Baldurova brána 3: Áno, môžete tresknúť všetkých spoločníkov, ale romantika bude viac ako obyčajná odmena

Sex a romantika v Baldurovej bráne 3 by mala byť zložitejšou záležitosťou ako jednoduchá odmena za to, že ste povedali správnu vec alebo priniesli svojmu milencovi lesklý trinket.

Baldurova brána 3 bude spustená v službe Early Access s piatimi spoločníkmi, s čím neskôr príde. V celej hlavnej kampani sú všetci spoločníci otvorení romantike od všetkých ostatných postáv a hlavný spisovateľ Adam Smith sa snaží vytvoriť komplexnejšie vzťahy s pomocou kobyliek Dungeons & Dragons, aby sa pohrával so srdcovými reťazcami hráčov.

"Takže Liselle, ona je Githyanki." A Githyanki nerobí monogamiu, “povedal Smith VG247.

"Takže keď spíš s Liselle jednu noc v tábore, ďalšiu noc si ju možno nájdeš spať s niekým iným." A bude to ako, ó, to bolo trochu zábavné, však? Ako sa vám darí? “A vy ste rovnako ako„ ó! “„ Zlomení srdca! “

Baldurova brána 3: Áno, môžete tresknúť všetkých spoločníkov, ale romantika bude viac ako obyčajná odmena 1

Ďalším zložitým príkladom vzťahov je správa upírskych postáv, ktoré sa môžu živiť členmi spiacich párty, ak sú zúfalí alebo ak si len vyžadujú doplnenie. Možno budete musieť prejsť skúškou múdrosti, aby ste sa prestali kŕmiť a zabíjať, a nasledujúce ráno sa budú cítiť opotrebovaní, keď budete na vrchole sveta. A rozhovory a vzťahy za nimi budú mať oveľa inú cestu, ako keby ste si len držali tesáky v nohaviciach.

Smith dúfa, že medzi spoločníkmi vytvorí také komplexnejšie vzťahy, a keď sa sex nepovažuje za jednoduchú odmenu, pretože ste odovzdali pekný darček.

„Nechceme sa dostať do tohto romantického systému, ktorý je:„ Získal som túto osobu. “Chceme, aby sa cítila realistickejšia,“ povedal.

"Chceme mať žiarlivosť." Chceme v tom mať len veľkú radosť. Ale áno, nechceme, aby to tak bolo, „priniesol si mi darček, ktorý sa mi najviac páči, takže máš náklonnosť +50.“ Je to oveľa viac založené na tom, ako sa s nimi vysporiadate, a na veciach, ktoré vy robiť. Takže keď poviem: „Všetci sú romanclovateľní pre všetkých ostatných“, to nie je v každej hre “.

Môžete si prečítať viac o Baldur's Gate 3'S systémy a vzťahy – vrátane toho, ako bude spoločnosť fungovať v multiplayeri, v našej rozsiahlej Baldur's Gate 3 rozhovor, alebo sa pozrite na naše dojmy z hrania po dvoch a pol hodinách hry.

Pošta Baldur's Gate 3: Áno, môžete pobuchnúť všetkých spoločníkov, ale romantika bude viac ako len jednoduchá odmena, ktorá sa objavila na VG247 ako prvá.