Batéria batérie Apple Watch musí byť zmenený neskôr 2 a pol roka?

Batéria batérie Apple Watch bude trvať cca. 2 o rok a pol, ak uvažujete o nabíjacom cykle každý deň, a preto o intenzívnom používaní. Apple sám potvrdzuje na svojej oficiálnej webovej stránke, že malá lítiová batéria je certifikovaná tak, aby si udržala 80% svojej kapacity, keď dosiahne 1000 úplných nabíjacích cyklov. Na druhej strane sa záruka vzťahuje na všetky typy súvisiacich problémov.

Pozerám z Apple keď sú nové, mali by dať autonómiu 18 hodín, preložiteľné na maximum 6,5 – hodín automatického prehrávania alebo – 3 hodín hovoru alebo 72 hodín režimu „Power Reserve“.

hodiny na batérie

Aj keď rozdiel medzi modelom namontovaným vo verziách 38 a 42 mm ešte nie je známy, nie je pravdepodobné, že by sa výsledok príliš zmenil. Aj pri použití silnejšieho lítiového iónu sa musí zohľadniť spotreba väčšej obrazovky.

Dobrou správou, ktorú v laboratóriu našli odborníci iFixit, je, že je veľmi jednoduché a ľahko vymeniť batériu. Otvorte jeden Apple Watch Nie je to komplikované, ale hranie so komponentmi alebo procesorom S1 „System in Package“ je nočná mora. V súhrne Opravy pochádzajú z bolesti brucha: ľahšie vymeniteľné. Index opráv je stále vypnutý 5 10; horšie ako iPhone 6 (7 10), ale lepšie ako iPad Air 2 (2 z 10).

A koľko bude v roku 2017 výmena vybitej batérie bez záruky? Ťažko povedať, ale určite desiatky eur.