Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Bello prehľadá váš brušný tuk a navrhne vám správnu stravu

Bello prehľadá váš brušný tuk a navrhne vám správnu stravu 1

Ak si myslíte, že udržanie vašej hmotnosti vás môže udržiavať v dobrej kondícii a zdravosti, možno by ste to mali prehodnotiť. Po celé roky je známe, že sval váži viac ako tuk. Tuková vrstva pod bruchom môže spôsobiť niekoľko metabolických problémov, ktoré by mohli ovplyvniť vaše celkové zdravie. Preto, aby bol váš brušný tuk pod kontrolou, Olive Healthcare prišla s riešením: Bello.

Bello je malé vreckové zariadenie, ktoré prehľadáva vaše brucho iba 3 sekúnd. Potom analyzuje údaje na všetky základné problémy a poskytuje vám správnu stravu, aby ste zostali zdraví a fit. Hnacou silou tohto zariadenia je patentovaná technológia DMW-NIRS spoločnosti. Diskrétna blízka infračervená spektroskopia s viacerými vlnovými dĺžkami (DMW-NIRS) je technológia, ktorá má viacero blízkych infračervených vlnových dĺžok a tieto skenujú mäkké tkanivá a môžu detekovať odrazové signály.

Prístroj analyzuje odrazové signály a vypočíta hustotu telesného tuku v konkrétnej oblasti. Potom pošle tieto údaje do aplikácie Bello, ktorá dokáže predpovedať subkutánny a viscerálny tuk. Aplikácia vám poskytne podľa úrovne rizika a stavu brucha presné správy a správna strava na zníženie zdravotných rizík,

Bello prenosný

Podľa Harvard Medical School, „Brušné tukové bunky produkujú hormóny a ďalšie látky, ktoré môžu výrazne ovplyvniť naše zdravie. Je zrejmé, že nadbytok telesného tuku, najmä brušného tuku, narúša normálnu rovnováhu a fungovanie týchto hormónov. “

Bello je prvé prenosné zariadenie na svete, ktoré dokáže merať brušný tuk a zabezpečiť správnu stravu a aktivity, aby zostali fit a zdravý. Toto zariadenie je ideálne pre používateľov, ktorí chcú udržiavať zdravé brucho a zostať fit.

S podporou viac ako 1600 ľudí spoločnosť už zvýšila na Indiegogo viac ako 23 000 000 R (~ 321 200 USD). Zariadenie je v súčasnosti vo výrobnej fáze a používateľom sa dodá v júni 2020. Môžete si kúpiť svoje vlastné Bello za R $ 15,700 (~ 220 dolárov). Môžete si to pozrieť na Indiegogo.