Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu

Bose Sleepbuds sú odlišné slúchadlá ako akékoľvek iné. Sú vybavené novou technikou maskovania zvuku, ktorá môže nositeľovi pomôcť dosiahnuť lepšiu kvalitu spánku. A slúžia iba na tento účel. Ponúkajú sa za približne 270 EUR, čo je veľmi vysoká cena za potenciálny produkt, ktorého hodnotenie je silne závislé od toho, kto ich vyskúšal.

Presne z tohto dôvodu je naša kontrola založená predovšetkým na osobných skúsenostiach. Strávili sme mesiac so Sleepbuds a dospeli sme k záveru, že môžu byť užitočné, ale pred rozhodnutím o ich kúpe sa musí vyskúšať. Jedna vec je istá, ak trpíte nespavosťou, toto nie je produkt, ktorý vás núti spať.

Dizajn a materiály

Vo vnútri balenia je puzdro vyrobené z hliníka a veľmi elegantné, dve slúchadlá, nabíjací kábel a niektoré pokyny na používanie, ako aj veľa gumičiek rôznych veľkostí. Prvým efektom je to, čo získate s akýmkoľvek iným párom náhlavných súprav Bluetooth True Wireless, ako mnohí, čo musíme vyskúšať. To znamená, že dve slúchadlá s puzdrom slúžia ako nabíjacia základňa, s výnimkou jedného detailu: slúchadlá sú v tomto prípade skutočne malé. Priemer je iba jeden centimeter hmotnosť každej kapsuly je iba 2,3 gram, Čo znamená, že je veľmi ľahké ich stratiť, ale tiež to, že keď ich nosíte, takmer necítite ich prítomnosť.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 1Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 2

Pokiaľ si vyberiete základňu zo silikónovej gumy, je tiež vybavená tesniacim oblúkom. Sú poskytované 3 párov, a to ako v príručkách, tak aj v aplikácii, prvým varovaním je stráviť správny čas výberom toho správneho pre vaše uši. Je potrebné poznamenať, že môže byť potrebné zvoliť dve rôzne veľkosti pre každé ucho len preto, že naše telo je asymetrické.

V našom teste sa ukázalo, že predinštalovaný produkt má správnu veľkosť. Dobré ako prvé.

Puzdro sa otvára zatlačením veka nahor, veľmi pekným scénickým efektom a ukazuje sedadlá na slúchadlách s magnetickými kontaktmi, veľmi silné, ktoré sa použijú na ich nabitie. Päť LED na prednej hrane zobrazuje zostávajúce nabitie puzdra, zatiaľ čo ďalšie dve bočné časti naznačujú, že sa slúchadlá nabíjajú. Na zadnej strane je port micro USB. Škoda, že sme očakávali USB typ C, ale zdá sa, že Bose zvolil konzervatívnejšiu stratégiu.

prihláška

Aplikácia je základnou súčasťou používateľského prostredia. Po vybratí z puzdra sa slúchadlá automaticky zapnú, ale nevydajú žiadny zvuk, kým ho nevyberiete z aplikácie. známy Bose Sleep a je k dispozícii pre zariadenia so systémom Android aj iOS. Slúchadlá nevyžadujú spárovanie cez Bluetooth, ale všetko sa deje z aplikácie. Po vybratí z doku jednoducho spustíte aplikáciu a počkáte niekoľko sekúnd, kým sa nájde.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 3Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 4Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 5

V tomto bode si môžete vybrať šum pozadia, ktorý sa má reprodukovať, a vybrať si z pomerne veľkého adresára. V skutočnosti, keď sme dostali Sleepbuds, bolo tam iba 10 zvukov, ale pred pár dňami sme dostali aktualizáciu, ktorá pridáva ďalšie, aby sme mohli pochopiť dôležitý detail.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 6Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 7

Zvuk sa neprenáša bezdrôtovo z smartfónu, ale ukladá sa priamo do slúchadiel, Čo je dobré, pretože veľa používateľov ich vypína smartphones cez noc. Ak však chcete pridať zvuk nad hranicu 10, ktorá už existuje, je potrebné ponechať smartphone aj slúchadlá zapnuté a proces bude trvať asi jednu noc. Nakoniec, vždy z aplikácie, môžete nastaviť aj budík, ktorý sa dá pravidelne opakovať.

Skúsenosti Vittorio s používaním

V tomto okamihu sa dostávame k zamestnancom. Preto je dôležité, aby som vám, Vittorio, opísal svoje návyky spánku, Sotva spím, vždy som spal v rôznych podmienkach a dokonca aj cestoval často a strávil niekoľko nocí v hoteli, vždy som odpočíval. Neznepokojuje ma ani nosenie trblietok, keď spím. Medzi smartwatches, fitness trackermi na testovanie alebo slúchadlami sa mi podarilo zaspať so všetkým na mne, takže som bol skutočne zvedavý vyskúšať tieto Sleepbuds. Vyskúšajte však nielen doma, ale aj v hoteli, vo vlaku a počas týždňa komiksov Lucca.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 8

Akonáhle sa vyčerpá, slúchadlá zmiznú do ucha vďaka svojej malej veľkosti a ergonómii špeciálne navrhnutej spoločnosťou Bose, takže ju možno použiť aj pri spánku, pričom strana tváre spočíva na vankúši. To je môj prípad. Počas skúšobného obdobia som mierne zmenil všetky zvuky v katalógu a uvedomil som si to zážitok sa môže výrazne líšiť od jedného zvuku ostatné, Napríklad, ak by som vlastne odpočíval s burácením, so zvukom búrky, mal som pocit, že moje telo bolo v odvážnom stave a nasledujúce ráno sa zobudil plnou silou. Preto je dôležité, aby si tí, ktorí ich kúpia, uvedomili, že konečný výsledok môže byť vždy iný.

Musím však povedať, že som nevnímal zvuky, ktoré obvykle počúvam: pokiaľ ide o vozidlá prechádzajúce po ulici, kde žijem. Technika maskovania zvuku v mojom prípade fungovala veľmi dobre a skutočne som cítil výhodu. Dokonca aj budík ma prekvapil. Prebudenie je síce sladké, ale predovšetkým to vždy funguje. Je to preto, že mozog si zvykne na zvuk, ktorý sa prehráva celú noc a okamžite zistí zmenu tónu a najvyššiu hlasitosť alarmu.

Andrea má skúsenosti s používaním

V porovnaní s Vittoriom je pre mňa veľmi ťažké spať, v noci ťažko podporujem objekty na tele, v skutočnosti snímam hodinky alebo fitness sledovač a mám veľmi ľahký spánok. Nemôžem spať s nikým, kto chrápe a pri najmenšom zvuku, ktorý sa zobudím, A viem, že Vittoriu veľmi závidím! Moja skúsenosť je preto skutočne iná a menej pozitívna. Zlomím kopiju na prenosnosť.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 9Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 10

Úplné zasunutie do ucha je také, že môžem spať na jednej strane, na ktorú som zvyknutý, bez problémov s tým, čo by tlačilo na vnútorné ucho. Aj keď slúchadlá izolujú ucho, nezatvárajú úplne to, čo sa deje, napríklad pomocou zátkových chráničov sluchu, ktoré spôsobujú nepríjemný pocit prázdnoty, ktorý zlepšuje dýchanie, tlkot srdca a každý pohyb. stále Nemohol som spať skôr ako obvyklenaozaj nebola jediná noc, kedy by som ich dokázal udržať. Po niekoľkých hodinách skúšania som sa vzdal a odstránil. Pre tých, ktorí majú problémy so spánkom, ako som ja, to nie je produkt, ktorý by som odporučil na každodenné použitie. Myslím si však, že sú situácie, kedy sa im môžu hodiť: často som musel tráviť bezsenné noci na cestách kvôli neustálemu hluku v noci. V tejto situácii by bolo, samozrejme, lepšie odpočinok s Sleepbuds, ako bez neho. Nebol by to pokojný a pokojný spánok, ale vždy lepší ako nič,

autonómie

Puzdro vám umožní nabíjať slúchadlá pribl 4-5 krát, pričom ponúka úplnú autonómiu približne 16 hodín na jedno nabitie. Batéria je strieborno-zinok, čo je prakticky povinné riešenie ako jediné, ktoré ponúka veľkú kapacitu, a teda samostatnosť, v takej malej veľkosti.

súd

Z toho, čo bolo povedané, je samozrejmé Poskytnúť jedinečné hodnotenie Bose Sleepbuds je takmer nemožné, Po malej úvahe a mesiaci testovania sme dospeli k záveru, že je to produkt, ktorý môže fungovať, ale výsledky sa líšia v závislosti od témy. Vzhľadom na cenu 270 eur, získajú hodnotu pre človeka, ktorý z nejakého dôvodu často spí na rôznych miestachalebo možno často cestuje letecky aj vlakom. A opakujeme, slúžia iba na tento účel a nie na počúvanie hudby alebo telefonovanie!

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 1

V takýchto prípadoch je výhodou nosenia produktu, ktorý je ľahší a menej objemný ako pár aktívnych slúchadiel s potlačením hluku, ktorý používa inú techniku ​​ako Sleepbuds. Avšak tí, ktorí trpia nespavosťou, si tieto slúchadlá sotva všimnú vylepšeniaV skutočnosti je pravdepodobnejšie, že sa podmienky na odpočinok zhoršia.