Bezdrôtová nabíjačka Xiaomi s rýchlym nabíjaním a prekvapením vo svojom dizajne

Ázijský výrobca pokračuje v rozširovaní ponuky riešení. Čínska spoločnosť nepredložila toto riešenie prvýkrát. V tom čase sme našli biele svetlo Xiaomi Yeelight, ale teraz nás prekvapilo novým produktom. Spoločnosť Xiaomi uviedla na trh novú bezdrôtovú nabíjačku, ktorá má bezdrôtové nabíjanie a skutočne sľubný dizajn.

Bezdrôtová nabíjačka Xiaomi

Ako je bežné u tohto typu zariadenia, spoločnosť uviedla na trh túto bezdrôtovú nabíjačku v spolupráci so spoločnosťou Boway, výrobcom špecializujúcim sa na tento typ produktu. Na to použil svoju populárnu platformu crowdfundingu, kde sme mohli vidieť všetky podrobnosti o Boway Z1.

Nový Boway Z1 vyniká tým, že ponúka skutočne atraktívny dizajn. Na tento účel sa zaväzuje, že okrem spodného silikónového povrchu sa viaže na kruhový polykarbonátový základ, ktorý zabráni skĺznutiu tohto zariadenia pri umiestňovaní telefónu. Najzaujímavejšie podrobnosti o dizajne tejto bezdrôtovej nabíjačky však prichádzajú so sklopným režimom.

Boway Z1 je tiež rýchlo nabíjateľná bezdrôtová nabíjačka Xiaomi

A keď stlačíte tlačidlo na základni, držiak sa objaví na mieste, kde môžeme umiestniť telefón. A čo je lepšie, môžeme zvoliť rôzne polohy, pretože táto zložka je dokonale naklonená. Chcete na svojom smartfóne pozerať film počas nabíjania? Použite režim na šírku a upravte ho tak, aby vám najviac vyhovoval. Radšej si robíte poznámky o dokumente, ktorý máte na svojom zariadení? Režim na výšku umožňuje pracovať s ním skutočne pohodlne.

Bezdrôtová nabíjačka Xiaomi s rýchlym nabíjaním a prekvapením vo svojom dizajne 1

Xiaomi Boway Z1 má pre začiatočníkov rýchly bezdrôtový nabíjací systém. Týmto spôsobom môžete účtovať kompatibilný poplatok Apple zariadenia v 7,5 Terminály W alebo Android s výkonom 10 W.

Máte obavy, že bezdrôtová nabíjačka Xiaomi má problémy s prehriatím? Môžete byť veľmi pokojní, pretože toto zariadenie má na zadnej strane systém odvádzania tepla, aby ste zabránili poškodeniu telefónu počas bezdrôtového nabíjania.

Bezdrôtová nabíjačka Xiaomi s rýchlym nabíjaním a prekvapením vo svojom dizajne 2

Pokiaľ ide o cenu tejto bezdrôtovej nabíjačky Xiaomi, spoločnosť uviedla na trh model Boway Z1 za pouhých 108 juanov, čo je asi 14 eur na zmenu. Demoličná postava, vďaka ktorej je jedným z najlepších riešení, aby ste zvážili, či hľadáte nakladač.

Ako obvykle je viac ako pravdepodobné, že tento model neopustí ázijský trh, aj keď sa vzhľadom na jeho atraktívnu cenu oplatí hľadať externých dodávateľov, ktorí produkt posielajú do Európy, pokiaľ sa neodchyľuje príliš ďaleko od pôvodnej ceny.