Balíček Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler: 8-Bit Nostalgia

Balíček Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler: 8-Bit Nostalgia 1

Toto posledné hodnotenie hier je venované mojim blížnym deťom z 80. a 90. rokov, ktoré vtedy hrali. To bolo späť pri hraní hier, keď bolo oveľa jednoduchšie, menej zložité a oveľa ťažšie. Na rozdiel od dnešných hier, ktoré sú oveľa komplexnejšie, podrobnejšie a v porovnaní s nimi omnoho jednoduchšie – IMO.

Dnes hovoríme o novom balíku Double Dragon & Kunio-Kun: Retro Brawler Bundle. Tento balík ponúka celkom 18 hier bez 55 herných misií, ktoré siahajú až do roku 1987. Zahŕňa to 3 Double Dragon tituly, 8 klasické tituly Kunio Kun, ktoré prišli do USA, a 11 titulov Kunio Kun, ktoré sa dostávajú po prvý raz do USA + sú vyrobené pre angličtinu. Húpali sme sa asi týždeň a sme pripravení o tom hovoriť. Tu je naša recenzia.

Balíček Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler: 8-Bit Nostalgia 2

Dvojitý drak

Double Dragon II: The Revenge

Double Dragon III: The Sacred Stones

odpadlík

Super Dodge Ball

River City Ransom

Crash In The Boys Street Challenge

Balíček Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler: 8-Bit Nostalgia 3

Nekketsu Renegade Kunio-kun
Dodgeball Club Nekketsu High School
Downtown Nekketsu Story
Dodgeball Club Nekketsu High School – futbalový príbeh
Downtown Nekketsu March Super-Awesome Field Day!
Historická dráma historického obdobia v centre mesta Kunio-kun!
Choď choď! Nekketsu Hockey Club Slip-and-Slide Madness
Prekvapenie! Nové záznamy Nekketsu! Vzdialená zlatá medaila
Bojová legenda Nekketsu
Futbalová liga spoločnosti Kunio-kun Nekketsu
Nekketsu! Street Basketball All-Out Dunk Heroes

Balíček Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler: 8-Bit Nostalgia 4

Aj keď je vo zväzku celkovo 18 hier, niektoré z nich sú viac-menej rovnaké hry – s výnimkou niekoľkých drobných detailov. Ale retro zážitok medzi nimi je stále zábleskom minulosti. Hranie starších hier, ako je napríklad Renegade, si môže zvyknúť na to, že celé dierovanie / kopanie v smere, ktorým čelíte, je bojový systém, ktorý sa už nejaký čas nevidel ani nepoužíval. Väčšinu času som strávil hraním sérií Double Dragon a Street Basketball. Celkový balík je stále dosť náročný na to, aby ste si našli čas a užili si to.

Hry je možné hrať buď online alebo offline. Neexistuje však žiadna funkcia prevíjania dozadu. Zabezpečili tiež, aby nevynechali aspekt prispôsobenia. Máte možnosť prepínať rozlíšenia, prispôsobovať ovládacie prvky, nastavenia zvuku a možnosť zvanú Quality Up, ktorá umožňuje úpravy vyváženia + oneskorenia, aby retrogaming bola oveľa menej bolestivá.

Balíček Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler: 8-Bit Nostalgia 5

Balíček Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler: 8-Bit Nostalgia 6

Balíček Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler: 8-Bit Nostalgia 7

Myslím, že Arc System Works (známy pre sériu Guilty Gear a ďalšie) odviedol úžasnú prácu s týmto balíkom. The Double Dragon & Kunio-Kun: Retro Brawler Bundle je pre mňa ako spätná väzba, keď som v ten deň vlastnil a hral sériu OG Double Dragon na NES. Toto bude hlavne pre deti 80. a 90. rokov, pretože nostalgia bude skutočnou hnacou silou. Nie to, že tí z vás, ktorí zmeškali túto éru, by si ju nemali kúpiť, ale nie som si istý, či by ste mali záujem navštíviť tú časť hry z minulosti – ale mohol by som sa mýliť. Balíček je teraz k dispozícii pre obidva Nintendo Switch + PS4, bude to stáť 40 dolárov prostredníctvom BTW iba pre digitálne použitie.

Kúpte si tu

Konečný kód na stiahnutie pre maloobchod poskytol vývojár Arc System Works.

Posledné príspevky
    Dostať Galaxy S20 linka pre lacné na Sprint, keď Switch Alebo pridajte riadok Double Dragon & Kunio-Kun Retro Brawler Bundle: 8-Bit Nostalgia vyzerá Apple Spustí klávesnicu iPad bez trackpadu v tomto roku Nové ulice zlosti 4 Príves ukazuje novú postavu & 4- Multiplayer pre viacerých hráčov od spoločnosti Fujifilm s novým zrkadlom X-T4, ktorý dodáva stabilizáciu v tele, odklápanie obrazovky a ďalšie funkcie LG. V60 ThinQ 5G je oficiálne, ozbrojené dvojité obrazovky a ďalšie GripDockIt je vaše riešenie bezdrôtového nabíjania pre používateľov PopSocket.