Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Blizzard vytvor√≠ nov√ļ animovan√ļ s√©riu Overwatch and Diablo

Prisp√īsobenie videohier k veńĺkej obrazovke je v odvetv√≠ uŇĺ beŇĺn√© a pr√≠kladom s√ļ posledn√© vydania, ktor√© sme videli. Teraz, fan√ļŇ°ikov sveta Diablo a Overwatch bud√ļ spokojn√≠ s najnovŇ°√≠mi spr√°vami od blizard, pretoŇĺe spolońćnosŇ• by pripravovala nov√ļ s√©riu anim√°ci√≠ pre obe videohry.

Inform√°cie poch√°dzaj√ļ z ruky Nick Van Dyk, ktor√Ĺ je viceprezidentom spolońćnosti Activision Blizzard a ktor√Ĺ v posledn√Ĺch hodin√°ch uverejnil vo svojom profile LinkedIn, Ňĺe Diablo dostane adapt√°ciu vo forme animovanej s√©rie ‚Äěanime style‚Äú, Predmetn√Ĺ projekt pozost√°va zo s√©rie zaloŇĺenej na svete Diablo, ktor√° by sa ako p√īvodn√° premi√©ra dostala na platformu Netflix.

Na druhej strane v pr√≠pade Overwatch n√°jdeme s√©riu, tieŇĺ anim√°ciu. V tomto pr√≠pade inform√°cie o predmetnom projekte v podstate neexistuj√ļ, pretoŇĺe Van Dyk vo svojom profile uviedol, Ňĺe dosiahol ‚ÄěVyvin√ļŇ• a predaŇ• animovan√ļ s√©riu zaloŇĺen√ļ na s√°vke Blizzard Overwatch.‚Äú T√Ĺmto sp√īsobom by Blizzard pripravoval p√īdu tak, aby vesm√≠r jeho hier bol aj na obrazovke mnoh√Ĺch ńŹalŇ°√≠ch ńĺud√≠ v s√©rii.

prostredníctvom: Engadget