Bavte sa z mobilu pomocou emulátora Android 3DS

─îo je emul├ítor? Toto je softv├ęr, ktor├Ż sa pou┼ż├şva na sp├║┼í┼ąanie programov alebo videohier. Ale v inom opera─Źnom syst├ęme pre tie, ktor├ę boli vyroben├ę. Niektor├ę funkcie s├║: spustenie plo┼íinovej hry v po─Ź├şta─Źi alebo spustenie star├Żch po─Ź├şta─Źov├Żch programov. Medzi najpou┼ż├şvanej┼íie emul├ítory patr├ş emul├ítor 3DS Android.

Emulátor 3ds android pre hranie videohier

Emulátor 3DS Android

Nast├║pi┼ą Google Play Existuj├║ r├┤zne emul├ítory Android, ktor├ę pom├íhaj├║ ─żu─Ćom, ktor├ş naozaj chc├║ hry Nintendo. Mo┼żno ich stiahnu┼ą, ale mali by ste najsk├┤r zv├í┼żi┼ą niektor├ę odpor├║─Źania.

Prv├í vec je pre─Ź├şta┼ą si koment├íre, ktor├ę ─żudia zanechaj├║ v emul├ítore. Skontrolujte, ko─żko pozit├şvnych pripomienok by ste mali vyvodi┼ą, ─Źi si ich chcete stiahnu┼ą alebo nie. T├Żm sa zabr├íni bud├║cim chyb├ím na va┼íom mobilnom telef├│ne.

Ako si stiahnem emulátor Android 3DS?

Ak ju chcete stiahnu┼ą, mus├şte najsk├┤r ├şs┼ą do obchodu Google Play a nap├şsa┼ą vyh─żad├ívac├ş n├ístroj ÔÇ×Formulator for 3DSÔÇť. Potom z├şskate zoznam s nekone─Źn├Żm emul├ítorom, ale najviac odpor├║─Źan├ę s├║: AMIDuOS a Android Studio. ─Äal┼í├şm menej popul├írnym je Andy (Andyroid).

Ke─Ć n├íjdete, ─Źo h─żad├íte, kliknite na mo┼żnos┼ą In┼ítalova┼ą a budete ho ma┼ą automaticky na svojom zariaden├ş s Androidom.

─Äal┼í├ş emul├ítor syst├ęmu Android, BlueStacks

BlueStacks je emul├ítor zn├ímy po celom svete. Je zn├íme svojou jednoduchos┼ąou in┼ítal├ície a vykon├ívania, v tomto oh─żade ni─Ź nejde ─Ćalej. Cie─żom je, aby na ┼łom be┼żala aplik├ícia Android OS Windows, Je potrebn├ę poznamena┼ą, ktor├Ż m├í dve verzie: bezplatn├║ a pr├ęmiov├║; Zadarmo v├ím ned├íva rovnak├ę v├Żhody, ak├ę plat├şte.

Emul├ítory o┼żivuj├║, ┼że du┼í├ş hr├í─Źi v ka┼żdom z n├ís a v hr├í─Źoch s├║ naplnen├ş l├ískou k hre. V─Ćaka tomu je mo┼żn├ę hra┼ą to─żko hier, ko─żko len chcete, nemo┼żn├ę.