Boom Beach pre Mac – prenosný počítač a počítač Macbook Pro

Pokiaľ ide o hry, väčšie je takmer vždy lepšie. Pamätajte na dni, keď mali všetci obrovské obrazovky počítačov a teraz môžete získať obrazovky sietnice, ktoré sú priame a extrémne reagujú na každú malú zmenu farby, sýtosti, tieňovania atď.

Preto rád hrám Boom Beach pre Mac, Môžem spustiť svoj Mac a spustiť Boom Beach bez problémov, zatiaľ čo sa bavím Windows prostredie a všetky funkcie, ktoré sú s ním dodávané.

Metódy, ktoré popíšem nižšie, fungujú na akomkoľvek Mac bez ohľadu na model alebo verziu a umožňujú vám hrať aplikáciu bez akýchkoľvek počiatočných nákladov na spustenie. Samozrejme existujú nákupy aplikácií pre Boom Beach, ale tieto sa nelíšia, ako keby ste hrali na iPhone alebo Android.

„Každý vek má svoje rozprávanie a videohry sú obrovskou súčasťou našej kultúry. Môžete ignorovať alebo prijať videohry a vykonávať ich v tej najlepšej umeleckej kvalite. Videohry ľudí fascinujú rovnakým spôsobom, ako ostatní milujú kino alebo divadlo. “- Andy Serkis, Herec a režisér

Čo je to pláž Boom?

Boom Beach je fantastická hra, ktorú vyvinuli Supercell, tvorcovia spoločností Clash of Clans a Hay Day. Urobili hit po zásahu a všetky tri ich hry majú podobné hry, ale každá z nich je v inom „svete“, kde máte rôzne ciele a spôsoby, ako poraziť svojho súpera.

Supercell vytvára hry založené na serveri, ktoré vyžadujú pripojenie k ich serverom, aby mohli hrať a získať prístup k hernej platforme. Preto nemôžete hrať hru Boom Beach bez pripojenia na internet po dlhú dobu. Sú niektoré veci, ktoré môžete urobiť, ale nejde o samostatnú hru. Preto Supercell veľmi reguloval hru a obmedzil hacky alebo cheaty. V podstate, ak sa do hackerov nedostanete na servery Supercell, nebudete môcť získať zadarmo diamanty ani šperky.

Je dôležité si uvedomiť, že musíte hrať hru vopred, pretože Supercell chce, aby ste ju hrali, takže si nemyslite, že niektoré z náhodných iných stránok hovoria, že môžete získať bezplatné šperky alebo čokoľvek iné. Jednoducho to nefunguje a nakoniec sa pokusíte dostať vírus do počítača.

Klenoty zo stromov na pláži

Našťastie pre vás je Boom Beach úplne zadarmo na stiahnutie a hranie, ale bude vás to stáť, ak budete niekedy chcieť upgradovať alebo zrýchliť proces hry. Zistíte, že existujú alternatívy k nákupu ďalších drahých kameňov, a že tak môžete urýchliť svoj vývoj, ale bude vás to stáť skutočné peniaze.

Hry na pláži Boom

Rovnako ako v prípade hry Clash of Clans si všimnete, že Boom Beach je strategická hra, ktorá vás postaví proti počítaču alebo iným online hráčom. Ste pripravení na nejaký druh Pláž Normandy kde musíte zasiahnuť iné základne alebo obhajovať svoju vlastnú základňu.

Na každom ostrove sa nachádza veľa malých ostrovov s rôznymi základňami, ktoré sa pokúsia dostať na váš ostrov a zničiť vašu základňu. Na vybudovanie infraštruktúry a zvýšenie počtu vojakov, ktoré máte vo svojej základni, musíte získať veľa drahokamov alebo diamantov (ktoré sa dajú kúpiť za skutočné peniaze). Budete sa tiež chcieť zamerať na vytváranie obrany, takže ak budete napadnutí, nebudete premožení, ale urobte dobrý boj!

Stiahnite si Boom Beach pre Mac alebo stolný počítač Mac

Teraz sa dostaňte do skutočného dôvodu, prečo ste sem prišli ako prvý a chcete na svojom počítači Mac dostať Boom Beach, aby ste mohli hrať kdekoľvek chcete. Prehrávanie aplikácie na počítači namiesto iPhone, Android alebo iPad má niekoľko výhod.

Veľkým dôvodom je to, že využijete výhody lepšej obrazovky s lepším rozlíšením a grafikou. Všimnite si, že hra je oveľa lepšia bez preskakovania počas hry. Supercell veľa pracuje na grafike svojej hry a budete si ju môcť vychutnať ešte viac, ak bude na veľkej obrazovke.

Boom Beach pre Mac - prenosný počítač a počítač Macbook Pro 1

Všimnite si tiež, že máte veľa výhod pri pohodlnom hraní hry na počítači namiesto vášho iPhone. Môžete hrať, ak ste na počítači v triede, alebo hrať počas prestávky počas práce atď. Prístup k notebooku je niekedy omnoho ľahší ako prístup k telefónu. Existujú tiež prípady, keď by ste nemali byť na telefóne, ale môžete si predstierať, že ste na počítači, s poznámkami, zatiaľ čo v skutočnosti hráte na pláži Boom!

Získať Boom Beach na vašom Mac zadarmo môžete postupovať podľa krokov uvedených nižšie.

krok 1: Najprv nezabudnite ísť do služby Google Play a zaregistrovať si účet. Aj keď nemáte zariadenie so systémom Android, chcete ísť a vytvoriť si účet. Hlavným spôsobom, ako získať službu Boom Beach pre Mac, je stiahnutie emulátora systému Android a na stiahnutie aplikácie budete musieť použiť aplikáciu Google Play. použiť. Našťastie je zaregistrovanie účtu úplne zadarmo a ľahké.

krok 2: Potom prejdite na Andyroid a stiahnite si emulačný softvér Android. To vám umožní bezplatne si stiahnuť emulátor a získate prístup k takmer všetkým aplikáciám dostupným na platforme Android.

krok 3: Po stiahnutí aplikácie pre Android pre Android môžete na ňu dvakrát kliknúť a začať tak všetkými krokmi inštalácie. Uistite sa, že ste sa prihlásili pomocou svojho účtu Google Play, aby ste mohli synchronizovať svoj účet s Andy. Ak zvyčajne používate zariadenie s Androidom, synchronizujte svoj účet a aplikácie, keď sa prihlásite do svojho účtu Google Play na Andy. Preto môžete očakávať, že všetky vaše aplikácie (vrátane Boom Beach) sa stiahnu do Andy, ak ich už máte vo svojom účte.

krok 4: Ak sa prihlásite do služby Google Play a aplikácia Boom Beach sa do vášho počítača automaticky nestiahne, stačí kliknúť na ikonu nákupnej cesty v pravom dolnom rohu, ktorá obsahuje ikonu Google Play. Otvorí sa App Store a umožní vám vyhľadať Boom Beach.

krok 5: Vyhľadajte Boom Beach vo vyhľadávacom poli a uvidíte, že sa zobrazí ako jedna z možností na stiahnutie. Kliknutím na tlačidlo inštalácie nainštalujte aplikáciu na svoju domovskú stránku Andy v počítači Mac.

krok 6: Dvakrát kliknite na aplikáciu Boom Beach a budete ju môcť začať hrať. Nižšie hovorím o tom, ako preniesť svoju predchádzajúcu hru do vášho počítača Mac.

TIP: Môžete použiť myš a klávesnicu na hranie Boom Beach, a ak máte dotykovú obrazovku, môžete ju tiež použiť. Všimnite si, že ak stlačíte ovládacie tlačidlo, môžete napodobniť rovnakú funkciu ako štipka na priblíženie a oddialenie hry.

Preneste hru Boom Beach do systému Mac (z Android alebo iOS)

Ďalšou veľkou vecou, ​​ktorú si všimnete, je, že nedokáže hrať svoju predtým hranú hru na počítači Mac. Pravdepodobne nezačnete od začiatku, takže je dobré preniesť hru a účet z predchádzajúceho zariadenia do novej hry Boom Beach na počítači Mac.

Postupne poskytnem pokyny na prenos v závislosti od toho, či bolo vaše staré zariadenie iPhone alebo Android, z ktorého ho chcete preniesť.

boom pláž pc

Preneste pláž Boom do systému Mac zo systému Android

Kľúčom k tomu, aby ste mohli hrať hru Boom Beach na svojom Macbooku so starým účtom, je synchronizácia účtu s účtom Google. V zásade pripojíte obe zariadenia k svojmu účtu Google+ a takto to bude aktuálne na všetkých zariadeniach, na ktorých sa rozhodnete hrať.

 1. Najskôr pripojte svoj účet Google+ k pôvodnému zariadeniu, na ktorom ste začali hru Boom Beach.
 2. Otvorte Boom Beach a odtiaľ prejdite na obrazovku s nastaveniami a na prenos skontrolujte, či je hra pripojená k vášmu účtu Google+.
 3. Prejdite do svojho počítača Mac a uistite sa, že je vaša aplikácia pre Android prepojená s vaším účtom Google a či je rovnakým účtom Google ako predtým. Ak chcete túto kontrolu znova skontrolovať, prejdite do časti Nastavenia, potom na položku Účty a kliknite na položku Pridať účet, aby ste sa uistili, že ste pridali svoj účet Google, ktorý ste použili na prihlásenie do pôvodného zariadenia.
 4. Teraz, keď sa obe zariadenia synchronizujú v službách Google a Google+, môžete na svojom počítači Mac spustiť službu Boom Beach. Pri spustení Boom Beach prejdete všetky úvodné návody a všetko.
 5. Po skončení hodiny prejdite do nastavení hry a stlačením tlačidla G + sa pripojte k svojmu účtu Google Plus, aby ste mohli pripojiť svoj originál. Malo by sa zobraziť kontextové okno s upozornením, že váš účet bol synchronizovaný s počítačom Mac.

POZNÁMKA: Nemôžete byť vyššie ako úroveň ústredia 4 aby táto stratégia fungovala. Nie som si istý, prečo sa Supercell rozhodol, že to bola prestávka, ale potom, čo sa dostanete cez úroveň HQ 4 nebudete môcť previesť svoj účet.

Prenos pláže Boom do systému Mac zo systému iOS (iPhone a iPad)

Potom prejdem postupmi na prenos alebo synchronizáciu účtu Boom Beach s prenosným počítačom z iPhone alebo iPad, ktoré ste začali používať. Ide v podstate o podobný proces ako v prípade systému Android vyššie, ale namiesto synchronizácie s Google+ chcete synchronizovať s Apple Games Center.

Musíte sa ubezpečiť, že je váš Apple zariadenie je pripojené k hernému centru a vaša hra Boom Beach je teda pripojená k hernému centru. Tiež by ste sa chceli ubezpečiť, že vaša aplikácia pre Android je prepojená s vašou Google+ Windows výpočtovej. Ak si nie ste niečím istý, môžete si vyskúšať svoj iPhone tak, že prejdete do svojho herného centra a otvoríte hru na karte „Hra“ v hernom centre. Ak ste pripojení k službe Google+, môžete tiež skontrolovať svoju aplikáciu Andyroid tak, že prejdete na nastavenia v hre a kliknete na prihlasovacie tlačidlo Google+.

Teraz chcete vykonať tieto kroky, aby ste všetko zosynchronizovali.

 1. Uistite sa, že Boom Beach je otvorená na vašom iPhone alebo iPad a emulátore Android Android.
 2. Prejdite do nastavení hry na oboch zariadeniach a stlačením tlačidla „prepojiť jedno zariadenie“ synchronizujte svoje staré a nové zariadenie.
 3. Vyberte „toto je staré zariadenie“ na vašom starom zariadení a povedzte Boom Beach, z ktorého účtu chcete preniesť informácie.
 4. Teraz získate kód, ktorý musíte napísať, aby ste ho mohli použiť neskôr.
 5. Na novom zariadení stlačte tlačidlo „prepojiť zariadenie“ a vyberte ho ako nové zariadenie. Chcete to urobiť na počítači Mac v systéme Android. Potom zadáte kód, ktorý ste zadali vyššie. Uistite sa, že nemáte žiadne medzery!
 6. Stlačte kláves Enter a začne prenášať informácie zo starého zariadenia do nového zariadenia.

Balí tento sprievodca a dúfajme, že vám dal veľa informácií a podrobného sprievodcu Boom Beach pre váš Macbook Pro úplne zadarmo a rýchlo! Ak vám tento tutoriál pomôže, nezabudnite sa s vami podeliť Facebook, Twitter, tiež Pinterest!

Ak máte skúsenosti s touto témou, nezabudnite komentovať to, čo pre vás najlepšie fungovalo, a niekoľko tipov, ktoré môžu čitatelia vedieť!