Blokada v4.6,3 [Beta] [No Root ÔÇô AD Blocker for Android] [Latest]

Blokada v4.6,3 [Beta] [No Root ÔÇô AD Blocker for Android] [Latest] 1

Bezplatn├Ż, kompaktn├Ż a r├Żchly blokova─Ź rekl├ím pre Android, ktor├Ż funguje pre v┼íetky aplik├ície a nevy┼żaduje root.

Blokada je kompaktn├í aplik├ícia, ktor├í preh─żadne blokuje nechcen├Ż obsah, ako s├║ reklamy, sledovanie, ┼íkodliv├Ż softv├ęr a in├ę nepr├şjemnosti. Chr├íni va┼íe s├║kromie, uklad├í v├í┼í d├ítov├Ż pl├ín a zr├Żch─żuje va┼íe zariadenie t├Żm, ┼że mu br├íni v s┼ąahovan├ş a zobrazovan├ş nepotrebn├ęho obsahu.

Blokovanie funguje vo v┼íetk├Żch va┼íich aplik├íci├ích, nielen v prehliada─Źi! Nevy┼żaduje root, podporuje WiFi aj mobiln├ę siete a je ├║plne bezpe─Źn├Ż a ─żahko pou┼żite─żn├Ż. Jednoducho to zapnite a pr├ícu zti┼íte!

ČO JE NOVÉ

Blokada v3.6 (v beta verzii) Toto je spr├íva o ├║dr┼żbe s prep├şsan├şm k├│du tunela kv├┤li robustnosti a stabilite.

Vylep┼íite v┼íeobecn├║ stabilitu tunela Prep├ş┼íte k├│d tunela na predv├şdate─żnej┼íie spr├ívanie. Vylep┼íite spo─żahlivos┼ą nov├ęho k├│du spr├ívy filtra v3.5 Zn├ş┼żte vyu┼żitie d├ít stiahnut├şm iba zoznamov, ktor├ę maj├║ star├║ vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą. Prida┼ą nov├║ obrazovku roz┼í├şren├Żch nastaven├ş Pridajte nastavenie, aby ste zabr├ínili blokovaniu syst├ęmu Blokova┼ą pri ┼íetren├ş energie Pridajte pre aktualiz├íciu zoznamu nastavenie ÔÇ×Iba na wifiÔÇť. online ÔÇťsa teraz naz├ŻvaÔÇ× str├í┼żny pes ÔÇťa v predvolenom nastaven├ş je zak├ízan├Ż pri exportovan├ş nastaven├ş do prekladov aktualiz├ície extern├ęho ├║lo┼żiska

plátno

Blokada v4.6,3 [Beta] [No Root ÔÇô AD Blocker for Android] [Latest] 2

K stiahnutiu

Blokada v4.6,3 [Beta] [No Root ÔÇô AD Blocker for Android] / zrkadlo / zrkadlo