AutoZen, aplik├ícia pre Android, ktor├í v├ím zaist├ş bezpe─Źnos┼ą po─Źas jazdy

Nie je ┼żiadnym tajomstvom, ┼że technol├│gie zmenili sp├┤sob, ak├Żm mnoho ─żud├ş jazd├ş. Z tohto d├┤vodu prib├║da aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím u─żah─Źuj├║ ┼żivot, ke─Ć ste za volantom. A tentokr├ít v├ím ich predstav├şme AutoZen, aplik├ícia pre Android, ktor├í v├ím zaist├ş bezpe─Źnos┼ą pri jazde.

Ak ste chceli, aby sa aplikácia sústredila na cestu, potom je AutoZen pre vás ideálnym nástrojom.

Toto je AutoZen, perfektn├Ż spolo─Źn├şk na cesty

autozen

AutoZen bol navrhnut├ę tak, aby v├ím u─żah─Źili pou┼ż├şvanie aplik├íci├ş, ke─Ć ste za volantom. S touto aplik├íciou m├┤┼żete jednoducho telefonova┼ą svojim kontaktom, pou┼ż├şva┼ą inteligentn├Ż dialer a ovl├ída┼ą svoje ob─ż├║ben├ę hudobn├ę prehr├íva─Źe ako Spotify alebo Deezer z hlavnej obrazovky.

Aplik├ícia je ide├ílna na pou┼żitie v aute, na bicykli alebo na motocykli. Pre─Źo? Preto┼że v├ím to umo┼ż┼łuje odpovedajte na spr├ívy pomocou hlasov├Żch pr├şkazov, aby ste sa mohli s├║stredi┼ą na cestu. Bezpochyby je to ide├ílny n├ístroj, v─Ćaka ktor├ęmu zostanete po─Źas jazdy v spojen├ş so svojimi ─żu─Ćmi.

V programe AutoZen si m├┤┼żete vybra┼ą pou┼ż├şvanie svetl├ęho alebo tmav├ęho rozhrania. M├í minimalistick├Ż ┼ít├Żl a d├íva prednos┼ą navig├ícii GPS, ale so v┼íetk├Żmi hlavn├Żmi ovl├ídac├şmi tla─Źidlami, aby ste s mobilom mohli vykon├íva┼ą ur─Źit├ę akcie. A ak by to nesta─Źilo, tla─Źidl├í s├║ nadrozmern├ę, ─Źo u─żah─Źuje ich prezeranie a ovl├ídanie.

automaticky Android

AutoZen je ako a druh sp├║┼í┼ąa─Źa, ktor├Ż funguje ako rozhranie na spustenie niektor├Żch aplik├íci├ş. V pr├ęmiovej verzii je v┼íak k dispoz├şcii nieko─żko jej pokro─Źil├Żch funkci├ş, ako je n├ívrat do AutoZenu po pou┼żit├ş aplik├ície tretej strany, automatick├ę prehr├ívanie hudby po pripojen├ş mobiln├ęho telef├│nu alebo aktiv├ícia re┼żimu Neru┼íi┼ą. Cena tejto verzie je 5, 99 eur ro─Źne, 3, 59 eur za semester a v├Żplata 17,99 eura na do┼żivotie. Samozrejme, nemus├şte plati┼ą ani cent, aby ste si mohli vychutna┼ą v├Ą─Ź┼íinu funkci├ş, ktor├ę t├íto aplik├ícia pon├║ka.

Cie─żom AutoZen je bezpochyby by┼ą n├íhradou za Android Auto, najm├Ą ak vo svojom aute nem├íte opera─Źn├Ż syst├ęm vozidla. Navy┼íe je to kompletn├Ż, prisp├┤sobite─żn├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje v├ím umo┼ż┼łuje vykon├íva┼ą d├┤le┼żit├ę funkcie pomocou smartf├│nu bez toho, aby ste museli spusti┼ą zrak z cesty.

A ty, Chyst├íte sa ho nain┼ítalova┼ą?

AutoZen - palubn├í doska automobilu, navig├ícia a sp├║┼í┼ąa─Ź