Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu

Bose Sleepbuds s├║ odli┼ín├ę sl├║chadl├í ako ak├ęko─żvek in├ę. S├║ vybaven├ę novou technikou maskovania zvuku, ktor├í m├┤┼że nosite─żovi pom├┤c┼ą dosiahnu┼ą lep┼íiu kvalitu sp├ínku. A sl├║┼żia iba na tento ├║─Źel. Pon├║kaj├║ sa za pribli┼żne 270 EUR, ─Źo je ve─żmi vysok├í cena za potenci├ílny produkt, ktor├ęho hodnotenie je silne z├ívisl├ę od toho, kto ich vysk├║┼íal.

Presne z tohto d├┤vodu je na┼ía kontrola zalo┼żen├í predov┼íetk├Żm na osobn├Żch sk├║senostiach. Str├ívili sme mesiac so Sleepbuds a dospeli sme k z├íveru, ┼że m├┤┼żu by┼ą u┼żito─Źn├ę, ale pred rozhodnut├şm o ich k├║pe sa mus├ş vysk├║┼ía┼ą. Jedna vec je ist├í, ak trp├şte nespavos┼ąou, toto nie je produkt, ktor├Ż v├ís n├║ti spa┼ą.

Dizajn a materiály

Vo vn├║tri balenia je puzdro vyroben├ę z hlin├şka a ve─żmi elegantn├ę, dve sl├║chadl├í, nab├şjac├ş k├íbel a niektor├ę pokyny na pou┼ż├şvanie, ako aj ve─ża gumi─Źiek r├┤znych ve─żkost├ş. Prv├Żm efektom je to, ─Źo z├şskate s ak├Żmko─żvek in├Żm p├írom n├íhlavn├Żch s├║prav Bluetooth True Wireless, ako mnoh├ş, ─Źo mus├şme vysk├║┼ía┼ą. To znamen├í, ┼że dve sl├║chadl├í s puzdrom sl├║┼żia ako nab├şjacia z├íklad┼ła, s v├Żnimkou jedn├ęho detailu: sl├║chadl├í s├║ v tomto pr├şpade skuto─Źne mal├ę. Priemer je iba jeden centimeter hmotnos┼ą ka┼żdej kapsuly je iba 2,3 gram, ─îo znamen├í, ┼że je ve─żmi ─żahk├ę ich strati┼ą, ale tie┼ż to, ┼że ke─Ć ich nos├şte, takmer nec├ştite ich pr├ştomnos┼ą.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 1Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 2

Pokia─ż si vyberiete z├íklad┼łu zo silik├│novej gumy, je tie┼ż vybaven├í tesniacim obl├║kom. S├║ poskytovan├ę 3 p├írov, a to ako v pr├şru─Źk├ích, tak aj v aplik├ícii, prv├Żm varovan├şm je str├ívi┼ą spr├ívny ─Źas v├Żberom toho spr├ívneho pre va┼íe u┼íi. Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że m├┤┼że by┼ą potrebn├ę zvoli┼ą dve r├┤zne ve─żkosti pre ka┼żd├ę ucho len preto, ┼że na┼íe telo je asymetrick├ę.

V na┼íom teste sa uk├ízalo, ┼że predin┼ítalovan├Ż produkt m├í spr├ívnu ve─żkos┼ą. Dobr├ę ako prv├ę.

Puzdro sa otv├íra zatla─Źen├şm veka nahor, ve─żmi pekn├Żm sc├ęnick├Żm efektom a ukazuje sedadl├í na sl├║chadl├ích s magnetick├Żmi kontaktmi, ve─żmi siln├ę, ktor├ę sa pou┼żij├║ na ich nabitie. P├Ą┼ą LED na prednej hrane zobrazuje zost├ívaj├║ce nabitie puzdra, zatia─ż ─Źo ─Ćal┼íie dve bo─Źn├ę ─Źasti nazna─Źuj├║, ┼że sa sl├║chadl├í nab├şjaj├║. Na zadnej strane je port micro USB. ┼ákoda, ┼że sme o─Źak├ívali USB typ C, ale zd├í sa, ┼że Bose zvolil konzervat├şvnej┼íiu strat├ęgiu.

prihláška

Aplik├ícia je z├íkladnou s├║─Źas┼ąou pou┼ż├şvate─żsk├ęho prostredia. Po vybrat├ş z puzdra sa sl├║chadl├í automaticky zapn├║, ale nevydaj├║ ┼żiadny zvuk, k├Żm ho nevyberiete z aplik├ície. zn├ímy Bose Sleep a je k dispoz├şcii pre zariadenia so syst├ęmom Android aj iOS. Sl├║chadl├í nevy┼żaduj├║ sp├írovanie cez Bluetooth, ale v┼íetko sa deje z aplik├ície. Po vybrat├ş z doku jednoducho spust├şte aplik├íciu a po─Źk├íte nieko─żko sek├║nd, k├Żm sa n├íjde.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 3Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 4Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 5

V tomto bode si m├┤┼żete vybra┼ą ┼íum pozadia, ktor├Ż sa m├í reprodukova┼ą, a vybra┼ą si z pomerne ve─żk├ęho adres├íra. V skuto─Źnosti, ke─Ć sme dostali Sleepbuds, bolo tam iba 10 zvukov, ale pred p├ír d┼łami sme dostali aktualiz├íciu, ktor├í prid├íva ─Ćal┼íie, aby sme mohli pochopi┼ą d├┤le┼żit├Ż detail.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 6Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 7

Zvuk sa nepren├í┼ía bezdr├┤tovo z smartf├│nu, ale uklad├í sa priamo do sl├║chadiel, ─îo je dobr├ę, preto┼że ve─ża pou┼ż├şvate─żov ich vyp├şna smartphones cez noc. Ak v┼íak chcete prida┼ą zvuk nad hranicu 10, ktor├í u┼ż existuje, je potrebn├ę ponecha┼ą smartphone aj sl├║chadl├í zapnut├ę a proces bude trva┼ą asi jednu noc. Nakoniec, v┼żdy z aplik├ície, m├┤┼żete nastavi┼ą aj bud├şk, ktor├Ż sa d├í pravidelne opakova┼ą.

Sk├║senosti Vittorio s pou┼ż├şvan├şm

V tomto okamihu sa dost├ívame k zamestnancom. Preto je d├┤le┼żit├ę, aby som v├ím, Vittorio, op├şsal svoje n├ívyky sp├ínku, Sotva sp├şm, v┼żdy som spal v r├┤znych podmienkach a dokonca aj cestoval ─Źasto a str├ívil nieko─żko noc├ş v hoteli, v┼żdy som odpo─Ź├şval. Neznepokojuje ma ani nosenie trblietok, ke─Ć sp├şm. Medzi smartwatches, fitness trackermi na testovanie alebo sl├║chadlami sa mi podarilo zaspa┼ą so v┼íetk├Żm na mne, tak┼że som bol skuto─Źne zvedav├Ż vysk├║┼ía┼ą tieto Sleepbuds. Vysk├║┼íajte v┼íak nielen doma, ale aj v hoteli, vo vlaku a po─Źas t├Ż┼żd┼ła komiksov Lucca.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 8

Akon├íhle sa vy─Źerp├í, sl├║chadl├í zmizn├║ do ucha v─Ćaka svojej malej ve─żkosti a ergon├│mii ┼ípeci├ílne navrhnutej spolo─Źnos┼ąou Bose, tak┼że ju mo┼żno pou┼żi┼ą aj pri sp├ínku, pri─Źom strana tv├íre spo─Ź├şva na vank├║┼íi. To je m├┤j pr├şpad. Po─Źas sk├║┼íobn├ęho obdobia som mierne zmenil v┼íetky zvuky v katal├│gu a uvedomil som si to z├í┼żitok sa m├┤┼że v├Żrazne l├ş┼íi┼ą od jedn├ęho zvuku ostatn├ę, Napr├şklad, ak by som vlastne odpo─Ź├şval s bur├ícen├şm, so zvukom b├║rky, mal som pocit, ┼że moje telo bolo v odv├í┼żnom stave a nasleduj├║ce r├íno sa zobudil plnou silou. Preto je d├┤le┼żit├ę, aby si t├ş, ktor├ş ich k├║pia, uvedomili, ┼że kone─Źn├Ż v├Żsledok m├┤┼że by┼ą v┼żdy in├Ż.

Mus├şm v┼íak poveda┼ą, ┼że som nevn├şmal zvuky, ktor├ę obvykle po─Ź├║vam: pokia─ż ide o vozidl├í prech├ídzaj├║ce po ulici, kde ┼żijem. Technika maskovania zvuku v mojom pr├şpade fungovala ve─żmi dobre a skuto─Źne som c├ştil v├Żhodu. Dokonca aj bud├şk ma prekvapil. Prebudenie je s├şce sladk├ę, ale predov┼íetk├Żm to v┼żdy funguje. Je to preto, ┼że mozog si zvykne na zvuk, ktor├Ż sa prehr├íva cel├║ noc a okam┼żite zist├ş zmenu t├│nu a najvy┼í┼íiu hlasitos┼ą alarmu.

Andrea m├í sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm

V porovnan├ş s Vittoriom je pre m┼ła ve─żmi ┼ąa┼żk├ę spa┼ą, v noci ┼ąa┼żko podporujem objekty na tele, v skuto─Źnosti sn├şmam hodinky alebo fitness sledova─Ź a m├ím ve─żmi ─żahk├Ż sp├ínok. Nem├┤┼żem spa┼ą s nik├Żm, kto chr├ípe a pri najmen┼íom zvuku, ktor├Ż sa zobud├şm, A viem, ┼że Vittoriu ve─żmi z├ívid├şm! Moja sk├║senos┼ą je preto skuto─Źne in├í a menej pozit├şvna. Zlom├şm kopiju na prenosnos┼ą.

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 9Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 10

├Üpln├ę zasunutie do ucha je tak├ę, ┼że m├┤┼żem spa┼ą na jednej strane, na ktor├║ som zvyknut├Ż, bez probl├ęmov s t├Żm, ─Źo by tla─Źilo na vn├║torn├ę ucho. Aj ke─Ć sl├║chadl├í izoluj├║ ucho, nezatv├íraj├║ ├║plne to, ─Źo sa deje, napr├şklad pomocou z├ítkov├Żch chr├íni─Źov sluchu, ktor├ę sp├┤sobuj├║ nepr├şjemn├Ż pocit pr├ízdnoty, ktor├Ż zlep┼íuje d├Żchanie, tlkot srdca a ka┼żd├Ż pohyb. st├íle Nemohol som spa┼ą sk├┤r ako obvyklenaozaj nebola jedin├í noc, kedy by som ich dok├ízal udr┼ża┼ą. Po nieko─żk├Żch hodin├ích sk├║┼íania som sa vzdal a odstr├ínil. Pre t├Żch, ktor├ş maj├║ probl├ęmy so sp├ínkom, ako som ja, to nie je produkt, ktor├Ż by som odporu─Źil na ka┼żdodenn├ę pou┼żitie. Mysl├şm si v┼íak, ┼że s├║ situ├ície, kedy sa im m├┤┼żu hodi┼ą: ─Źasto som musel tr├ívi┼ą bezsenn├ę noci na cest├ích kv├┤li neust├ílemu hluku v noci. V tejto situ├ícii by bolo, samozrejme, lep┼íie odpo─Źinok s Sleepbuds, ako bez neho. Nebol by to pokojn├Ż a pokojn├Ż sp├ínok, ale v┼żdy lep┼í├ş ako ni─Ź,

auton├│mie

Puzdro v├ím umo┼żn├ş nab├şja┼ą sl├║chadl├í pribl 4-5 kr├ít, pri─Źom pon├║ka ├║pln├║ auton├│miu pribli┼żne 16 hod├şn na jedno nabitie. Bat├ęria je strieborno-zinok, ─Źo je prakticky povinn├ę rie┼íenie ako jedin├ę, ktor├ę pon├║ka ve─żk├║ kapacitu, a teda samostatnos┼ą, v takej malej ve─żkosti.

s├║d

Z toho, ─Źo bolo povedan├ę, je samozrejm├ę Poskytn├║┼ą jedine─Źn├ę hodnotenie Bose Sleepbuds je takmer nemo┼żn├ę, Po malej ├║vahe a mesiaci testovania sme dospeli k z├íveru, ┼że je to produkt, ktor├Ż m├┤┼że fungova┼ą, ale v├Żsledky sa l├ş┼íia v z├ívislosti od t├ęmy. Vzh─żadom na cenu 270 eur, z├şskaj├║ hodnotu pre ─Źloveka, ktor├Ż z nejak├ęho d├┤vodu ─Źasto sp├ş na r├┤znych miestachalebo mo┼żno ─Źasto cestuje letecky aj vlakom. A opakujeme, sl├║┼żia iba na tento ├║─Źel a nie na po─Ź├║vanie hudby alebo telefonovanie!

Bose Sleepbuds Review, slúchadlá na spanie lepšie, ale za vysokú cenu 1

V tak├Żchto pr├şpadoch je v├Żhodou nosenia produktu, ktor├Ż je ─żah┼í├ş a menej objemn├Ż ako p├ír akt├şvnych sl├║chadiel s potla─Źen├şm hluku, ktor├Ż pou┼ż├şva in├║ techniku ÔÇőÔÇőako Sleepbuds. Av┼íak t├ş, ktor├ş trpia nespavos┼ąou, si tieto sl├║chadl├í sotva v┼íimn├║ vylep┼íeniaV skuto─Źnosti je pravdepodobnej┼íie, ┼że sa podmienky na odpo─Źinok zhor┼íia.