Blackberry PRIV za─Źala dost├íva┼ą najnov┼íie aktualiz├ície zabezpe─Źenia v j├║ni

Blackberry PRIV za─Źala dost├íva┼ą najnov┼íie aktualiz├ície zabezpe─Źenia v j├║ni 1

Blackberry je jednou z obchodn├Żch tried av skuto─Źnosti popredn├Żm poskytovate─żom smartf├│nov a je zn├íma svojou prest├ş┼żnou poves┼ąou. Ned├ívno za─Źali vyd├íva┼ą nov├║ aktualiz├íciu pre Blackberry PRIV, ktor├í in┼ítaluje j├║nov├║ bezpe─Źnostn├║ opravu. PRIV je jedn├Żm z inteligentn├Żch telef├│nov pou┼ż├şvan├Żch ve─żk├Żm po─Źtom ─żud├ş na celom svete. 18 megapixlov├Ż fotoapar├ít na zadnej strane a 2 Megapixely na prednej strane spolu s mo┼żnos┼ąou roz┼í├şrenia pam├Ąte a┼ż na 2000 GB ve─ża prispieva k tomu, aby bol tento telef├│n skuto─Źne ├║┼żasn├Ż. June Security Patch prid├íva niektor├ę ─Ćal┼íie funkcie do celkovej bezpe─Źnosti zariadenia.

Blackberry PRIV za─Źala dost├íva┼ą najnov┼íie aktualiz├ície zabezpe─Źenia v j├║ni

Blackberry PRIV za─Źala dost├íva┼ą najnov┼íie aktualiz├ície zabezpe─Źenia v j├║ni

Existuje to─żko bezpe─Źnostn├Żch z├ív├Ązkov, o ktor├ę sa bude stara┼ą j├║nov├í aktualiz├ícia zabezpe─Źenia, a najlep┼íie je, ┼że tie┼ż opravuje mnoho men┼í├şch ch├Żb. Po aktualiz├ícii si m├┤┼żete by┼ą ist├ş zv├Ż┼íen├Żm v├Żkonom a funk─Źnos┼ąou telef├│nu. Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia v j├║ni m├┤┼że tie┼ż vyl├║─Źi┼ą chyby, ktor├ę zni┼żuj├║ r├Żchlos┼ą zariadenia.

Aktualiz├ícia je asi 130 MB ve─żk├ę a distribuovan├ę pomocou met├│dy OTA. Tak┼że ak ste pou┼ż├şvate─żom PRIV, m├┤┼żete ─Źoskoro dosta┼ą spr├ívu. Ak ste nedostali to ist├ę, existuje d├┤vod na to ist├ę a to je. Aktualiz├ícia je k dispoz├şcii iba pre zariadenia zak├║pen├ę v obchode Blackberry. Odteraz nebudete ma┼ą na aktualiz├íciu n├írok v pr├şpade, ┼że ste si telef├│n zak├║pili od poskytovate─żov alebo oper├ítorov tret├şch str├ín.

Odpor├║─Źame v├ím stiahnu┼ą aktualiz├íciu z pripojenia Wi-Fi pre bezprobl├ęmov├║ prev├ídzku. Predt├Żm, ako budete pokra─Źova┼ą, nezabudnite tie┼ż z├şska┼ą z├ílohu telef├│nu. Proces in┼ítal├ície m├┤┼że trva┼ą 10 a┼ż 15 min├║t.

D├║fam, ┼że sa v├ím t├íto aktualiz├ícia p├í─Źi!