Bojové hry pre Android: Rozbíjanie tlačidiel pre dotykové obrazovky

Arkádoví bojovníci zničili mnoho priateľstiev a dokonca aj niektorých ovládačov. Ako dieťa z 90 -tych rokov si pamätám, ako som navštívil svoju miestnu arkádu a zahral som si Tekken 3 proti mojim bratrancom. Bojové hry pre Android sú dobré, ale nikdy nedokážu zachytiť sociálne aspekty boja proti ľudským protivníkom. Rozprávanie o koši, posmech a víťazné tance sú tým, čo robí z konzolových/arkádových verzií hier niečo, čo je ťažké replikovať na mobilných zariadeniach.

Bojové hry pre Android sú skvelé, o tom niet pochýb. Ale ak hľadáte skutočne náročné prostredie, ktoré vám umožní zlepšiť sa počas hrania, nie sú to hry tohto druhu. Dôrazne odporúčam používať konzolu na súťažné hranie. Ak hľadáte kvalitný čas so systémom Android, jedna z týchto bojových hier pre systém Android vás zabaví na dlhé hodiny.

Poznámka: Bojové hry pre Android boli testované na Samsungu Galaxy Smartfón Note III. Aplikácie fungovali dobre a počas testovania sa nevyskytli žiadne problémy. Na správnu funkciu niektorých aplikácií bolo potrebné aktívne internetové pripojenie.

1. Bitka tieňov 2

Bojové hry pre Android: Rozbíjanie tlačidiel pre dotykové obrazovky 2

Existuje len veľmi málo hier, v ktorých sa budete cítiť ako skutoční blázni, a Shadow Fight 2 je jedným z nich. O hre som sa prvýkrát dozvedel, keď zasiahla Facebook, ale to bolo dávno. Hra urobila prechod na Android veľmi prirodzeným a intuitívnym spôsobom.

V hre je mix všeobecných bojov a niektorých prvkov RPG. Svojho bojovníka môžete vybaviť rôznymi brneniami, prilbami a dokonca aj zbraňami. Tieto ľahké prvky na hranie rolí nie sú také dobré ako najlepšie RPG hry pre Android, ale dodávajú hre hĺbku.

Najlepšia vec na hre sú zbrane. Ak vyberiete iný, zmení sa celý štýl hry a sady ťahov tak, aby vyhovovali novej voľbe v zbraniach. Ovládanie je intuitívne a na dotykovej obrazovke je prirodzené, čo si skutočne vážim.

Bezplatná verzia

2. Bohovia nespravodlivosti medzi nami

Bojové hry pre Android: Rozbíjanie tlačidiel pre dotykové obrazovky 3

Keďže som bol veľkým komiksovým šprtom, nebolo žiadnym prekvapením, že som si Injustice nainštaloval hneď, ako vyšiel na platforme Android. DC a Warner Bros. urobili s Injustice niečo neuveriteľné. Vytvorili hru pre PC a konzoly, čo je očividne veľmi rozsiahly zážitok. Spolu s tým však spustili aj úžasnú sériu komiksov.

Hre pre Android chýba vznešenosť konzolového náprotivku a hlboký príbeh komiksu, ale umožňuje vám bojovať proti Batmanovi proti Green Arrow, takže je všetko dobré.

Ovládacie prvky sú preložené do jednoduchých pohybov prstom a stlačenia obrazovky, aj keď v hre nie je veľa o skutočnom kombinovanom tkaní. V hre je tiež zahrnutých niekoľko zberateľských funkcií kartovej hry. Celkovo povedané, ak ste fanúšikom komiksov, Injustice má niekoľko hviezdnych vizuálov a úžasných animácií.

Bezplatná verzia

Záver

Rád by som jedného dňa videl bežných konkurenčných bojovníkov v systéme Android. Viem, že je ťažké používať virtuálne joypady namiesto skutočných výhod, ale technológie to môžu jedného dňa dosiahnuť.

Bez Street Fightera, Tekkena a dokonca ani Soul Caliberu nie sú arkádové bojové hry pre Android úplné.

Aká je vaša najobľúbenejšia bojová hra?

V nižšie uvedených komentároch uveďte pár návrhov, ale na klávesnici/dotykovej obrazovke to bez problémov zvládnete.