Banca N26: Prečo si vybrať pre nakupovanie?

N26 je banka Skutočné, nielen dobíjacie karty, ale prináša všetky výhody. Nielen to: mnoho nástrojov, ktoré má užívateľ k dispozícii, priamo v ňom Bezplatný bežný účetUmožňuje vám využiť veľa možností, vďaka ktorým je karta číslo 26 dokonalým nástrojom, ktorý vám umožní Nakupovanie online a offline,

N26 Bezpečné nakupovanie

Iste, mať 100% online banku je správne, ale nemalo by zmysel, ak by existovala ako prvá Použitie úplne bezpečné, Ako viete, pojmy „bezpečnosť“ a „online“ nie sú také ľahké, aby boli kompatibilné. Banka N26 Bank však svojim používateľom zaručuje, že majú prístup k celej škále dostupných nástrojov bez ohľadu na typ účtu, ktorý si vyberú Ochrana finančných pohybov Online a offline. Sila spočíva v kombinácii rozmanitosti, jednoduchosti a bezpečnosti, ktorá je súčasťou dobre zavedenej značky, ktorá sa už roky vyznačuje veľmi „inteligentným“ prístupom k tomuto druhu služieb.

Napríklad vo vnútriprihláška (K dispozícii samozrejme pre Android aj iOS) Je možné spravovať akékoľvek podrobnosti o karte, ktoré sa používajú na online aj offline nákupy. Primárnym je nástroj Zmeňte svoj kód PIN Kedykoľvek: Predstavte si, že ste to niekomu omylom ukázali alebo o tom máte pochybnosti, kedykoľvek to budete chcieť zmeniť za pár okamihov. Ak sa bojíte, že to máte Karta bola stratená (Alebo vám to bolo ukradnuté) Môžete Zakážte to priamo z aplikácie,

Okrem toho môžete maximálny počet výberov a platieb spravovať slobodne, ale nielen jedným kliknutím môžete povoliť alebo zakázať:

 • Výbery z bankomatov;
 • Online platby;
 • Platby v zahraničí.

Nepozerajte sa dole na recepciu Oznámenia push Včas, úplne v reálnom čase, zakaždým, keď sa na účte uskutoční transakcia: nie je možné, aby niekto zaplatil kartou (pri vzdialenej možnosti, že uspejete) bez vášho vedomia.

Nakoniec len prečo Väčšina bezpečnostných nástrojov je oprávnená použiť, Rovnakú vec je možné nakonfigurovať naraz a iba na jednom smartfóne: Nebudete riskovať, že váš účet bude náhodne aktívny na staršom zariadení a môže byť dostupný hackerom a očiam. Na ochranu samotnej aplikácie je samozrejme veľa Metódy overovania Na výber (v závislosti od modelu vášho smartfónu). Z tohto dôvodu:

 • PIN.
 • Rozpoznanie tváre (napr. Slávny iPhone Face ID);
 • Čítačka odtlačkov prstov.

Ďalšou malou, veľmi zvláštnou a užitočnou vlastnosťou je možnosť Skryte všetky sumy jedným gestom ruky Zobrazí sa na obrazovke vo vnútri aplikácie. Aby sme pochopili, prečo je táto voľba tak vhodná, stojí za to uviesť malý príklad: Ak ste nútení otvoriť svoju banku N26 medzi inými ľuďmi, možno vykonať kontrolu, nie je pravdepodobné, že niekto bude nahliadnuť do vašej rovnováhy a operácií, aby ste tomu zabránili, presuňte ruku Smartfón a (vďaka detekcii senzorom priblíženia zariadenia) sa všetky sumy okamžite skryjú a potom sa rovnakým pohybom vrátia späť.

N26 jednoduché nakupovanie online a offline

N26, očakávali sme to široko, je to 100% reálna banka online, ktorá ponúka bezplatný základný bežný účet IBAN Používa sa tak, ako obvykle. Pokračujte teda v:

 • Lokalizácia zariadení;
 • Lokalizácia platov;
 • Prijímanie a odosielanie bankových prevodov.

Najpohodlnejším aspektom tohto systému je to Debetná karta účtu V skutočnosti vám umožňuje použiť všetky peniaze, ktoré existujú, na online aj offline platby. Karta N26 sa opiera o kruh Master Card To znamená iba jednu vec: schopnosť používať svoju kartu prakticky všade so zreteľom na rozšírené a bezpečné používanie príslušného obvodu.

V tejto súvislosti je potrebné poznamenať, že online platby prechádzajú aj overovaním prostredníctvom vyspelej systémovej technológie 3D Secure (3DS)Vďaka SecureCode Mastercard. Ďalším krokom na zabezpečenie ochrany vašich finančných pohybov online.

Skrátka preto:

 • N26 je skutočná banka Overovací účet online,
 • Úplný hlavný účet zadarmo Dá sa otvoriť v očarujúcich minútach.
 • Jeden sa vracia domov Fyzická debetná karta N26, Závisí to od platobnej služby MasterCard;
 • Kartu je možné bez problémov implementovať Online a offline platby, Použitie prostriedkov priamo na účte.

N26

Stručne povedané: Jedno jednoduché a kompletné riešenie na získanie bežného účtu a debetnej karty je vždy k dispozícii. K tomu je pridaná ďalšia zaujímavá príležitosť pre tých, ktorí ma uprednostňujú Bezkontaktné platby: Karta N26 podporuje systémy Apple Pay a Google Pay,

Ako aktivovať verifikačný účet N26

Heslo: jednoduchosť. A rýchlosť, ktorú môžeme pridať. Kto chce okamžite získať účet N26 voľný prúd, Môže byť aktivovaný prihlásením na oficiálnom portáli banky 100% online (táto adresa) a postupujte podľa riadneho postupu. Niekoľko krokov, rýchla (ale efektívna) kontrola totožnosti – pomocou fotoaparátu smartphone a dokumentácie k totožnosti – potom môžete svoj účet okamžite použiť. Medzitým bude fyzická karta zaslaná bezplatne na zadanú adresu počas registrácie.

Stručne povedané, Otvorte 100% online účet na kontrolu pomocou N26 Nemôže to byť jednoduchšie!

Sponzoruje N26

prihláška