Bezplatn├í recenzia aplik├ície IP, funkcie a proces s┼ąahovania pre PC a Mac

icon FreeIPZabezpe─Źte svoj domov a kancel├íriu monitorovan├şm pomocou aplik├ície IP zadarmo

Pre─Ź s├║ dni, ke─Ć ste museli by┼ą fyzicky pr├ştomn├ş v oblasti na sledovanie aktiv├şt vo va┼íej dom├ícnosti alebo kancel├írii. T├íto technol├│gia n├ím umo┼żnila overi┼ą a monitorova┼ą ak├ęko─żvek miesto prostredn├şctvom CCTV a webkamer nain┼ítalovan├Żch kdeko─żvek. V Obchode Play je k dispoz├şcii nieko─żko aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu sledova┼ą polohu. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş v┼íak nie je dobr├í a nebude v├ím v├┤bec sl├║┼żi┼ą, ale zamie┼ła v├ís s ich rozhran├şm.

Aplik├ícia FreeIP v obchode Play Store je jednou z aplik├íci├ş navrhnut├Żch v├Żvoj├írmi s oh─żadom na aplik├íciu pou┼ż├şvate─ża. Jeho pou┼żitie je jednoduch├ę, m├í jednoduch├ę rozhranie a sklad├í sa z nieko─żk├Żch funkci├ş, ktor├ę sa daj├║ neuverite─żne pou┼ż├şva┼ą.

Aplik├ícia FreeIP sa d├í ─żahko pripoji┼ą k webovej kamere, CCTV alebo sledovacej kamere s poradov├Żm ─Ź├şslom, ktor├ę sa vlo┼ż├ş do aplik├ície v telef├│ne. Aplik├ícia m├í ve─ża v├Żhod, preto┼że existuje mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę treba presk├║ma┼ą. Po─Ćme ─Ćalej a uvid├şme, ─Źo FreeIP pon├║ka svojim pou┼ż├şvate─żom.

S├║visiaci ─Źl├ínok: Ako nain┼ítalova┼ą aplik├íciu AnySee na PC (Windows a Mac)

Funkcie aplikácieIP zadarmo

freeip app-ku-for-PCwindows-Mac

Existuj├║ r├┤zne v├Żhody a vlastnosti, v─Ćaka ktor├Żm je t├íto aplik├ícia pre va┼íe pou┼żitie prvotriednou aplik├íciou. Po nain┼ítalovan├ş aplik├ície do telef├│nu a pripojen├ş k fotoapar├ítu pomocou poradov├ęho ─Ź├şsla je mo┼żn├ę v aplik├ícii presk├║ma┼ą nasleduj├║ce funkcie:

Prvou funkciou, ktor├║ je potrebn├ę presk├║ma┼ą, je uk├í┼żka nieko─żk├Żch nain┼ítalovan├Żch kamier. Pomocou aplik├ície m├┤┼żete s├║─Źasne prezera┼ą a monitorova┼ą celkom 16 obrazoviek. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę maj├║ t├║to funkciu, pozost├íva iba z 4 Zadarmo IP kamery v├ím poskytuj├║ slobodu vidie┼ą kamery, ktor├ę m├┤┼żu ostatn├ę aplik├ície sledova┼ą ┼ítyrikr├ít.

Vezmite sn├şmky obrazovky videa

─Äal┼íou funkciou, ktor├í je pre pou┼ż├şvate─żov rajom, je aplik├ícia r├Żchlo prech├ídzaj├║ca. Ak ste na obrazovke telef├│nu svedkami akejko─żvek podozrivej aktivity, m├┤┼żete r├Żchlo urobi┼ą sn├şmku pre ─Ćal┼íie pou┼żitie. T├íto funkcia je u┼żito─Źn├í pre pou┼ż├şvate─żov v r├┤znych pr├şpadoch a jej pou┼żitie je v├Żhodn├ę pre takmer v┼íetk├Żch ─żud├ş.

Ak ste ochotn├ş sledova┼ą ur─Źit├ę mno┼żstvo ─Źasu vo svojej aplik├ícii, ale mus├şte urobi┼ą d├┤le┼żit├║ pr├ícu a nebolo by k dispoz├şcii, aby sa toto video zobrazilo v uk├í┼żke. V tomto scen├íri sta─Ź├ş iba aktivova┼ą funkciu nahr├ívania v aplik├ícii a v├í┼í telef├│n na t├║to chv├ş─żu zaznamen├í obrazovku. M├┤┼żete si ho pozrie┼ą nesk├┤r, ke─Ć budete ma┼ą ─Źas, a m├┤┼żete si pozrie┼ą video kedyko─żvek budete chcie┼ą.

Aj ke─Ć v telef├│ne m├┤┼żete sledova┼ą ┼żiv├ę vysielanie kamier. Ale s touto skvelou aplik├íciou si m├┤┼żete prehra┼ą video v neskor┼íej f├íze a sledova┼ą aktivity, ktor├ę sa udiali u v├ís doma. T├íto funkcia pom├íha pou┼ż├şvate─żovi pozera┼ą vide├í nesk├┤r. Po─Źas sledovania videa m├┤┼żete tie┼ż urobi┼ą sn├şmku obrazovky.

Viacer├ę pripojenia zariaden├ş

Aplik├ícia m├┤┼że sp├írova┼ą zariadenia a┼ż do ┼íestn├ístich. V─Ćaka tomu je t├íto aplik├ícia jedine─Źn├í, preto┼że v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş v rovnakom v├Żklenku m├í La sistema podpora nie viac ako 4 Jednotky. V─Ćaka pripojeniu viacer├Żch zariaden├ş je t├íto aplik├ícia skuto─Źne jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pou┼ż├şvan├Żch v tejto kateg├│rii.

T├íto technol├│gia sa stala vyspelej┼íou a v telef├│ne je teraz dostupn├Żch viac funkci├ş ako kedyko─żvek predt├Żm. Bezplatn├í aplik├ícia IP m├í okrem niektor├Żch ├║┼żasn├Żch funkci├ş aj funkciu sledovania obrazovky v panoramatickom zobrazen├ş. Ak m├íte n├íhlavn├║ s├║pravu VR, m├┤┼żete ju pripoji┼ą k nain┼ítalovan├Żm webkamer├ím a obr├ízky a vide├í z webovej kamery si m├┤┼żete prezera┼ą pomocou n├íhlavnej s├║pravy VR. Toto je jedna z jedine─Źn├Żch funkci├ş, ktor├ę nem├í ┼żiadna in├í aplik├ícia, a ke─Ć sa nach├ídzate na webe, m├┤┼żete si vychutna┼ą poh─żad.

Pripojenie webov├Żch kamier nebolo nikdy tak├ę ─żahk├ę. V┼íetko, ─Źo mus├şte zada┼ą, je poradov├ę ─Ź├şslo va┼íej webovej kamery a aplik├ícia automaticky zist├ş fotoapar├ít a za─Źne na ┼łom zobrazova┼ą obr├ízky. T├║to funkciu je ve─żmi jednoduch├ę pou┼ż├şva┼ą a pou┼ż├şvatelia aplik├ície ju navrhuj├║ ako samostatn├║ funkciu aplik├ície kv├┤li jej jednoduch├ęmu pripojeniu.

Nainštalujte bezplatnú aplikáciu IP na plochu

V┼íetci sme ve─żmi zanepr├ízdnen├ş v na┼íich ┼żivotoch a predov┼íetk├Żm nem├íme dokonal├Ż ─Źas na to, aby sme si mohli sadn├║┼ą a udr┼ża┼ą telef├│n pri pr├íci s obr├ízkami z webov├Żch kamier. Je v┼íak potrebn├ę monitorova┼ą aj nain┼ítalovan├ę kamery. Rie┼íen├şm tohto probl├ęmu je, ┼że m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą emul├ítor, ktor├Ż program BlueStacks alebo Prehr├íva─Ź Nox na ploche alebo prenosnom po─Ź├şta─Źi, aby sa rovnak├í aplik├ícia mohla efekt├şvne pou┼ż├şva┼ą aj na prenosn├Żch po─Ź├şta─Źoch.

Pokyny na inštaláciu na PC

    Prv├Żm krokom je stiahnutie aplik├ície Android Emulator a jej in┼ítal├ícia do po─Ź├şta─Źa. Po nain┼ítalovan├ş softv├ęru otvorte. Otvorte ponuku a prejdite do aplik├ície PlayStore v emul├ítore Stiahnite a nain┼ítalujte aplik├íciu IP zadarmo a u┼ż├şvajte si aplik├íciu na svojom notebooku.

ukon─Źenie

Aplik├ícia FreeIP patr├ş medzi najlep┼íie hodnoten├ę aplik├ície v obchode Play pre tento konkr├ętny priestor. Pozost├íva zo v┼íetk├Żch potrebn├Żch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je aplik├ícia ├║pln├í. Ak m├íte po┼żiadavku na prezeranie kamier z v├í┼ího miesta na vzdialenom mieste, ┼żiadna lep┼íia aplik├ícia v├ím nem├┤┼że poskytn├║┼ą funkcie a funkcie pon├║kan├ę touto aplik├íciou. Preto si pri in┼ítal├ícii kamier vo va┼íej dom├ícnosti vysk├║┼íajte t├║to aplik├íciu. Ve─ża ┼í┼ąastia