Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

BALLS Trimmer Review

BALLS Trimmer Review 1

„Šetríme gule“, to je rad značiek pre produkt, na ktorý sa dnes pozriem. Spoločnosť vhodne pomenovaná Balls vytvorila zastrihávač, zastrihávač špeciálne navrhnutý pre oblasť mužského potopenia. Hovoria, že 62% mužov zastriháva alebo holí gule, čo dostanem, pretože všetci vieme, že niečo vyzerá väčšie. Každopádne sa pozrime, čo je riešenie a či je tento zastrihávač dobrý.

USP pre tento zastrihávač je jeho Technológia SackSafe ™, čo je čepeľ čakajúca na patent, ktorá je navrhnutá tak, aby kĺzala hustými vlasmi bez ťahania, potiahnutia alebo škrabnutia. Zastrihávač je tiež odolný voči sprchovaniu, čo znamená, že ho môžete používať v sprche alebo von z nej a vydrží aj nepárne postriekanie. To neznamená, že je vodotesný, takže ho neponárajte do vody! Zastrihávač dosahuje rýchlosť 6000 otáčok za minútu a je bezdrôtový. Má internú nabíjateľnú batériu, ktorú je možné nabíjať pomocou dodaného kábla USB C zapojeného do vašej zásuvky, počítača alebo podobného zariadenia. Batéria 600 mAh je nastavená tak, aby vydržala približne jednu hodinu.

BALLS Trimmer Review 2

Zastrihávač je čierny, má jedno podsvietené tlačidlo napájania a USB port na spodnej strane. Je vyrobený z plastu, je ľahký a má gumovú povrchovú úpravu, čo pomáha pri jeho uchopení. Súčasťou balenia sú čepeľ na vyžínače, kábel, čistiaca kefa a dva adaptéry na dĺžku 3-4 a 5-6, To znamená, že môžete ísť rovno bez adaptéra alebo zastrihávania vlasov na požadovanú dĺžku. Existujú dva adaptéry, ale boli navrhnuté na použitie ako dve rôzne dĺžky a budú záležať na tom, akým spôsobom ich pripevníte k čepeľu. Je ťažké to vysvetliť, ale skontrolovať obrázok nižšie, na spodnej strane čepele je ochranný kryt, ktorý som predtým videl na podobných výrobkoch, ale nepáčilo sa mi to.

Čepeľ je vymeniteľná za novú, ktorú je možné kúpiť, čo naznačuje a podľa očakávania sa čepeľ otupí a výkon sa zníži. Pri pohľade na ich webovú stránku je jediný spôsob, ako získať novú čepeľ, prostredníctvom predplatnej služby, 10 GBP každé tri mesiace dostanete náhradu (kedykoľvek zrušiť).

BALLS Trimmer Review 3

Righto, vyskúšať tento zastrihávač. Mám bradku, predtým som mala viac zastrihávačov a viem, čo robím, tak sa do toho ľahko vrhnite a začnite tvárou. K dispozícii sú ilustrované a dobre formulované pokyny 😀

Po prvé, nabíjanie je veľmi jednoduché, pretože na nabíjanie sa nevyžaduje zásuvka holiaceho strojčeka, na ktorej väčšina ostatných značiek trvá. Skutočne som ju nabil pomocou budíka, ktorý zvyčajne používam na nabíjanie telefónu cez noc. Je tiež veľmi ľahko použiteľný, stačí ho zapnúť a ísť, nie sú potrebné žiadne úpravy, nastavenie alebo mastenie. Adaptéry sa ľahko zmestia a tlačia sa na niekoľko zárezov na samotnej čepeli, pričom ju pevne držia na svojom mieste.

Veľmi dobre fungoval ako zastrihávač, bez námahy kĺzal mojou bradou, ktorá bola hrubá približne 10 mm. Ponúka pomerne jemné oholenie, ale nikde nie je tak blízko, ako je mokré oholenie alebo Philips One Blade, takže mi zostalo jemné zakopnutie (podľa očakávania). Môžem potvrdiť, že technológia SackSafe fungovala, všetko je neporušené a bezpečné. Tiež sa veľmi ľahko čistí, vyfúkne ju a potom pomocou kefy v prípade potreby získa niekoľko posledných chĺpkov.

V minulosti som vyskúšal niekoľko zastrihávačov a bol som prekvapený tým, ako dobre tento dosiahol. Za 55 libier je to na trhu za primeranú cenu a ja by som ju odporučil. Ak chcete získať viac informácií a kúpiť, prejdite na oficiálnu webovú stránku BALLS.