Blog SEO – Ako optimalizova┼ą SEO va┼íe blogov├ę ─Źl├ínky Steemit

Steemit je soci├ílny blog, ktor├Ż by ste mali pou┼ż├şva┼ą. Je to skvel├Ż propaga─Źn├Ż n├ístroj pre v├í┼í vlastn├Ż blog. A ak nastav├şte spr├ívne SEO svojho blogu, z├şskate vynikaj├║ce v├Żsledky.

Steemit's blogov├ę pr├şspevky Index je neuverite─żne r├Żchly a hodnot├ş sa na serveroch Google SERP. A ─Ź├şm r├Żchlej┼íie bud├║ va┼íe marketingov├ę str├ínky indexovan├ę a hodnoten├ę, t├Żm r├Żchlej┼íie bud├║ indexovan├ę a hodnoten├ę va┼íe najlep┼íie blogov├ę str├ínky.

Steemit nie je WordPress. Na vytv├íranie ─Źl├ínkov nem├íte editor HTML, tak┼że m├íte obmedzenia, ─Źo m├┤┼żete robi┼ą. Pre za─Źiato─Źn├şkov to funguje a pou┼ż├şva z─żavov├Ż k├│d, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą trochu zlo┼żitej┼í├ş, ale akon├íhle ho zvl├ídnete, nebude to tak├Ż komplikovan├Ż proces.

Trval├ę odkazy

Permalink v┼íetk├Żch ─Źl├ínkov na blogu spolo─Źnosti Steemit je prevzat├Ż z n├ízvu ─Źl├ínku. Ak teda m├íte n├ízov ÔÇ×Steemit Blog Seo – Ako optimalizova┼ą svoje Steemit Blogy ÔÇť potom to bude z├íklad v├í┼ího odkazu. Teraz to nie je zl├í vec, pokia─ż ide o Steemit Blog SEO alebo SEO v┼íeobecne.

─îo v├ím v┼íak d├íva, s├║ ve─żmi dlh├ę odkazy na str├ínku. Toto nie je v┼żdy ve─żmi m├║dre, ke─Ć je v├í┼í odkaz pln├Ż pr├ízdnych slov. Lep┼í├şm rie┼íen├şm SEO by bolo ma┼ą krat┼í├ş a priamej┼í├ş permalink zalo┼żen├Ż na k─ż├║─Źov├Żch slov├ích. BAD NEWS je, ┼że nem├┤┼żete editova┼ą permalink v Steemite, ako to rob├şte vo WordPress. M├┤┼żete v┼íak upravi┼ą ─Źl├ínky blogu Steemit, ktor├ę vytv├írate. Zamyslime sa nad t├Żm na chv├ş─żu. Existuje nejak├Ż sp├┤sob, ako z├şska┼ą odkaz na permalink zalo┼żen├Ż na k─ż├║─Źov├Żch slov├ích? Odpove─Ć je ├íno.

Ako vytvori┼ą trval├Ż odkaz zalo┼żen├Ż na kr├ítkych k─ż├║─Źov├Żch slov├ích v spolo─Źnosti Steemit

Rie┼íenie probl├ęmu trval├ęho spojenia je rovnak├ę ako v soci├ílnej ot├ízke a odpovediach. Tu je v├Żpis z tohto ─Źl├ínku

Permalink akejko─żvek vytvorenej blogovej str├ínky Quora je definovan├Ż n├ízvom pr├şspevku. Ak teda vytvor├şte pr├şspevok s n├ízvom Quora SEO Blog – Ako optimalizova┼ą Quora SEO Blogy potom sa t├íto veta st├íva trval├Żm odkazom. Permalink, bohu┼żia─ż, nem├┤┼żete editova┼ą ako v WordPress, tak┼że o svojom titule ve─ża prem├Ż┼í─żajte.

Mo┼żno nebudete m├┤c┼ą upravi┼ą permalink, ale existuje pre to rie┼íenie, tak┼że m├┤┼żete ma┼ą permalink, ktor├Ż je len p├ír k─ż├║─Źov├Żch slov, napr├şklad, Quora SEO

PRE─î├ŹTAJTE SI VIAC

Preto rie┼íen├şm trval├ęho odkazu zalo┼żen├ęho na krat┼í├şch k─ż├║─Źov├Żch slov├ích je vytvori┼ą kr├ítky n├ízov ─Źl├ínku a ulo┼żi┼ą ho. Zablokuje to v├í┼í trval├Ż odkaz. Potom upravte svoj ─Źl├ínok a zme┼łte n├ízov na dlh┼í├ş n├ízov zalo┼żen├Ż na k─ż├║─Źov├Żch slov├ích.

A takto aj on Steemit Article Blog SEO Cut vyzera┼ą. Berte na vedomie rozdiel medzi permalinkom a n├ízvom ─Źl├ínku. ­čśë

Steemit SEO Blog Kr├ítky ─Źl├ínok o blogu

Steemit SEO Blog – Zna─Źky H

S pote┼íen├şm m├┤┼żem poveda┼ą, ┼że Steemit obsahuje zna─Źky H. N├ízov ─Źl├ínku je v predvolenom nastaven├ş H1 a potom m├┤┼żete nastavi┼ą titulky ako H2. Zna─Źky H s├║ titulky ka┼żd├ęho ─Źl├ínku a ve─żk├í ─Źas┼ą SEO na str├ínke

Pridajte obrázky

Ur─Źite pridajte obr├ízok alebo dva a nezabudnite zahrn├║┼ą text alt obr├ízka, ako je zv├Żraznen├ę ni┼ż┼íie

Steemit-Blog-SEO-alt-image-Text

Obr├ízky s├║ nakreslen├ę v spolo─Źensk├Żch akci├ích, ktor├ę rob├şte a ktor├ę robia ostatn├ş za v├ís. Ako vid├şte na obr├ízku vy┼í┼íie, m├┤┼żete obr├ízok zarovna┼ą do stredu so znakom

obrázok

blockquote

Milujem pou┼żitie Blockquote vo ─Źl├ínkoch. M├┤┼żete vidie┼ą, ┼że som ho pou┼żil v tomto ─Źl├ínku na ├║tr┼żok ─Źl├ínku Quora. Blockquote rob├ş to, ─Źo uverejn├şte, trochu profesion├ílnej┼í├şm, ak sa pou┼żije v spr├ívnej situ├ícii.

k─ż├║─Źov├ę slov├í

Pou┼żite svoje hlavn├ę k─ż├║─Źov├ę slov├í v prv├Żch 160 znakoch v├í┼ího pr├şspevku. ─îo najsk├┤r informujte spolo─Źnos┼ą Google o svojom ─Źl├ínku. Potom pou┼żite varianty a sekund├írne k─ż├║─Źov├ę slov├í v celom texte pr├şspevku.

Odchádzajúce odkazy

Nebojte sa odkazova┼ą na ─Źl├ínky a inform├ície, ktor├ę s├║ autoritou va┼íej t├ęmy. Google je o tom, aby niekto dal najrelevantnej┼íie inform├ície. Prepojen├şm na autoritn├ę str├ínky signalizujete spolo─Źnosti Google, ┼że v├í┼í ─Źl├ínok s├║vis├ş.

Meta popis

Popis Meta je prevzat├Ż z prv├Żch 160 znakov ─Źl├ínku. Toto je text, ktor├Ż sa v SERP nach├ídza pod n├ízvom ─Źl├ínku. Zadajte k─ż├║─Źov├ę slov├í a tento popis urobte ─Źo najzauj├şmavej┼í├şm. Chcete, aby n├ív┼ítevn├şci klikli. Mohli by ste dokonca ─Źl├ínok opracova┼ą tak, aby obsahoval v├Żzvu na akciu alebo vyhl├ísenie typu ot├ízky ako nadpis vpravo hore a potom prejdite na ─Źl├ínok. In├Żmi slovami, pridajte ├║vod do popisu typu meta popisu a potom do tela ─Źl├ínku.

Spolo─Źensk├ę zdie─żanie

Netreba dod├íva┼ą, ┼że po zverejnen├ş zdie─żate svoj nov├Ż pr├şspevok na v┼íetk├Żch svojich soci├ílnych kan├íloch. WordPress m├í slu┼żbu ping v r├ímci platformy. Steemit to nem├í, tak┼że zamierte do akejko─żvek slu┼żby ping a jednoducho odo┼ílite svoj ─Źl├ínok.

A to je v┼íetko. D├║fam, ┼że sa tento ─Źl├ínok uk├ízal ako u┼żito─Źn├Ż a poskytne v├ím nieko─żko n├ípadov. Ak m├íte ─Ćal┼íie ot├ízky, obr├í┼ąte sa na n├ís

pozdravy