Bluetooth reproduktory Ultimate Ears majú zľavu až 44 GBP Amazon zľava

Spoločnosť AMAZON ponúka bleskový predaj na zariadeniach Ultimate Ears, ktoré vám môžu pomôcť ušetriť až 26 percent.

Nové úspory sú súčasťou časovo obmedzenej ponuky a môžu znamenať, že si reproduktor Bluetooth vyberiete o 44 libier lacnejšie, než je obvyklá cena.

Novinári spoločnosti Sun nezávisle vybrali tento článok a odporúčané produkty. Obsahuje odkazy, ktoré sú reklamami, a ak kliknete na odkaz a kúpite si produkt, budeme zarábať.

AmazonPonuky obsahujú niekoľko produktov Ultimate Ears, takže ak hľadáte nový reproduktor Bluetooth, oplatí sa ho prehliadnuť.

Zahrnuté sú výrobky značky Boom, Megaboom, Blast a Megablast, ako aj menší model Wonderboom.

Ultimate Ears je jednou z najznámejších značiek, pokiaľ ide o zvuk Bluetooth, a toto postavenie sa odráža v nákladoch spojených s jeho zariadeniami.

Je neobvyklé vidieť plošne znížené produkty spoločnosti, a tým sú tieto zľavy ešte lepšie. Čo je zahrnuté:

Najväčšie úspory na zariadeniach Bluetooth nájdete na Ultimate Ears Megablast, najvýkonnejšom reproduktore Bluetooth spoločnosti.

Jeho cena je 269,99 GBP na webovej stránke značky a inde je k dispozícii za približne 160 GBP online. Ale na Amazon je to až 120 libier, minimálne 40 libier na čiernom modeli.

Megablast ťaží z pridaných basov a má vstavanú Alexu, takže ho môžete používať Amazonhlasový asistent bez potreby samostatného zariadenia Echo.

Bluetooth reproduktor UE Megablast, 120 libier (ušetríte 40 libier), za Amazon – kúpiť tu

Menej výkonný reproduktor Blast od spoločnosti Ultimate Ears má tiež povolené Alexa a zdieľa s Megablastom ďalšiu funkciu.

To znamená, že oba majú krytie IP67, čo znamená, že sú vodotesné, prachotesné a odolné voči nečistotám. To je užitočná doplnková ochrana pre každého reproduktora.

V čase písania článku je model Black Blast takmer vypredaný, ale môžete ušetriť £5 na zelenom modeli, alebo 29 libier na žltej verzii.

Bluetooth reproduktor UE Blast, 141 libier (ušetríte 29 libier), o Amazon – kúpiť tu

Megaboom UE 3 je jednou z výkonnejších možností v rade a jeho cena je zvyčajne 169,99 GBP.

AmazonČasovo obmedzený predaj znížil cenu na 143 GBP na čiernom modeli, ale môžete si vybrať zelený model alebo červenú možnosť za nízkych 126 GBP-úspora 43 GBP

Megaboom 3 je iba druhým v poradí za Megablastom a je tiež vodotesný. Má tiež 20-hodinovú výdrž batérie, čo znamená, že výmenou za menší výkon získate ďalšie štyri hodiny používania.

Bluetooth reproduktor UE Megaboom3, červený, 126 libier (ušetríte 43 libier), za Amazon – kúpiť tu

Pre tých, ktorí chcú menšie reproduktory, oba Boom 3 a Wonderboom 2 majú aj úspory.

Boom 3 je k dispozícii za približne 99 GBP (úspora 30 GBP) v závislosti od farby a Wonderboom má zľavu 17 GBP pri 72,99 GBP.

Wonderboom 2 je ultra prenosný reproduktor Bluetooth tejto značky, ktorý ponúka 360 stupňový priestorový zvuk a 13-hodinovú batériu a vodotesnú ochranu.

UE Wonderboom 2, 72,99 GBP (ušetríte 17 GBP) na Amazon – kúpiť tu

Všetky ceny v tomto článku boli v čase písania článku správne, ale odvtedy sa môžu zmeniť. Pred akýmkoľvek nákupom si vždy urobte vlastný prieskum.

Medzitým sme zaokrúhlili Samsung Galaxy Poznámka 20, dátum vydania, správy a klebety pred augustom 5 Odhalenie „iPhone vraha“.

Oprava obrazovky vášho iPhone môže byť lacnejšia ako kedykoľvek predtým Apple konečne umožňuje miestnym obchodom vykonať „správne“ opravy.

Najnovšie technické recenzie a zhrnutia nájdete v Sun Selects Tech.

Ak kliknete na odkaz v článku a kúpite si produkt, budeme zarábať.