Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Bola predstaven├í nov├í hra Amnesia, spusten├í na PC a PS4 na jese┼ł 2020

Bola predstaven├í nov├í hra Amnesia, spusten├í na PC a PS4 na jese┼ł 2020 1

Amnesia: The Dark Descent je hororov├í hra na pre┼żitie, ktor├í sa za─Źala takmer pred desiatimi rokmi. Hororov├í hra pre┼żitia, vyvinut├í spolo─Źnos┼ąou Frictional Games, je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch titulov ┼ít├║di├ş. Nieko─żko rokov po prvom vydan├ş v roku 2010 bola hra vydan├í na PlayStation 4 v roku 2016 a Xbox One v roku 2018. ┼át├║dio za hrami teraz ozn├ímilo pokra─Źovanie s n├ízvom Amnesia: Rebirth.

Amn├ęzia: Znovuzrodenie

Minul├Ż t├Ż┼żde┼ł zdie─żali Frictional Games tajomn├Ż hlavolam so zna─Źkou ÔÇ×Ja som TasiÔÇť. Kr├ítky klip neodhalil ve─ża, ale fan├║┼íikovia boli st├íle nad┼íen├ş, ke─Ć sa dozvedeli o mo┼żnom o┼żiven├ş ikonickej hororovej hry. Dnes Frictional Games ohl├ísili Amnesia: Znovuzrodenie, ─Ćal┼íiu spl├ítku s├ęrie Amnesia, ktor├í sa m├í za─Źa┼ą Jese┼ł 2020,

"Amn├ęzia: Znovuzrodenie je nov├Ż zostup do temnoty v kultovej s├ęrii Amnesia," pre─Ź├şta ozn├ímenie. "Hra sa odohr├íva v pustej krajine al┼ż├şrskej p├║┼íte a zameria sa na nov├║ postavu Tasi Trianona, ke─Ć sa vyd├íva na tr├Żzniv├║ cestu devast├íciou a z├║falstvom, osobn├Żm terorom a boles┼ąou a z├írove┼ł sk├║ma hranice ─żudskej odolnosti." "

Rovnako ako predch├ídzaj├║ce hry, aj Amnesia: Rebirth bude hr├┤zou pre┼żitia prvej osoby. V nadch├ídzaj├║com titule hr├í─Ź zjavne prevezme kontrolu nad Tasi Trianonom, amnesi├ínskym bojom proti stra┼íidelnej pr├ş┼íere. Hr├í─Ź sa nem├┤┼że br├íni┼ą a mus├ş sa bu─Ć skry┼ą, alebo utiec┼ą, aby unikol tejto bytosti.

ÔÇ×Sp├Ątn├í v├Ązba Tasi a zbl├ş┼żenie fragmentov rozbitej minulosti bude jedinou mo┼żnos┼ąou, ako pre┼żi┼ą hr├┤zostra┼ín├║ hr├┤zu, ktor├í v├ís m├┤┼że pohlti┼ą. ─îas je proti v├ím. St├íle v┼íak mus├şte pokra─Źova┼ą, krok za krokom, s vedom├şm, ┼że ak zlyh├íte, strat├şte v┼íetko, ÔÇť pokra─Źuje v pr├şspevku.

Amnesia: Znovuzrodenie je napl├ínovan├ę na vydanie na jese┼ł 2020. Hra sa za─Źne na PlayStation 4 a PC cez Steam. Frictional Games je ┼ít├║dio zn├íme svojimi vynikaj├║cimi hr├┤znymi hrami ako Amnesia: The Dark Descent a Soma, tak┼że fan├║┼íikovia bud├║ ma┼ą od tohto nov├ęho titulu ur─Źite vysok├ę o─Źak├ívania.