Borderlands 3: Opusten├í videopam├Ą┼ą! Chyba pri zatv├íran├ş? Ako to opravi┼ą?

Borderlands 3: Opusten├í videopam├Ą┼ą!  Chyba pri zatv├íran├ş?  Ako to opravi┼ą? 1

Borderlands 3 je ak─Źn├í strie─ża─Źka prvej osoby vyvinut├í spolo─Źnos┼ąou Gearbox Software a publikovan├í spolo─Źnos┼ąou 2K Games. Je to pokra─Źovanie programu Borderlands z roku 2012 2 a ┼ítvrt├ę hlavn├ę vydanie s├ęrie Borderlands. Hra je k dispoz├şcii na Windows, Xbox One, ┼átadi├│ny Google, PlayStation 4, Platformy Macintosh. Aj ke─Ć hr├í─Źi t├║to hru ve─żmi miluj├║ pre svoju grafiku a hrate─żnos┼ą, stoj├ş za zmienku, ┼że existuj├║ aj chyby alebo chyby. Tu v tejto pr├şru─Źke sa pok├║sime opravi┼ą Borderlands 3 Strata video pam├Ąte alebo posledn├í chyba.

Existuje u┼ż nieko─żko hr├í─Źov BL3 hl├ísil podporu pre hry 2K t├şm a t├şm reagovali ve─żmi pekne s nieko─żk├Żmi d├┤vodmi a mo┼żn├Żmi rie┼íeniami. V┼íetky uveden├ę sp├┤soby rie┼íenia probl├ęmov sa daj├║ ─żahko vykona┼ą a vyrie┼íen├Ż probl├ęm s videopam├Ą┼ąou alebo kone─Źnou chybou sa d├í ─żahko opravi┼ą. Tak┼że bez toho, aby ste str├ícali ─Źas, po─Ćme na kroky uveden├ę ni┼ż┼íie.

Borderlands 3: Opusten├í videopam├Ą┼ą!  Chyba pri zatv├íran├ş?  Ako to opravi┼ą?

Ako opravi┼ą Borderlands 3 Do┼ílo k chybe videa a do┼ílo k chybe pri zatv├íran├ş

Pod─ża t├şmu podpory 2K Games sa skon─Źili probl├ęmy s pam├Ą┼ąou videa, ktor├ę sa zvy─Źajne objavuj├║, ke─Ć s├║ nastavenia PhysX vy┼í┼íie ako grafick├í karta Nvidia. Efekty PhysX m├┤┼żu ─żahko sp├┤sobi┼ą oneskorenie alebo chyby vo v├Żkone syst├ęmu alebo pri hran├ş graficky n├íro─Źn├Żch hier alebo dokonca sp├║┼í┼ąan├ş v┼íetk├Żch aplik├íci├ş. O─Źak├íva sa v┼íak aj to, ┼że chyba, ktor├í m├┤┼że sp├┤sobi┼ą aj aplik├ícia be┼żiaca na pozad├ş.

Ak sa teraz stretnete s n├íhodn├Żmi grafick├Żmi probl├ęmami alebo chybami alebo poruchami videopam├Ąte, mali by ste vysk├║┼ía┼ą niektor├ę z mo┼żn├Żch rie┼íen├ş uveden├Żch ni┼ż┼íie:

St├íle sa mi toto zlyhanie – ÔÇ×Doch├ídza mi videopam├Ą┼ąÔÇť ─îo m├┤┼żem robi┼ą? z Hrani─Źie 2

1, Re┼ítartujte syst├ęm

Z ve─żkej ─Źasti sta─Ź├ş re┼ítartova┼ą hru alebo re┼ítartova┼ą hru Windows v├í┼í po─Ź├şta─Ź dok├í┼że vyrie┼íi┼ą ve─ża probl├ęmov alebo ch├Żb alebo dokonca ch├Żb. Ak ste teda syst├ęm nere┼ítartovali, urobte to najsk├┤r a skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil alebo nie.

2, Skontrolujte minim├ílne syst├ęmov├ę po┼żiadavky

Rovnako ako v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu, aj milovn├şci hardcore hier stiahnu a nain┼ítaluj├║ hru na hranie. Je v┼íak ve─żmi mo┼żn├ę, ┼że technick├ę parametre v├í┼ího syst├ęmu nie s├║ dostato─Źn├ę na spr├ívne fungovanie konkr├ętnej hry. Preto je lep┼íie v┼żdy skontrolova┼ą minim├ílne a odpor├║─Źan├ę syst├ęmov├ę po┼żiadavky pred in┼ítal├íciou hry. Tu sme zdie─żali pohrani─Źie 3 minim├ílne syst├ęmov├ę po┼żiadavky uveden├ę ni┼ż┼íie:

Vy┼żaduje 64-bitov├Ż procesor a opera─Źn├Ż syst├ęm: Windows 7/ 10 (najnov┼í├ş bal├şk Service Pack) Procesor: AMD FX-8350 alebo Intel i5-3570Memory: 6 GB RAMGraphics: AMD Radeon Ôäó HD 7970 alebo NVIDIA GeForce GTX 680 2 GBDirectX: ├║lo┼żisko verzie 11: 75 GB dostupn├ę miesto Zvukov├í karta: kompatibiln├í s DirectX

3, Zatvorte aplik├ície be┼żiace na pozad├ş

Prejdite do Spr├ívcu ├║loh a vyh─żadajte pozadie, na ktorom s├║ spusten├ę aplik├ície alebo procesy, ktor├ę do ve─żkej miery vy┼żaduj├║ vyu┼żitie CPU a pam├Ąte bez v├Ą─Ź┼íieho d├┤vodu. Ak pou┼ż├şvate prehliada─Ź Google Chrome vo svojom po─Ź├şta─Źi, mo┼żno zist├şte, ┼że spotrebuje ove─ża viac procesora a pam├Ąte ako v├Ą─Ź┼íina ostatn├Żch aplik├íci├ş. Uistite sa teda, ┼że ├║lohu dokon─Ź├şte kliknut├şm prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na aplik├íciu alebo okam┼żit├ę spracovanie.

4, Zak├íza┼ą v┼íetky mo┼żnosti prekrytia

Mo┼żnosti prekrytia zaberaj├║ ve─ża vyu┼żitia CPU a pam├Ąte, preto┼że tieto slu┼żby s├║ v┼żdy spusten├ę na pozad├ş. Teraz, ak neviete pochopi┼ą mo┼żnosti prekrytia, nemus├şte sa ob├íva┼ą. Prekr├Żvaj├║ca mo┼żnos┼ą je funkcia alebo aplik├ícia, ktor├í sa sp├║┼í┼ąa s ─żubovo─żnou aplik├íciou alebo n├ístrojom, ako s├║ Steam, Discord, Spotify, aplik├ícia Nvidia GeForce Experience, Windows Hern├Ż panel at─Ć. V┼íetky tieto mo┼żnosti prekrytia s├║ takmer rovnak├ę a pon├║kaj├║ sn├şmky obrazovky, nahr├ívanie hier, live chat, zdie─żanie soci├ílnych m├ędi├ş, streaming at─Ć.

Preto mus├şte vypn├║┼ą v┼íetky nain┼ítalovan├ę a spusten├ę funkcie prekr├Żvania z nastaven├ş hry alebo zav├ídzania syst├ęmu. Pre Steam n├íjdete Steam Overlay v nastaveniach. Pre Discord zak├í┼żte prekrytie v hre z nastaven├ş prekrytia. V pr├şpade grafick├Żch kariet Nvidia vypnite funkciu Nvidia GeForce Experience Overlay. Pre grafick├ę karty AMD m├┤┼żete na karte Nastavenia zak├íza┼ą prekrytia v hre. Zak├íza┼ą hru Bar z Windows Nastavenia> Mo┼żnosti hry. Pou┼ż├şvatelia stolov├Żch aplik├íci├ş Spotify m├┤┼żu n├íjs┼ą mo┼żnos┼ą prekrytia z nastaven├ş.

5, Zn├ş┼żte rozl├ş┼íenie

V takom pr├şpade, ak vy┼í┼íie uveden├ę met├│dy pre v├ís nefunguj├║, m├┤┼żete sk├║si┼ą zn├ş┼żi┼ą rozl├ş┼íenie z ovl├ídacieho panela> Vzh─żad a prisp├┤sobenie> Upravi┼ą rozl├ş┼íenie obrazovky. Po dokon─Źen├ş hry spustite hru a sk├║ste tie┼ż zn├ş┼żi┼ą rozl├ş┼íenie videa v nastaveniach hry. Nakoniec zatvorte a re┼ítartujte Windows potom znova spustite hru a skontrolujte probl├ęm.

6, Upravte nastavenia hry

Ak chcete hru roz┼í├şri┼ą alebo vyrie┼íi┼ą probl├ęm, m├┤┼żete prejs┼ą do nastaven├ş v hre a zn├ş┼żi┼ą nastavenia ┼ít├ştkov s gu─żkami a nastavenia l├şstia, aby ste si mohli vylep┼íi┼ą hern├Ż z├í┼żitok.

7, Aktualizujte ovl├ída─Źe grafiky

Ak pou┼ż├şvate grafick├║ kartu Nvidia, aktualizujte aplik├íciu GeForce Experience na va┼íom po─Ź├şta─Źi z Ofici├ílne str├ínky spolo─Źnosti Nvidia tu,

Ak v┼íak vo va┼íom syst├ęme pou┼ż├şvate grafick├║ kartu AMD, aktualizujte najnov┼íie Ovl├ída─Źe AMD odtia─żto,

To je v┼íetko, chlapci. D├║fame, ┼że v├ím tento sprievodca na rie┼íenie probl├ęmov bol u┼żito─Źn├Ż. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, m├┤┼żete sa vyjadri┼ą ni┼ż┼íie.

zdroj: reddit | 2K podpora hry