Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Bezplatn├ę aktualiz├ície v┼íetk├Żch jeho serverov Freebox v oblasti zabezpe─Źenia a VPN


Free ozn├ímil, ┼że s├║ k dispoz├şcii nov├ę aktualiz├ície pre r├┤zne boxy s ich podielom na vylep┼íeniach a oprav├ích.

Tento pondelok Free spustilo dve nov├ę aktualiz├ície servera Freebox v r├Żchlom slede, jednu pod k├│dov├Żm n├ízvom 4.5.5ostatn├Ż, 4.5.5.1. T├Żkaj├║ sa piatich modemov, ktor├ę v s├║─Źasnosti pou┼ż├şvaj├║ predplatitelia, a to serverov Freebox Delta, Pop, Mini, Revolution a One, aj ke─Ć druh├Ż u┼ż nie je k dispoz├şcii na predaj.

Free rozhodne neodpor├║─Źa pou┼ż├şva┼ą protokol WEP

Prv├í aktualiz├ícia teraz spr├şstup┼łuje zabezpe─Źen├ę pripojenie k OS Freebox z lok├ílnej siete hne─Ć, ako bude dostupn├ę po v├Żbere personalizovan├ęho n├ízvu dom├ęny,ÔÇť a bez re┼ítartu ÔÇťhovor├ş Free. Pre predplatite─żov Delta boli pridan├ę nov├ę ikony virtu├ílnych po─Ź├şta─Źov (VM). Bolo vykonan├Żch nieko─żko opr├ív pre zobrazenie portu WireGuard v “Spr├íve portov”, vykres─żovanie kriviek priepustnosti klienta VPN, opravy stability SMB a rozmery okna importu certifik├ítov. ─îo sa t├Żka API, kone─Źne s├║ podporovan├ę miniat├║ry s├║borov .png a do inform├íci├ş o hostite─żovi siete prich├ídza nov├ę pole first_activity. Vlastnos┼ą ÔÇ×osÔÇť virtu├ílnych po─Ź├şta─Źov je tie┼ż menej obmedzen├í.

O nieko─żko hod├şn nesk├┤r Free spustil firmv├ęr 4.5.5.1. Prinieslo to opravu podpory ┼íifrovania WEP pre Wi-Fi, ktor├ę u┼ż nefungovalo. ” D├┤razne v├ím odpor├║─Źame, aby ste u┼ż WEP nikdy nepou┼ż├şvali. ÔÇť, dod├ívaj├║ v├Żvoj├íri, ktor├ş pripom├şnaj├║, ┼że tento protokol je ÔÇ× menej bezpe─Źn├ę, pomal┼íie ┬╗, a predov┼íetk├Żm star┼í├ş, dalo by sa doda┼ą. Dajte prednos┼ą WPA2 a/alebo WPA3.

Nezabudnite re┼ítartova┼ą server Freebox, aby sa zoh─żadnili r├┤zne aktualiz├ície.

Na t├║ ist├║ t├ęmu:
Freebox: telev├şzna slu┼żba Oqee aj pre predplatite─żov Revolution a Mini?

zdroj: Dev.Freebox

Najlepšie VPN, porovnanie roku 2022

Bezplatn├ę aktualiz├ície v┼íetk├Żch jeho serverov Freebox v oblasti zabezpe─Źenia a VPN 1

Ako si vybra┼ą najlep┼íiu VPN? Clubic testoval a porovn├íval v├Żkon a ├║rove┼ł zabezpe─Źenia najlep┼í├şch poskytovate─żov, aby vytvoril toto porovnanie VPN
─î├ştaj viac