Bose r├ímy, audio sl├║chadl├í so slne─Źn├Żmi okuliarmi v┼íade okolo

R├ímy na hrany s├║ realitou. slne─Źn├ę okuliare s integrovan├Żmi zvukov├Żmi sl├║chadlami ktor├Ż bol doned├ívna pova┼żovan├Ż iba za prototyp a ┼ít├Żlov├ę cvi─Źenie, je v skuto─Źnosti k dispoz├şcii na Webov├ę str├ínky US Bose v dvoch verzi├ích, Alto a Rondo, jedna charakterizovan├í viacer├Żmi ┼ítvorcov├Żmi ┼ío┼íovkami a druh├í viac zaoblen├í. U oboch modelov je to cena 199,95 dol├írov, V Eur├│pe e┼íte nie s├║ uveden├ę na trh, nie je v┼íak vyl├║─Źen├ę, ┼że m├┤┼żu pr├şs┼ą nesk├┤r.

Ako bolo spomenut├ę ich hlavnou funkciou je integr├ícia vodi─Źov do zbran├ş a elektronika ich potrebovala na nap├íjanie, ─Źo z nich rob├ş druh sl├║chadiel na po─Ź├║vanie hudby a ─Ćal┼íie.

Bose r├ímy, audio sl├║chadl├í so slne─Źn├Żmi okuliarmi v┼íade okolo 1

Boli vyvinut├ę aj akusticky priamy zvuk do ucha pou┼ż├şvate─ża, chr├íni svoje s├║kromie bez toho, aby mu s├║─Źasne zabr├ínil v tom, aby po─Źul okolit├Ż hluk. Vstavan├í bat├ęria by mala namiesto toho zaru─Źi┼ą k├Żm 3 hodiny a pol auton├│mie a 12 v pohotovostnom re┼żime,

Skuto─Źn├í spr├íva je v┼íak ─Ćal┼íia a spo─Ź├şva v ich sklone k tomu, ─Źo definuje Bose Zvukov├í roz┼í├şren├í realita, Na rozdiel od in├Żch okuliarov s roz┼í├şrenou realitou, funkcia Bose Frames neintegruje obrazovky namiesto ┼ío┼íoviek, ale zameriava v┼íetko na zvuk. V skuto─Źnosti ich v bud├║cnosti pou┼ż├şva┼ą bude mo┼żn├ę z├şska┼ą ─Ćal┼íie inform├ície kalibrovan├ę o zemepisnej polohe a prebiehaj├║cej ─Źinnosti,

Bose r├ímy, audio sl├║chadl├í so slne─Źn├Żmi okuliarmi v┼íade okolo 2

Predstavte si napr├şklad, ┼że ste na dovolenke v cudzom meste a m├┤┼żete z├şska┼ą inform├ície o pam├Ątn├şku, pal├íci alebo n├ímest├ş, ktor├ę nav┼ítevujete, alebo pokyny na pr├ícu, ktor├║ vykon├ívate. Ich ├║spech, samozrejme, do zna─Źnej miery z├ívis├ş od pr├şspevku, ktor├Ż v├Żvoj├íri tret├şch str├ín prispej├║ k produktu., ale aj preto, ┼że sl├║chadl├í by neboli zl├ę, najm├Ą pre t├Żch, ktor├ş sa nemusia izolova┼ą od okolit├ęho prostredia.