Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Beats oznamuje nový výkon 4 Model

Spoločnosť Beats oznámila novú verziu svojich slúchadiel do uší Powerbeats.

The Powerbeats 4, ktoré v posledných mesiacoch nepretržite unikli, majú cenu 149 dolárov, ktoré ponúkajú dosť pôsobivú výdrž batérie 15 hodín. Ako vždy u slúchadiel Beats, sú navrhnuté tak, aby fungovali iba s telefónom iPhone – dokonca sa nabíjajú pomocou kábla Lightning.

Ak si kúpite Powerbeats 4 alebo pár AirPodov? A budete ich dokonca schopní kúpiť, ak sa v súčasnosti deje globálna pandémia?

Beats Powerbeats 4: Všetko, čo potrebujete vedieť

The Powerbeats 4 sú nástupcom (uhádli ste) Powerbeatov 3, Veľkou novinkou je nový procesor a nový dizajn káblov – vychádza zo zadnej časti ušných spôn pre menej rušivé uchytenie.powerbeats 4 bielypowerbeats 4 biely

Používajú AppleČip pre slúchadlá H1 – rovnaký ako pre AirPods a AirPods Pro – ktorý týmto novým Powerbeatom dá vylepšené hlasové povely a rozšírený dosah Bluetooth.

The Powerbeats 4 získajte nárokovanú výdrž batérie 15 hodín, čo je pre slúchadlá tejto veľkosti vážne pôsobivé. Neexistuje však žiadny prípad nabíjania a budete ich musieť pripojiť k zásuvke pomocou kábla Lightning.

The Powerbeats 4 sú tiež certifikované podľa IPX4, čo znamená, že sú odolné voči potu a vode, takže by ste sa nemali báť robiť ich pri joggingu v daždi.

Keď budú v predaji 18. marca, budú stáť 149,95 dolárov. Powerbeats 4 bude tiež k dispozícii v troch očarujúcich farbách: biela, čierna a červená.

Powerbeats 4 vs AirPods

Najväčší súper Powerbeatov samozrejme pochádza z vlastnej spoločnosti – AppleAirPods sú pravdepodobne najobľúbenejšie a rozpoznateľné bezdrôtové slúchadlá na svete, ale majú určité nevýhody.

Štandardné AirPods stoja 159 dolárov, čo je len o jeden dolár viac ako u Powerbeatov, ale zdá sa, že bude porazený na väčšine frontov.

AirPods získajú na jedno nabitie päť hodín výdrže batérie, zatiaľ čo nové Powerbeats to získajú trikrát. AirPods samozrejme prichádzajú s nabíjacím puzdrom, ktoré vám dá viac ako 24 hodín času na počúvanie.

AirPods a Powerbeats 4 používajú rovnaký procesorový čip, takže by mali mať rovnakú úroveň funkčnosti, pokiaľ ide o hlasové a gestové príkazy.

A čo viac, Powerbeats majú nastaviteľné náušnice pre lepšie uchytenie a popruhy, ktoré bežia za uchom pre bezpečnejšie umiestnenie, zatiaľ čo AirPods tam jednoducho visia. To by malo urobiť Powerbeats omnoho lepšou stávkou na prácu s.

Samozrejme, je tu otázka kvality zvuku. S novým Powerbeatom sme ešte nestrávili čas, takže ich nemôžeme priamo porovnávať s AirPods, ale vieme toho veľa, slúchadlá Beats sú takmer vždy príliš hlboké na basy. To znamená, že AirPods, ktoré znejú lepšie, ako ste si predstavovali, by mohli byť schopní dostať sa cez ich lacnejšie, menej nápadité bratrance.

Ovplyvní COVID-19 výrobu Powerbeatov?

V súčasnosti je ťažké si byť istá dopadom pandémie koronavírusov na tieto slúchadlá. Avšak s väčšinou spoločností, ktoré vydávajú usmernenia pre investorov o možnom vplyve na výrobu a predaj svojich výrobkov, je pravdepodobné, že sa dá predpokladať, že na Powebeats bude pri príchode dochádzať aspoň s určitým oneskorením.

Za súčasného stavu sa majú slúchadlá uvoľniť 18. marca a spoločnosť môže veľmi dobre začať okamžite odosielať objednávky – v niektorých obchodoch sa už pred oznámením objavili krabice s výrobkami. Môžu sa však vyskytnúť oneskorenia pri ich preprave, čo bude mať vplyv na zákazníkov po linke.

Ako výsledok by sme vám odporúčali strieľať na Powerbeaty 4, aspoň kým nebudeme mať o niečo viac informácií o možných problémoch.

Príspevok Beats oznamuje nový výkon 4 Model sa objavil na Tech.co.

Table of Contents