Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Black Mesa: Hra Half-Life, ktorú môžete hrať počas čakania na Alyx

Black Mesa: Hra Half-Life, ktorú môžete hrať počas čakania na Alyx

To Half-Life: Alyx hry určite vyzerajú zábavne, hm? Škoda, že to vyjde až 23. marca, a dokonca až potom, len pre tých z nás, ktorí majú to šťastie, že vlastnia určité náhlavné súpravy VR. Nemusíte sa obávať, pretože bez ohľadu na to, či strácate myseľ počas čakania na Alyx alebo plačete za cenu indexu ventilov, je tu nová hra Half-Life, ktorú si teraz môžete užiť, a volá sa Black Mesa.

Čo je to Black Mesa?

Black Mesa: Hra Half-Life, ktorú môžete hrať počas čakania na Alyx 1

Black Mesa, vyvinutý spoločnosťou Crowbar Collective, je na dlhej ceste. Začalo to takmer pred 10 rokmi ako jednoduchý mod, ktorého cieľom bolo priniesť pôvodnú hru Half-Life do zdrojového modulu s aktualizovanou grafikou, fyzikou a hrateľnosťou. Teraz vydržte a odložte vidle – skôr, ako tvrdíte, že ide iba o remake a nie o novú hru Half-Life, dajte nám príležitosť vysvetliť to.

Ventil už prinútil motor vyskočiť s Half-Life: Source, ale Black Mesa sa odvážil byť oveľa viac ako len port. Prvýkrát sa stal hrateľným v roku 2012, odvtedy sa aktualizoval v krokoch a ukázalo sa, že je dostatočne úspešný na to, aby ho spoločnosť Valve oficiálne schválila.

Black Mesa: Hra Half-Life, ktorú môžete hrať počas čakania na Alyx 2

Odporúčané: Elite Pro 2 Headset + SuperAmp

Navrhnuté v spolupráci s vedúci esports tímy Turtle Beach® Elite Pro ™ 2 + Zvukový herný zvukový systém SuperAmp ™ Pro pre Windows XP PS4 ™ Pro, PS4 ™, PC a Xbox One je postavený na výhru!

Nakoniec potom 8 Po ďalších rokoch vývoja získala spoločnosť Black Mesa svojho oficiálneho predstaviteľa 1,0 vydanie v marci 5 a je k dispozícii na hranie cez Steam. Séria Half-Life je jedným z najznámejších v oblasti hier, ale s pôvodným vydaním v roku 1998 nepochybujeme, že mnoho moderných hráčov nezažilo prvé dobrodružstvo Gordona Freemana.

Black Mesa: Hra Half-Life, ktorú môžete hrať počas čakania na Alyx 3

Príbeh – pre nováčikov medzi nami – vidí vedca Freemana uprostred rozmerového prekrývania vo výskumnom stredisku Black Mesa. Headcrabs, vortigaunts, barnacles a všetky druhy mimozemských tvorov napádajú laboratórne haly, transformujú vedcov na zombie a spravidla robia chaos. Keby tu boli iba armáda! Počkajte, sú a tiež chcú, aby ste boli mŕtvy. Hádaj, že je čas utiecť sám.

S dátumom uvedenia produktu Half-Life: Alyx na vrcholku obzoru je Black Mesa ideálnou príležitosťou na prvýkrát chytiť slávneho páčidla a hojdať sa. Dokonca aj pre skúsených teoretických fyzikov medzi nami je tu veľa nového obsahu, ktorý robí spiatočnú cestu oveľa viac ako nostalgickou jazdou.

Čo je nové v Black Mesa?

Black Mesa je oveľa viac než len obyčajná grafická aktualizácia, aj keď je to samozrejme prvá vec, ktorú si všimnete pri preskočení. Rozmazané textúry konca 90. rokov boli aktualizované a nahradené tak, aby poskytovali ostré a jasné vizuálne efekty pri hladkej snímkovej rýchlosti. Toto nie je grafický powerhouse, myseľ. Program Black Mesa je určený na používanie na väčšine počítačov a grafika sa oveľa viac približuje úrovniam konzoly Xbox 360 a PS3. Zamyslite sa nad tým, že zostanete verní štýlu ‘90. rokov, a dotyk s náterom pomáha splniť očakávania našich ružových odtieňov.

Black Mesa: Hra Half-Life, ktorú môžete hrať počas čakania na Alyx 4

Grafika vás nemusí odfúknuť, ale toto retro oživenie je zabalené až po okraj s aktualizáciami základnej hry. Skok na zdrojový zdroj umožňuje prístup k množstvu ďalších možností fyziky a Crowbar Collective naplno využil výhody a pridal veľa nových hádaniek fyziky, ktoré sa štýlovo podobajú tým, ktoré sa nachádzajú v polčase rozpadu. 2, Tieto sú predstavené do pôvodných oblastí, ako aj do úplne nových alebo rozšírených úrovní.

To tiež nie je, hranie hlasom a čerstvý soundtrack od Joela Nielsena dodávajú hre v rozhodujúcich časoch atmosféru. Aktualizovaná umelá inteligencia robí nepriateľov náročnejšou ako kedykoľvek predtým a niektoré obzvlášť škaredé mimozemské tváre dokonca prinášajú nejaké nové smrtiace pohyby. Nakoniec môžete dokonca vyzvať svojich priateľov v aktualizovanom multiplayeri, ktorý obsahuje mapy z celého Half-Life Universe. Jo, a je tu aj táto maličkosť zvaná Xen.

Xen – Take 2

Black Mesa: Hra Half-Life, ktorú môžete hrať počas čakania na Alyx 5

Dobre, takže tu je veľký predaj. Ak ste to nevedeli, pôvodný polčas je takmer úplne milovaný. Takmer. Všetko okrem záverečnej sekcie Xen, ktorá vás videla poskakovať okolo mimozemskej krajiny pred spustením rakiet do obrovskej detskej lebky. Áno, bolo to čudné a viac ako trochu smetí.

Black Mesa obsahuje úplne prepracovaný koniec polčasu, masívne rozvíjajúci záverečnú úroveň xénu, aby pridal úplne nové prostredie, hádanky, bojové šéfa a ciele. Aj keď ste si napamätali polčas rozpadu zo srdca, Xen od spoločnosti Crowbar Collective vás prevedie testom. Pre mnohých to bude hlavný dôvod na ponorenie sa do hry Black Mesa, aj keď na to bude potrebná úplná hra. Sekcia Black Mesa Xen tiež zalomí príbeh spôsobom, ktorý sa viac pripája k nasledujúcim hrám.

To nemusí byť Half-Life: Alyx, ale do pekla, mnohí z nás bez VR náhlavných súprav nemusia hrať dlhú dobu dlho najnovšiu verziu Vale. Dovtedy alebo do polčasu rozpadu 3 Konečne príde spolu s tepelnou smrťou vesmíru, na vás čaká Čierna Mesa, Freeman.

Útočníci hrdinovia účelovo kráčajúci. "Width =" 300 "height =" 169 "srcset =" https://ssf-co.com/wp-content/uploads/2020/03/1583164624_111_5-Podivne-veci-ktore-musite-urobit-ked-hrate-Zaklinac-3.jpg 300w, https: //blog.turtlebeach.com/wp-content/uploads/2020/02/outriders_hero-shot_1920x1080-1024x576.jpg 1024w, https://blog.turtlebeach.com/wp-content/uploads/2020/02/outriders_hero-shot_1920x1080 -768x432.jpg 768w, https://blog.turtlebeach.com/wp-content/uploads/2020/02/outriders_hero-shot_1920x1080-1360x765.jpg 1360w, https://blog.turtlebeach.com/wp-content/uploads /2020/02/outriders_hero-shot_1920x1080-1536x864.jpg 1536w, https://blog.turtlebeach.com/wp-content/uploads/2020/02/outriders_hero-shot_1920x1080.jpg 1920w "veľkosti =" (maximálna šírka: 300 pixlov) ) 100 Vw, 300 px "data-smartcrop-focus =" (50,50)Čítať viac: Outriders | Strelec RPG Hybrid, ktorý by mohol byť ďalšou vecou

Outriders je 1-3 hráč co-op RPG, ktorý má temný a odvážny humor, ktorý bol videný v Bulletstorm, sa úhľadne usadil v úplne novom IP. Táto strelec je skrútený a prvky RPG robia tento príbeh ešte efektívnejší tým, že hráčom dávajú úplne pohlcujúci zážitok, v ktorom sa môžu stratiť.

Henry Stenhouse bol predtým doktorom fyziky predtým, ako sa znovu narodil v ohňoch žurnalistiky hier. Neoholený fanúšik Super Smash Bros, stále čaká na zvyšok redakčného tímu, aby prijal svoje každodenné výzvy na zúčtovanie Ultimate. Ďalšie zaujímavé žánre zahŕňajú FPS, RTS a westernové RPG. Môžete ho sledovať Twitter na @Fernoface