Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Boost My Mail: generujte nov├Żch potenci├ílnych z├íkazn├şkov pomocou e-mailov├Żch podpisov

Vyskúšajte Boost My Mail zadarmo

Jednoduch├Ż a kompletn├Ż n├ístroj na spr├ívu e-mailov├Żch podpisov

E-mail je hlavn├Ż webov├Ż marketingov├Ż kan├íl spolo─Źnosti s viac ako 75 e-mailami, ktor├ę si ka┼żd├Ż de┼ł vymen├ş jeden zamestnanec. E-mail je tie┼ż najob─ż├║benej┼í├ş kan├íl, preto┼że je najmenej ru┼íiv├Ż. Boost My Mail je centralizovan├ę rie┼íenie spr├ívy e-mailov├Żch podpisov va┼íich zamestnancov. Rozhranie v├ím umo┼ż┼łuje automatizova┼ą personalizovan├Ż e-mailov├Ż podpis na ka┼żd├Ż e-mail odoslan├Ż va┼íimi zamestnancami. V─Ćaka e-mailov├ęmu podpisu z├şskate vo svojej spolo─Źnosti mikroinfluencerov, rozv├şjate nov├Żch potenci├ílnych z├íkazn├şkov a efekt├şvne optimalizujete starostlivos┼ą o potenci├ílnych z├íkazn├şkov.

Boost My Mail: generujte nov├Żch potenci├ílnych z├íkazn├şkov pomocou e-mailov├Żch podpisov 1

Obchodn├í p├íka pre ve─żk├ę spolo─Źnosti

E-mailov├Ż podpis je komunika─Źn├Ż kan├íl, ktor├Ż je st├íle pr├şli┼í m├ílo vyu┼ż├şvan├Ż. A napriek tomu je potenci├íl ve─żk├Ż. Vplyv e-mailov├ęho podpisu vo firme so 100 zamestnancami, z ktor├Żch ka┼żd├Ż odo┼íle 30 a┼ż 40 profesion├ílnych e-mailov denne, si zasl├║┼żi presk├║ma┼ą tento komunika─Źn├Ż kan├íl.

Ak to spo─Ź├ştame, je to skuto─Źne pribli┼żne 1 mili├│n e-mailov odoslan├Żch ro─Źne in├Żm spolo─Źnostiam, z├íkazn├şkom, dod├ívate─żom, partnerom. Efekt├şvnym vyu┼żit├şm tohto objemu s Boost My Mail je e-mailov├Ż podpis v├Żkonn├Żm komunika─Źn├Żm kan├ílom na z├şskavanie nov├Żch z├íkazn├şkov, ale aj na udr┼żanie va┼íich z├íkazn├şkov a partnerov.

Vo─żba nasledova┼ą influencera z├ívis├ş predov┼íetk├Żm od d├┤very, ktor├║ mu d├ívame, a v tomto s├║ va┼íi zamestnanci va┼íimi najlep┼í├şmi ambas├ídormi, aby reprezentovali va┼íu zna─Źku!

Boost My Mail: generujte nov├Żch potenci├ílnych z├íkazn├şkov pomocou e-mailov├Żch podpisov 2

Boost My Mail otv├íra nov├Ż propaga─Źn├Ż kan├íl pre va┼íu zna─Źku

Rie┼íenie Boost My Mail predstavuje intuit├şvne rozhranie prisp├┤soben├ę marketingov├Żm t├şmom. Rie┼íenie je navrhnut├ę tak, aby optimalizovalo distrib├║ciu va┼íich spr├ív prostredn├şctvom e-mailu a zlep┼íilo v├í┼í v├Żkon v digit├ílnom marketingu. Pomocou Boost My Mail otvor├şte nov├Ż komunika─Źn├Ż kan├íl a zv├Ż┼íite n├ív┼ítevnos┼ą svojich webov├Żch str├ínok, ako aj soci├ílnych siet├ş. V─Ćaka tomuto rie┼íeniu m├┤┼żete jednoducho presmerova┼ą intern├ę alebo extern├ę kontakty, ktor├ę dost├ívaj├║ va┼íe e-maily, na va┼íe soci├ílne siete, va┼íe biele knihy, va┼íe vstupn├ę str├ínky, va┼íe ┼ípeci├ílne ponuky…

Ak n├ístroj zvy┼íuje v├í┼í v├Żkon, umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż zv├Ż┼íi┼ą vidite─żnos┼ą va┼íej zna─Źky, ako aj d├┤veru, ktor├í sa jej pripisuje.

Pomocou slu┼żby Boost My Mail pou┼ż├şvate─ż vytvor├ş a nasad├ş podpis e-mailu spolo─Źnosti nieko─żk├Żmi kliknutiami a pre v┼íetk├Żch zamestnancov. Z├í┼żitok je hladk├Ż a jednoduch├Ż. Obzvl├í┼í┼ą dobre premyslen├ę UX/UI n├ístroja ni─Ź nepokaz├ş. Oce┼łujeme najm├Ą dashboard alebo dashboard, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ma┼ą preh─żad o va┼íich kampaniach a scen├íroch. Ale aj na pon├║kan├Żch ┼íabl├│nach, ktor├ę im umo┼ż┼łuj├║ r├Żchlo vysiela┼ą graficky vydaren├ę kampane aj bez dizajn├ęrskych zru─Źnost├ş.

Vyskúšajte Boost My Mail zadarmo

Table of Contents