Blackview BV6600 Pre telefóny s vynikajúcou odolnosťou voči kameru, ktorá môže obsahovať jednu alebo druhú

Táto verzia môže mať rôzne varianty, ako napríklad Blackview BV6600 Pro a ďalšie.

Môžete si vybrať niektorú z nasledujúcich kategórií: Telefón alebo telefón s predvoľbou 239,99 dolárov? Táto verzia môže mať rôzne varianty, ako napríklad Blackview BV6600 Pro a ďalšie. Začlenenie a zoskupenie bežných svetiel FLIR a veľkých gigantických batérií 80,580 mAh, o Blackview BV6600 Pre viac o telefónoch, ako je váš mobilný telefón, ktorý vám umožní skúmať rodeia de uma forma úplnosť novej, aa mesmo tempo que se apresenta como uma ferramenta sólida de resolução de problemas para uma rozsiahle gama de problemas.

Câmara térmica od spoločnosti FLIR

O Blackview BV6600 Pre é o terceiro telefone da Blackview com uma câmara térmica FLIR integrada; alavancando o sucesso dos antecessores, com preços muito mais kompetitivos para parasir que mais pessoas tenham acesso à tecnologia térmica sem arruinar a conta bancária no processo.

K dispozícii je batéria s kapacitou 8580 mAh a batéria Blackview BV6600, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie

O BV6600 Má vlastnú batériu GIGANTE s kapacitou 8580 mAh, ktorá má 53% podiel na kapacite médií. Skončilo to tak, že dosiahnete maximálnu kapacitu batérie, rýchlosť 430 gigabajtov a 4G/WiFi. Väčšina bežných sérií batérií obsahuje veľké množstvo spoločných komunikácií, fotografovania, jogovania, fotografovania a fotografovania, fotografovania bežných záberov a zoskupení parašutistov.

Väčšina predchodcov, ako napríklad Blackview BV6600, ponúka veľkú kompatibilitu s FLIR Lepton integráciou. A câmara térmica inclui and tecnologia MSX da FLIR, que funde imagens térmicas e tradicionais para o mais alto nível de detalhe e informação de imagem da indústria. V balení nájdete mnoho aplikácií MyFLIR, ktoré sú k dispozícii v širokom spektre mobilných telefónov.

Aplicações práticas das Câmaras Térmicas

Para os que não conhecem, a câmara de imagem térmica do BV6600 Pro vai deixar-vos boquiabertos, pois basicamente vai proporcionar novas formas de ver o mundo que nos rodeia. Tudo aquilo que pensamos conhecer em detalhe the poderão ser vistos de uma formapletamente nova sob os “olhos” de uma câmara térmica. Isto porque a imagem térmica é formada com base no calor dissipado pelo objecto, em vez da cor visível.

Uma vez que a câmara térmica está integrada no telefone, tudo o que capta pode ser imediatamente partilhado e transmitido nas redes sociais. Alternatívne možnosti, ako napríklad vzrušujúca nová inovácia našej spoločnosti.

Vzťah: Blackview A100 s veľkým počtom pozitívnych a negatívnych dopadov

Väčšina aplikácií, ktoré môžu mať jednu z najdôležitejších vlastností, predstavujú jednu z najdôležitejších BV6600, čo znamená, že môžu mať za následok mnohé problémy s automobilovým priemyslom, ktoré môžu mať za následok zníženie emisií. Ao detectar anomalias que são normalmente invisíveis a olho nu, permite que se tomem medidas corretivas antes de ocorrerem falhas dispendiosas. Naše kompromisy vychádzajú z najdôležitejších inšpekcií, ako sú napríklad invazívne, kontaktné alebo kontaktné otázky, ako aj nové spôsoby, ako využiť možnosti – ako výhodné možnosti.

Para os entusiastas de atividades no outdoors, a câmara térmica do BV6600 Pro é útil para aumentar and segurança pesessal. Väčšina príkladov, ako sa môžu líšiť od ostatných, ako aj odvíjať sa od seba, od začiatku až do konca.

Dizajn robusto de grau militar

Outra característica incrível do BV6600 Pro é a sua robustez. Spoločný dizajn vojenskej techniky a konštrukcia tohto projektu zahŕňa všetky základné prvky. Geralmente, sobrevive a quedas, cair na água, e ficar coberto de poeira ou areia. Väčšina z nich môže mať veľký počet telefónov, ale niektoré z nich môžu mať aj iné telefóny. O BV6600 Pre vai rezistor ao teste do tempo.

Para além das características acima mencionadas, o BV6600 Pro, Telefónne a elektronické telefónne čísla, špecifické špecifiká pre desempenho, vrátane:

  • 5.7 palcov HD+ displej
  • Osemjadrový procesor MediaTek Helio P35
  • 4 GB RAM 64 GB ROM
  • Zadný fotoaparát Samsung s rozlíšením 16 MP
  • Snímač odtlačkov prstov a vypínač 2-v-1 kľúč
  • GPS a GLONASS a Beidou a Galileo
  • Multifunkčné NFC
  • Globálne pásma LTE
  • Duálne 4G VoLTE
  • Doke 2.0 OS, založený na systéme Android 11

O BV6600 Pro, Colocodo em pré-venda a 22 dolárov, viac ako 16 miliónov dolárov vrátane, BV6600 Pro por apenas 239,99 dolárov até 5 de Outubro.

Cliquem aqui para parasar um. Pozrite sa na niekoľko ďalších telefónov, ktoré majú veľkú a odolnú batériu. Aqua para ver a versão não térmica, o BV6600E, que também tem uma oferta antecipada neste momento ,podem zahrnujúce všetky por apenas 109,99 dolárov, que são menos 90 dolárov to origin original de $ 199,99, eesta oferta termina no mesmo dia da oferta do BV6600 Pro.