Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek

Tring ÔÇŽÔÇŽ tring ÔÇŽÔÇŽ tring.

‘Ahoj?’

‘Ahoj?’

Sie┼ą sa preru┼í├ş.

Je to to, ─Źo za┼ż├şvate, ke─Ć sa s niek├Żm rozpr├ívate cez mobiln├Ż telef├│n?

Br├íni v├ím sie┼ąov├ę pripojenie v rozhovore s bl├şzkymi?

Neboj sa!

Rados┼ą z Androidu je tu na z├íchranu. Dnes sa v tomto ─Źl├ínku podrobne pozrieme na aplik├ície pre Android, z ktor├Żch m├┤┼żete telefonova┼ą zadarmo.

├üno, po─Źuli ste dobre! M├┤┼żete telefonova┼ą zadarmo.

Hovory hraj├║ v na┼íich ┼żivotoch z├ísadn├║ ├║lohu. Od diskusie o v├í┼żnych veciach po z├íbavn├║ diskusiu, telefonovanie pou┼ż├şva takmer v┼íade. Stoj├ş v├ís to v┼íak majland a to tie┼ż, ke─Ć vol├íte svojim priate─żom do zahrani─Źia.

Tu je zoznam najlep┼í├şch bezplatn├Żch aplik├íci├ş na volanie pre legend├írny Android. Tak┼że geekovci, na ─Źo ─Źak├íte?

Prejdite nadol teraz!

1. Stretnutia

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 2

Prv├í v na┼íom zozname je slu┼żba Hangouts spolo─Źnosti Google. Zah┼Ľ┼ła bezplatn├ę telefonovanie druhej osobe, ak je aplik├ícia nain┼ítalovan├í v jej smartf├│ne.

Okrem bezplatn├ęho telefonovania obsahuje aj ─Ćal┼íie ─Ćal┼íie funkcie, ako s├║ napr├şklad okam┼żit├ę spr├ívy, podpora Emoji, naposledy viden├Ż at─Ć.

Je to aplik├ícia na odosielanie spr├ív v┼íetko v jednom s ├║┼żasn├Żmi funkciami bezplatn├ęho telefonovania.

Bezplatná verzia

2. Riadok

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 3

Toto je aplik├ícia, po ktorej ste t├║┼żili; t├íto mimoriadna aplik├ícia s mnoh├Żmi funkciami uspokoj├ş va┼íe potreby.

Niektor├ę z pozoruhodnej┼í├şch funkci├ş tejto verzie s├║:

Va┼ía prisp├┤soben├í ─Źasov├í os. Odosielanie hlasovej schr├ínky Rozhovor s roztomil├Żmi a z├íbavn├Żmi emotikonmi a n├ílepkami (daj├║ sa k├║pi┼ą v obchode s n├ílepkami).

Poh├í┼ła 400 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov na celom svete a pri┼íiel s ├║┼żasn├Żmi funkciami. Tento zoznam by zlyhal, keby v tomto zozname nebola zahrnut├í polo┼żka Line.

Bezplatná verzia

3. Skype

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 4

Viete, ┼że v├í┼í ┼żivot sa postupne vplieta do soci├ílneho ┼żivota, ke─Ć sa sp├íjanie a komunik├ícia stala ┼żivotne d├┤le┼żitou s├║─Źas┼ąou ┼żivota.

Rovnako sa naz├Żva aj aplik├ícia Skype. Umo┼ż┼łuje v├ím spoji┼ą sa so svojimi priate─żmi prostredn├şctvom spr├ív a video/audio hovorov, aby ste si u┼żili ka┼żd├║ f├ízu svojho ┼żivota.

Je to kvalitná aplikácia VoIP pre Android.

Bezplatná verzia

4. Tango Messenger

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 5

Tango bolo ─Źasto pova┼żovan├ę za popul├írnu a zauj├şmav├║ aplik├íciu, aj ke─Ć teraz sa stalo slu┼ínou aplik├íciou, ktor├í obsahuje ┼ítandardn├ę funkcie, ako s├║ okam┼żit├ę spr├ívy a skupinov├ę spr├ívy. M├í tie┼ż podporu pre r├┤zne platformy pre videohovory.

─îere┼íni─Źkou na torte je, ┼że ak sa nud├şte a chcete sa zabavi┼ą, m├┤┼żete si zahra┼ą minihry a s├║┼ąa┼żi┼ą so svojimi priate─żmi, aj ke─Ć to nemus├ş by┼ą z├ísadn├í vlastnos┼ą.

Bezplatná verzia

5. Videohovor ooVoo

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 6

─Äalej v na┼íom zozname s├║ videohovory ooVoo so sadou skvel├Żch funkci├ş, ako s├║ skupinov├ę videohovory, okam┼żit├ę spr├ívy a hlasov├ę hovory. Na jeden hovor m├┤┼żete uskuto─Źni┼ą videohovor a┼ż s 12 ─żu─Ćmi. M├┤┼żete ho tie┼ż prepoji┼ą s Google+ a Facebook.

ooVoo z├şskal ceny za:

Najlepšia aplikácia pre sociálne siete 2013 Cena Tabby Najlepšia technológia pre aplikácie 2013 Cena Appster Najlepšia aplikácia pre Android z roku 2011 PC Magazine

Tieto ceny od├┤vod┼łuj├║ ve─żkolepos┼ą a pou┼żite─żnos┼ą aplik├ície.

Bezplatná verzia

6. WhatsApp

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 7

T├íto n├ídhern├í aplik├ícia na odosielanie spr├ív, popul├írna v┼íade naokolo, ned├ívno za─Źala podporova┼ą bezplatn├ę zvukov├ę hovory. V─Ćaka vynikaj├║cemu materi├ílov├ęmu prevedeniu m├í t├íto aplik├ícia intuit├şvne pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie.

Zvukov├ę hovory m├┤┼żu zaznamena┼ą ur─Źit├ę oneskorenie, ale aplik├ícia je pre soci├ílneho fanatika ur─Źite zbyto─Źn├í! Rovnako ako ostatn├ę aplik├ície obsahuje ┼ítandardn├ę funkcie, ako je podpora emotikonov, mo┼żnos┼ą ochrany osobn├Żch ├║dajov a mo┼żnos┼ą pou┼ż├şva┼ą WhatsApp na webe.

Bezplatná verzia

7. Viber

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 8

Aj toto je ako Line, aplik├ícia na odosielanie spr├ív a bezplatn├║ aplik├íciu na telefonovanie, ktor├í in┼ípiruje. M├┤┼żete uskuto─Ź┼łova┼ą vysokokvalitn├ę hovory VoIP so slu┼ín├Żm sie┼ąov├Żm pripojen├şm (tj. 3G/4G/Wi-Fi).

T├íto aplik├ícia sa nielen jednoducho pou┼ż├şva, ale pon├║ka aj dobr├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie.

Viber obsahuje super animovan├ę emotikony, ktor├ę pren├í┼íaj├║ zlo┼żit├ę em├│cie. Navy┼íe automaticky synchronizuje kontakty z r├┤znych miest.

Bezplatná verzia

8. magicApp od magicJack

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 9

Teraz tu m├íte aplik├íciu, ktor├í sa r├Żchlo men├ş. Prirad├ş v├ím ─Ź├şslo magicApp, z ktor├ęho m├┤┼żete bezplatne telefonova┼ą. M├┤┼żete tie┼ż bezplatne vola┼ą na ─Ź├şsla, ktor├ę nie s├║ s├║─Źas┼ąou aplik├ície, ale s obmedzen├şm. Obmedzenie spo─Ź├şva v tom, ┼że m├┤┼żete vola┼ą iba ─żu─Ćom v USA a Kanade.

T├íto aplik├ícia je skuto─Źne vytvoren├í pre bezplatn├ę telefonovanie, aj ke─Ć pri medzin├írodn├Żch hovoroch budete ma┼ą mal├ę poplatky.

T├íto aplik├ícia je len na telefonovanie, tak┼że nad┼íenci, ktor├ş maj├║ radi spr├ívy, videohovory at─Ć., By neboli spokojn├ş.

Bezplatná verzia

9. Facebook Messenger

Bezplatn├ę aplik├ície na volanie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą v kontakte s k├Żmko─żvek a kdeko─żvek 10

V neposlednom rade je Facebook Messenger. Ka┼żd├Ż vie Facebook je najpopul├írnej┼íia soci├ílna sie┼ą na svete.

Facebook Messenger rob├ş dobr├║ pr├ícu, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje video a audio telefonova┼ą va┼íim priate─żom; nehovoriac o spr├ívach, emotikonoch. Bohu┼żia─ż to nie je tak├ę stabiln├ę a v├Żkonn├ę ako ostatn├ę aplik├ície, ale je to dos┼ą dobr├ę.

Bezplatná verzia

Záver

Tak┼że geekovia, ─Źo si mysl├şte o tomto zozname, zme┼íkal som v├í┼í ob─ż├║ben├Ż?

Dajte mi vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch!

A nezabudnite zdie─ża┼ą tento n├ívod so svojimi priate─żmi a kolegami, preto┼że ÔÇ×zdie─żanie ─Źl├ínku Rados┼ą z Androidu denne zabr├íni probl├ęmom s AndroidomÔÇť!