Beta verzia iOS 12 prináša inteligentnejšiu Siri a automatické nerušenie

Každý, kto dáva prednosť Apple nad telefónmi s Androidom sa teší na iOS 12. Jednému používateľovi Redditu sa podarilo na svojom iPhone X spustiť beta verziu iOS 12. Podľa Redditor sa telefón v systéme iOS 12 stáva oveľa proaktívnejším, v porovnaní s predchádzajúcimi verziami firmvéru, s funkciami, ako je inteligentnejšia Siri a automatický režim Nerušiť.

Vlákno na Reddite založil používateľ, ktorý ide za rukoväť flangeboy. Napísal, že spustenie beta verzie iOS 12 na zariadení iPhone X prinieslo automatický režim Nerušiť. Zdá sa, že používateľ išiel na večeru s priateľmi a keď v určitom okamihu odhlásil telefón, videl správu z iOS, ktorá čítala niečo v tomto zmysle: „Zdá sa, že večeráte s x a x, chcete zapnite nerušenie počas trvania tohto dôležitého stretnutia. “

Po výbere tejto možnosti bol zapnutý režim Nerušiť, hoci používateľ z neho nemohol urobiť snímku obrazovky. Stojí za to poukázať na to, že používateľ neoznačil dátum, kedy išli na večeru s priateľmi, než šli von, čo je celkom pôsobivé a mohlo by to znamenať prítomnosť novej alebo múdrejšej Siri.

Čoskoro potom iPhone 8 používateľ idúci pod menom kadupse sa pridal k vláknu so zaujímavou myšlienkou o možnosti inteligentnejšej Siri a automatického režimu Nerušiť.

“Automaticky sa nedozvie, že ste na stretnutí, iba ak ste v blízkosti ľudí, s ktorými ste predtým boli,” uviedol užívateľ. “Ale ak ste niekomu poslali správu o tomto stretnutí, Siri si to všimne a predloží návrh.”

Je teda možné, že keby používateľ poslal svojim priateľom správu o večeri na svojom iPhone, Siri by si to všimol a spýtal by sa, či chce aktivovať režim Nerušiť. Naozaj teda zažívame novšiu a múdrejšiu Siri, ktorá dokáže uhádnuť, čo robíme, a zaistiť, aby nás nikto nerušil? Ak je to pravda, je to celkom skvelá funkcia, ktorá umožňuje používateľom mať so svojim smartfónom osobnejšie zážitky.

Myslíte si, že sa táto funkcia dostane do konečnej verzie iOS 12? Dajte nám vedieť.