Blokada v4.6,3 [Beta] [No Root – AD Blocker for Android] [Latest]

Blokada v4.6,3 [Beta] [No Root – AD Blocker for Android] [Latest] 1

Bezplatný, kompaktný a rýchly blokovač reklám pre Android, ktorý funguje pre všetky aplikácie a nevyžaduje root.

Blokada je kompaktná aplikácia, ktorá prehľadne blokuje nechcený obsah, ako sú reklamy, sledovanie, škodlivý softvér a iné nepríjemnosti. Chráni vaše súkromie, ukladá váš dátový plán a zrýchľuje vaše zariadenie tým, že mu bráni v sťahovaní a zobrazovaní nepotrebného obsahu.

Blokovanie funguje vo všetkých vašich aplikáciách, nielen v prehliadači! Nevyžaduje root, podporuje WiFi aj mobilné siete a je úplne bezpečný a ľahko použiteľný. Jednoducho to zapnite a prácu ztište!

ČO JE NOVÉ

Blokada v3.6 (v beta verzii) Toto je správa o údržbe s prepísaním kódu tunela kvôli robustnosti a stabilite.

Vylepšite všeobecnú stabilitu tunela Prepíšte kód tunela na predvídateľnejšie správanie. Vylepšite spoľahlivosť nového kódu správy filtra v3.5 Znížte využitie dát stiahnutím iba zoznamov, ktoré majú starú vyrovnávaciu pamäť. Pridať novú obrazovku rozšírených nastavení Pridajte nastavenie, aby ste zabránili blokovaniu systému Blokovať pri šetrení energie Pridajte pre aktualizáciu zoznamu nastavenie „Iba na wifi“. online “sa teraz nazýva„ strážny pes “a v predvolenom nastavení je zakázaný pri exportovaní nastavení do prekladov aktualizácie externého úložiska

plátno

Blokada v4.6,3 [Beta] [No Root – AD Blocker for Android] [Latest] 2

K stiahnutiu

Blokada v4.6,3 [Beta] [No Root – AD Blocker for Android] / zrkadlo / zrkadlo