Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Bezplatné zásahy do predaja s týmto novým plánom

Výpredaje sú tiež príležitosťou pre operátorov ponúknuť mobilné programy za veľmi atraktívnu cenu, a to najmä v prípade Zadarmo s ponukou, ktorú si nesmiete nechať ujsť, platnú do 5 júla.


Slávny operátor v súčasnosti ponúka svoj nemenej slávny program Free Mobile 90 GB 4G bez viazanosti za veľmi nízku cenu.

Stručný plán Free Mobile 90 GB 4G

  • Veľkorysá dátová obálka, dokonca aj v Európe/DOM
  • Neobmedzené volania a SMS/MMS aj v Európe/DOM
  • Žiadny záväzok pre bezproblémové ukončenie

Ak potrebujete plán s peknou dátovou obálkou za veľmi prijateľnú cenu, 90 GB bezplatná séria je v súčasnosti ponúkaná iba za 80,99 € mesačne počas jedného roka.

Nájdite bezplatný program Mobile 90 GB 4G na 80,99 € mesačne

Nezáväzná ponuka Mobil zadarmo, ktorú si nesmiete nechať ujsť

Free využíva výhody predaja na opätovné spustenie operácie zvádzania na svojom programe Free Mobile 90 GB 4G. 5 júla si túto ponuku budete môcť predplatiť iba na 80,99 € mesačne na jeden rok, než sa zmení na bezplatný 5G program za 19,99 mesačne.

Aj keď sa cena po roku predplatného viac ako zdvojnásobí, táto zmena zostáva výhodná, pretože veľkorysá dátová obálka 90 GB sa potom zvýši na 210 GB a čo je viac v 5G, ak máte zariadenie kompatibilné. Zľavu budú môcť využiť aj predplatitelia Freeboxu, pričom obe predplatné sa zlúčia za cenu 15,99 € mesačne s neobmedzenou dátovou obálkou.

Ak si ale neželáte, aby sa cena vášho plánu zvyšovala, tesne pred koncom roka bude možné predplatné úplne pokojne zrušiť, keďže ponuka je nezáväzná.

Mali by ste tiež vedieť, že svoje číslo si môžete ponechať, pretože Free sa postará aj o ukončenie u vášho predchádzajúceho operátora bez ďalších poplatkov.

5G bezplatný mobilný plán 210 GB

Už od 19,99 €

5G bezplatný mobilný plán 210 GB

  • 210 GB dát Francúzsko
  • Neobmedzené hovory
  • Neobmedzené SMS/MMS

Operátor Free vo svojej zjednodušenej mobilnej ponuke ponúka svoj 5G mobilný program za 19,99 eura mesačne. Za túto cenu môžete ťažiť z nie menej ako 210 GB vo veľmi vysokej rýchlosti 5G.

Operátor Free vo svojej zjednodušenej mobilnej ponuke ponúka svoj 5G mobilný program za 19,99 eura mesačne. Za túto cenu môžete ťažiť z nie menej ako 210 GB vo veľmi vysokej rýchlosti 5G.

All-inclusive ponuka za nízku cenu

Čo konkrétne obsahuje táto slávna séria Free 90 GB? Ako už názov napovedá, všimneme si najmä peknej 90 GB dátovej obálky, ktorú si môžete vychutnať kdekoľvek v solídnej 4G sieti Free (samozrejme okrem veľmi odľahlých oblastí). Po vyčerpaní 90 GB sa však priepustnosť zníži.

Aj v zahraničí môžete využiť svoj balík na prehliadanie internetu, keďže 10 GB z celkovej obálky je možné alokovať počas vašich ciest do Európy/DOM. Ideálne na pokojnú dovolenku.

Inak paušál 4G Free Mobile 90 GB samozrejme ponúka tradičné volania a neobmedzené SMS/MMS, aby ste zostali v neustálom kontakte so svojimi blízkymi aj z Európy/DOM.

Futbaloví fanúšikovia si tiež budú môcť vychutnať zahrnutý prémiový prístup k aplikácii Free League 1 sledovať vývoj svojho športu, hráčov a obľúbených tímov naživo.

Upozorňujeme, že bezplatné plány prichádzajú s niektorými veľmi užitočnými doplnkovými funkciami bez dodatočných nákladov, ako je napríklad kompatibilita s eSim, ktorá vám umožňuje zaobísť sa bez fyzickej karty SIM, vizuálnej hlasovej schránky alebo dvojitých hovorov.

Nájdite bezplatný program Mobile 90 GB 4G na 80,99 € mesačne

Ak vás tento krátky popis nepresvedčil, nájdite si náš názor na služby Free Mobile. Presnejšie na tento Free 90 GB Series, ktorý od nás dostal veľmi pekné hodnotenie. 9/10.

Nájdite balík, ktorý potrebujete, pomocou nášho porovnania

Ak vás táto pomerne atraktívna ponuka od Free Mobile zaujala, máte čas do 5 júla na odber. Medzitým si neváhajte pozrieť naše porovnanie najlepších mobilných plánov v roku 2022, aby ste zistili, či úradujúci operátor so svojou 90 GB bezplatnou sériou pochopil naozaj všetko.