Boj a bossovia robia Ori a vôľu Wispov „cítiť sa veľmi svieži“

Moon Studios opakovane uviedli, že Ori a Will of the Wisps budú oveľa viac ako len bežné, ale krásne pokračovanie. Vývojár sa musel uistiť, že druhý pokus priniesol hranie hry na úplne novú úroveň, a v tomto ohľade existuje niekoľko aspektov, ktoré spôsobujú, že Ori a Vôľa Wispov vynikajú, keď sú postavené proti originálu.

Hovoriť s GotGame V nedávnom rozhovore Daniel Smith, vedúci producent v herných štúdiách Xbox, vysvetlil, že boj „bol trochu dodatočným spaľovaním“ originálu, ktorý bol zameraný hlavne na platformovanie a prechod. V Ori and Will of the Wisps bol boj jednou z prvých vecí, ktoré vývojár chcel zmeniť, aby sa pre hráčov pokračovanie „zväčšilo a rozšírilo“.

Kontinuita a túžba, aby hra bola veľmi svieža vďaka boju, si navzájom skutočne pomohli. Pri našom experimente sme mali veľa zábavy, rozprávali sme sa s tým, čo by pre Ori znamenalo používať zbrane na blízko a používať strelecké zručnosti a schopnosti a skutočne ste, s istými cieľmi a presnosťou, mali spojené s niektorými útokmi.

Smith ďalej dodal, že nový boj bol urobený čo najhlbšie, pričom bol v pôvodnej splátke rovnako plynulý ako boj. Tento proces „vyžadoval veľa trpezlivosti a úprav“, ale Moon Studios je celkom spokojný s tým, ako v súčasnosti hrajú Ori a Vôla Wispsov.

Môžete upgradovať všetky zbrane. Celý črepový systém je veľmi dynamický. Vieme, že ľudia budú mať pri vykladaní protekcionizmus, a myslím si, že sa tešíme, až na to verejnosť odpovie, a zdieľame ich hranie na YouTube,

Aké sú najobľúbenejšie zbrane a nálože a aké sú synergie týchto vecí a ako sa navzájom líšia. Sme nadšení z toho, ako sa to stane.

Okrem nového boja bolo ďalšie vylepšenie pokračovania vo forme „skutočne veľkých a dramatických“ šéfov. Originál nikdy nemal žiadne rozsiahle šéfa boja. Ori a Will of the Wisps mení to, že oživením „väčších ako životných tvorov“ pre epické zážitky.

V ďalšom rozhovore z minulého týždňa generálny riaditeľ Thomas Mahler poznamenal, že Moon Studios nikdy nechceli vytvoriť „hotovostné alebo nudné pokračovanie“ s Ori a Vôľou Wispov. Cieľom bolo v skutočnosti „pridať viac vecí a viac prvkov“, ktoré by ďalej rozvíjali hru a všeobecne žáner. Microsoft sa v tomto ohľade ukázal ako vynikajúci vydavateľský partner.

Ori a Will of the Wisps sa vydajú 11. marca 2020 pre Xbox One a PC.

Related Articles

Back to top button