Bluehost WordPress Hosting je teraz rýchlejší, s bezplatnou podporou od …

Ak ste si prečítali nášho sprievodcu výberom najlepšieho hostenia WordPress, pravdepodobne viete, že Bluehost je jedným z našich odporúčaných poskytovateľov hostingu WordPress. Ale nie sme to len my. Oficiálne ich tiež odporúča program WordPress. Nedávno surfoval Facebook Videli sme, že Bluehost má teraz integrovanú integráciu s Cloudflare. Pozrite sa na video nižšie:

Zaregistrujte sa do programu WPBeginner

Čo je Cloudflare? Je to služba, ktorá chráni a zrýchľuje vaše webové stránky. Po integrácii vašich webových stránok do služby Cloudflare prejde vaša prevádzka cez vašu globálnu sieť. Máte možnosť použiť CDN. Ak neviete, čo robí CDN, prečítajte si náš infographic. Môžete použiť službu zabezpečenia a analýzy.

Prečo sa iné hostingové spoločnosti integrujú do služby Cloudflare? Technicky Cloudflare spolupracuje so všetkými webmi. Musíte urobiť nastavenie sami. Pre začiatok však môže byť inštalačná časť dlhá. Bluehost, jedna z vedúcich spoločností, si vybrala bezplatnú integráciu. Sme si istí, že bude nasledovať viac hostingových spoločností.

Hľadáte poskytovateľa hostingu WordPress? Preto vám odporúčame navštíviť Bluehost. Určite sú jedným z najlepších. Preto odporúčajú WPBeginner a WordPress. Neverte nám Pozrite sa na perspektívy používateľov Bluehost.