Bola spustená hra SuperMash „Hra, ktorá robí hry“ Switch 8 máj

Digitálny vývojár oznámil následné opatrenia SuperMashDecemberová hviezda, výstava Indie World, ktorá sa má začať Nintendo Switch Ôsmeho mája.

Ak potrebujete informačný kanál, SuperMash je opísaný ako „hra na tvorbu hier“, v ktorej hráči testujú náhodne generované hry s názvom Mash. Hra v podstate vytvára neočakávané scenáre tým, že vám umožňuje kombinovať dva rôzne typy – ukážka uvedená vyššie vám pomôže vysvetliť to lepšie ako kedykoľvek predtým.

V skutočnosti môžete ovládať určité prvky toho, čo hráte, pomocou aplikácie Dev Cards, ktorá je nástrojom v hre, ktorý vám umožňuje hádzať postavy, nepriateľov, prostredia a ďalšie. Potom môžete zdieľať ktorúkoľvek mash, ktorú nájdete, pomocou poskytnutého operačného kódu.

vlastnosti:
– Zmiešajte šesť jedinečných typov 2D hier vrátane hier Metrovania, Shoot 'em Up, Stealth, Platformer, JRPG a Action Adventure. Každá z nich môže byť kombinovaná so sebou alebo s jedným z ďalších typov.
– Prispôsobte si viac Mashu, ktorý je výsledkom zbierateľných Dev kariet, ktoré im umožňujú vybrať si a vybrať si konkrétne postavy, nepriateľov, svety a ešte viac pri každej hre.
– Spustite obchod s videohrami plný starých hybridov pre hry vytvorené hráčom.
– Zdieľajte svoje obľúbené zbierky so svetom s jedinečnými ikonami vytvorenými pre každý pyré.

Po spustení budúci mesiac bude k dispozícii za 19,99 dolárov. Myslíte si, že to vyskúšate? Dajte nám vedieť s komentárom.