Bezplatn├í slu┼żba AI Art Transfer AI pre moju ma─Źku sa zmenila na klasick├Ż obraz

Obrázok Grety spracoval Art Transfer AI. Andrew Heinsman, Google

Ka┼żd├Ż de┼ł hovor├şm svojej ma─Źke, ┼że je to najkraj┼íie zviera na svete. Noste to vo vzduchu a povedzte: ÔÇ×Greto, zasl├║┼żite si, aby v├ís zobrazili p├íni!ÔÇť Toto je vzdialen├Ż sen a nov├í technol├│gia Art Transfer AI od spolo─Źnosti Google sa nemus├ş splni┼ą.

Art Transfer AI, ktor├Ż je bezplatn├Ż prostredn├şctvom aplik├ície Google Arts and Culture, bol vy┼íkolen├Ż na to, aby sa nau─Źil ┼ít├Żl klasick├Żch obrazov vo v┼íetk├Żch ┼ż├ínroch. Potom prevezme vlastnosti t├Żchto panelov a pou┼żije ich na zmenu ─żubovo─żn├ęho obr├ízka. Aj ke─Ć s├║ v├Żsledky tohto n├ístroja ─Źasto nespojit├ę, je v┼íeobecne z├íbavn├ę pou┼ż├şva┼ą a generova┼ą skvel├Ż obraz ob─Źas.

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą n├ístroj na prenos umenia, stiahnite si do svojho telef├│nu aplik├íciu Google Arts and Culture (iOS / Android). Otvorte aplik├íciu, klepnite na ikonu fotoapar├ítu a vyberte polo┼żku Art Transfer. Len na ilustr├íciu sa v┼íetky tieto ├║pravy obr├ízkov vykon├ívaj├║ priamo v telef├│ne, tak┼że sa nemus├şte stara┼ą o ┼ąa┼żbu svojich osobn├Żch fotografi├ş spolo─Źnos┼ąou Google.

Pravdepodobne u┼ż m├íte v telef├│ne Google Arts & Culture. Aplik├ícia je u┼ż sl├ívnym n├ístrojom na tvorbu selfie fotografi├ş, ktor├Ż skenuje va┼íu tv├ír a odha─żuje klasick├ę obr├ízky, ktor├ę vyzeraj├║ ako vy. Umenie a kult├║ra tie┼ż obsahuje n├ístroje roz┼í├şrenej reality, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ prehliada┼ą gal├ęrie, prezera┼ą si klasick├ę fotografie vo va┼íej izbe alebo prezera┼ą uveden├║ farebn├║ paletu.

Bezplatn├í slu┼żba AI Art Transfer AI pre moju ma─Źku sa zmenila na klasick├Ż obraz 2

Zdroj: Google