Automatická synchronizácia podstavca DualSense

Patentovan├ę technol├│gie od spolo─Źnosti Sony, ktor├ę aktualizuj├║ svoj popis, sa ─Źasto opakuj├║ a nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne nov├ę ovl├ída─Źe DualSense. Nov├ę, kompatibiln├ę a efekt├şvne du├ílne podtlaky, de facto, automatick├í rekognoskacia a synchroniz├ícia viacer├Żch digit├ílnych biomateri├ílov a ─Ćal┼íie inform├ície o ovl├ída─Źi.

A PS5 obsahuje v┼íetky hlavn├ę inform├ície o jednotliv├Żch zlo┼żk├ích. Patentovan├ę technol├│gie od spolo─Źnosti Sony, ktor├ę aktualizuj├║ svoj popis, sa ─Źasto opakuj├║ a nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne nov├ę ovl├ída─Źe DualSense.

Nov├ę, kompatibiln├ę a efekt├şvne du├ílne podtlaky, de facto, automatick├í rekognoskacia a synchroniz├ícia viacer├Żch digit├ílnych biomateri├ílov a ─Ćal┼íie inform├ície o ovl├ída─Źi.

O joystick DualSense.

Alguns so v┼íetk├Żmi farbami a PS5 na ├║rovni platu. A consola quase n├úo tem segredos, a n├úo ser o seu pre├žo ea sua data de lan├žamento que s├úo as principais inc├│gnitas na equa├ž├úo. Jeho farba je v├Ą─Ź┼íia ako jedna z dvoch farieb spolo─Źnosti Sony a neobsahuje ┼żiadne centr├í. V├Ą─Ź┼íina japonsk├Żch koloto─Źov alebo ovl├ída─Źov nie je s├║streden├í na be┼żn├║ hru, preto┼że v├Ą─Ź┼íinou neexistuje ┼żiadna hlavn├í hra PS5.

PS5: M├íte nejak├ę heslo pre vstup do kontaktov?

Uplatnenie patentovej registr├ície spolo─Źnosti Sony emevereiro de 2020 no US Patent Office descreve uma tecnologia de controlador que ├ę, no m├şnimo, inovadora. Isso permite reconhecer automaticamente um jogador com base em v├írios dados, onde se inclui a maneira como ele o segura nas m├úos. Podrobnej┼íie inform├ície n├íjdete v r├┤znych senzoroch, ako napr├şklad vr├ítane magnetick├Żch sn├şma─Źov, akceler├ítora alebo ohybn├ęho magnetu, ako je uveden├ę vy┼í┼íie, ako aj prec├şznych parametrov be┼żn├Żch sn├şma─Źov a ovl├ída─Źov.

“N├í┼í syst├ęm identifik├ície a pou┼żitia m├í k dispoz├şcii nieko─żko ovl├ída─Źov, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą konfigurovan├ę pod─ża typu detektora alebo interakt├şvne.” K dispoz├şcii s├║ v┼íetky senzory telemetrick├ęho z├íznamu [├á PS5] para determinar a identidade de quem est├í a usar o controlador ÔÇť.

H├í algumas d├║vidas, leg├ştimas, quanto ├á fiabilidade do sistema, mas a patente garante que a t├ęcnica tem uma boa pontua├ž├úo de confian├ža para identificar um jogador com precis├úo. Mas para que pode ser mesmo usado? Bem, para tornar as passwords obsoletas, por exampleplo. Na verdade, ao reconhecer automaticicamente os jogadores, o controlador do PS5 permitiria que estes equipment equipment with conectassem ├á nossa conta sem termos que digitar um c├│digo.

Vz┼ąah: Telef├│ny Huawei 5G voltar├úo em breve, talvez antes do Mate 50

Niektor├ę konfigur├ície m├┤┼żu ma┼ą nieko─żko d├┤sledkov, ako napr├şklad po─Źet r├┤znych rozdielov v pou┼żit├ş. ├ë prov├ível que a Sony tamb├ęm tenha algumas surpresas para n├│s sobre como tirar vantagem deste recurso. Talvez seja ├║til ods personalizovan├í osobn├í sk├║senos┼ą nos jogos, quem sabe?

Finalmente, o DualSense, que recentemente foi revelado num videdeo de introdu├ž├úo teria uma vida ├║til da baterie 3 a 4 horas maior que a do DualShock 4.

Fonte