Bezplatná služba Battle Royale Call of Duty: Warzone by podporila až 200 hráčov na tej istej mape

Úniky naďalej prichádzajú okolo novej hry Battle Royale, ktorá pripravuje Activision, a toto nie je nič iné ako hra Call of Duty: Warzonea toto meno zaistí milióny hráčov počas prvých dní po jeho uvedení na trh. Jasným príkladom je Call of Duty: Mobile, kde spoločnosť teraz nemá peniaze.

Posledné úniky naznačujú, že spoločnosť Activision chce ponúknuť módu Bitka Royale 2,0, a za to vynásobte dvoma hráčmi počet v jednej hre, to znamená, že 200 hráčov sa rozprestiera na ešte väčších mapách s ohľadom na veľmi populárne tituly rovnakého žánru, ako je Fortnite alebo bojové plochy PlayerUnknown's, kde stanovili už štandardizovaný limit 100 hráčov.

Call of Duty Warzone 740x486 0

Nielenže budeme musieť vidieť, ako zomrie 199 hráčov, aby zvíťazili v hre, ale že pri postupe v najzložitejšej hre prežijete, dokonca viac, ako to už naznačuje žáner Battle Royale.

Aby sa zabránilo táborníkom, je ohlásené že keď niekoho zabijeme, vyhráme zdroj v hre nazvaný "rabovanie", s ktorým dostať sa do obchodu uprostred hry a vymeniť ho za zbrane a vybavenie pripraviť sa na konečnú konfrontáciu. Ľudia, ktorí hrajú iba na schovávačku, budú mať obrovskú nevýhodu proti agresívnym hráčom, ktorí sa snažia získať čo najviac zdrojov na získanie najlepších vecí na zabezpečenie víťazstva. Lepšie vybavenie, samozrejme, pre niektorých hráčov bude ľahšie radšej sa vás pokúsiť zabiť ako prvú vytvárajúc malú alianciu a potom si navzájom konfrontujú tvoju korisť.

prostredníctvom: TweakTown