Bude aj Xiaomi Mi Pad 5 v tomto roku 2020?

Moja podložka 5 2020

V posledných mesiacoch veľa ľudí vyjadrilo svoje želanie, aby Mi Pad 5 dostať na trh. A teraz, Uniklo niekoľko obrázkov, ktoré sa zdajú byť z nového tabletu Xiaomi. Preto vzniká otázka, Naozaj bude Xiaomi Mi Pad 5 v roku 2020?

Mnohí veria, že na tablety sa zabudlo, no niektoré spoločnosti vynakladajú veľké úsilie, aby na tomto trhu vynikli. Spoločnosť Xiaomi, ktorá nechce zostať pozadu, by mohla potichu pracovať na tom, aby vám priniesla Mi Pad 5 všetkým fanúšikom značky.

Xiaomi Mi Pad 5, čo o tom vieme

Moja podložka 5 vykresliť

Aj keď sa manažér pýtal používateľov Xiaomi, čo by chceli vidieť na Mi Pad 5 aby bola efektívnejšia, spoločnosť o nej zatiaľ veľa neprezrádza. Ale teraz, s týmito uniknutými obrázkami, každý si predstavuje, že nové zariadenie je veľmi blízko k uvedeniu na trh.

Mi Pad 4 Nevyvolalo to taký rozruch, ako mnohí očakávali. Používatelia chcú výkonnejší procesor, takže Snapdragon 865 by im urobil radosť. Poukazujú tiež na to, že by bolo dobré zlepšiť hustotu pixelov na obrazovke a pridať stylus, ktorý umožňuje väčšiu interakciu s aplikáciami a systémom MIUI.

Vlastnosti Xiaomi Mi Pad 4

  • procesor Qualcomm Snapdragon 660 s GPU Adreno 512.
  • IPS obrazovka 8 palcový Full HD s pomerom strán 16:10.
  • Pamäť RAM 3/4 GB, sprevádzané 32/64 GB interné úložisko, v závislosti od verzie.
  • Predná kamera 13 MP f/2.0 a zozadu 5 MP f /2.0.
  • Batéria 6000 mAh s rýchlym nabíjaním.
  • Android 8.0 Oreo s MIUI 9.

Moja podložka 4

Používatelia uvádzajú, že Mi Pad 4 je dosť dobrý na plnenie úloh na vysokej škole, písanie poznámok alebo prezeranie dokumentov PDF a na prehrávanie multimediálneho obsahu. Ubezpečujú to však lepší procesor a desktopový režim umožňujúci prepojenie tabletu s monitorom by vylepšili nový Mi Pad 5 vo veľkom meradle.

Netesnosti naznačujú, že Mi Pad 5 mohlo by to byť veľmi blízko k uvedeniu na trh. Ale napriek tomu, budeme musieť počkať na oficiálne vyhlásenie od Xiaomi, aby sme to vedeli s istotou. Nebojte sa, budeme vás pozorne informovať o akýchkoľvek novinkách, ktoré sa v tejto súvislosti objavia.

a ty Chceli by ste mať tento nový tablet?