Baldurova brána 3 vo filme s hrateľnosťou! Bude to hardcore hra na hrdinov – tvorca hry padol na prvý boj

Ak máte hodiny voľna, môžete už vidieť Baldursovu bránu 3 prezentuje sa v akcii. Titul z Larian Studios sa hravo priťahuje s Divinity: Original Sin II. To znamená, že dostaneme naozaj hardcore hry na hranie rolí. Čo nie všetkým sa páči.

Divinity: Original Sin II sleduje súčasné trendy žánru cRPG. Je to ťažké. Je to absolútne. Sily sa zmiasť. Je to výzva pre hráča. Z týchto dôvodov sa Larian Studios odvolávajú na dedičov Black Isle a raného BioWare. Títo tvorcovia robia hry na hranie rolí, keď snívali o tom, že RPG majstri uskutočňujú relácie v 90. rokoch.

Pomaly. Freedom. Dôsledky. Toto sú piliere, na ktorých sú založené hry Larian Studios. Chceš zabiť všetkých kamarátov? Môžete. bude to. Chcete fajčiť v okolí taverien? Môžete to urobiť. Chcete zabiť svojho súpera tým, že na neho hodíte zhnitú kávu? Môžete to urobiť. Zdá sa, že všetky rozsiahle črty Božstva sú späť pri Baldurs Gate 3,

Baldurova brána 3 vo filme s hrateľnosťou! Bude to hardcore hra na hrdinov - tvorca hry padol na prvý boj 1

Baldursova brána 3 sľubuje sa, že to bude veľmi hardcore hra na hrdiny.

Dokazuje to neprekonaná živá prezentácia. Počas tohto zápasu bol producent hry porazený počas prvého zápasu, ktorý musel znovu načítať príbehovú kampaň. Iba dve údery od súpera na nízkej úrovni. Bolo to podobné v hre Original Sin II, kde to bol prvý náročný stret medzi hráčmi a fanúšikmi Larian Studios. Pre niektorých to bolo príliš ťažké, príliš komplikované a príliš pomalé. Pre ostatných to bolo perfektné.

Veľmi sa mi páči filozofia, ktorú si vybrali títo výrobcovia. Ich bojový systém je jedinečný box, ktorý importujete z jednej hry do druhej. Stlačíte medzerník a urobíte chybu. Mýlite sa. Mýlite sa. A zrazu dostanete šialený nápad, ktorý môže zvrátiť šál víťazstva v prospech vášho tímu. Najlepšie zo všetkých 3/4 tieto šialené scenáre je možné realizovať v hernom svete vďaka veľmi flexibilnej hernej štruktúre. Skáčaš svoje strely? Topánka je po probléme.

Prezentácia bola plná chýb a nedostatkov. Pred bránou Baldurs 3 dlhá cesta.

Cítite v kostoloch, že trávia desiatky hodín nad BG3. Avšak, mnoho mesiacov práce pred vývojármi. Môžete to vidieť na príklade prezentovanej zostavy. Jeho producentovi sa ani nepodarilo dosiahnuť koniec. Hra spadá do podivnej slučky medzi bojovým režimom a režimom prieskumu a kamera a rozhranie sú úplne vzpurné. Nie som za vydanie neúplnej hry v rámci skorého prístupu, ktorá sa uskutoční o niekoľko mesiacov.

Stačilo však, že na výňatkoch z hier vstúpil producent do temného žalára a už som vedel, že tento titul musím dostať do mojej ruky. Nemôžem sa odtrhnúť od Božstva: Original Sin II, tak od Baldurs Gate 3 Pravdepodobne nebudem môcť odísť a prať na ďalšie noci.

Jedinou otázkou je, či sa každému fanúšikovi Baldurs Gate páči forma a hrateľnosť, ktorú Larian pozná.