Audio Technica ATH-S200BT

Najnáročnejšie zvukové súbory môžu byť pri nosení pri pomyslení na lacné Bluetooth slúchadlá, ale došlo k významným pokrokom v technológii, a tým aj v kvalite zvuku.

Technologický pokrok zvyčajne zahŕňa zvýšenie cien, ale nie v tomto prípade: Audio-Technica ATH-S200BT ponúka kvalitný zvuk za nízku cenu.

Ich silnou stránkou však nie je iba zvuk: batéria vydrží tak dlho, že zabudnete na svoju bezdrôtovú povahu.

Dnešný najlepší audio technik ATH-S200BT ponúka

Audio Technica ATH-S200BTBK…

Dizajn a funkcie

Audio-Technica vytvorila za nízku cenu pár slúchadiel, ktoré, aj keď nie veľmi elegantné, sú mimoriadne funkčné. Jediný kus kovu, ktorý tu nájdete, je podpora predĺženia oblúka.

Všetko ostatné je vyrobené z plastu: nie je to vôbec zlá vec, pretože model ATH-S200BT prenáša pocit pevného produktu rovnako, je robustný a pohodlne sa nosí. Tento model je veľmi ľahký, s hmotnosťou 190 g, až po dlhom počúvaní sme sa cítili nepohodlne v ušiach.

Logo Audio-Technica sa nachádza na každom pavilóne. Polstrovanie je mäkké, ale nie v peny s pamäťou. Jedná sa o slúchadlá na uchu, takže sa úplne nezmestia okolo ucha. Každý pavilón sa dokáže prispôsobiť väčšine hláv a čelenka je na vrchu pokrytá mäkkým materiálom.

Všetky tlačidlá a vstupy sú v dolnej časti ľavého pavilónu. K dispozícii je vypínač, svetlo správy Bluetooth, tlačidlá ovládania hlasitosti a pauzy, ktoré tiež slúžia ako tlačidlo na volanie. K dispozícii je tiež port micro USB na nabíjanie.

výkon

Zvuk je vzhľadom na cenu týchto slúchadiel skutočne pôsobivý. Nie je to hĺbka, ktorá by sa nám páčila, ale je tu ostrý zvuk, ktorý sa zvyčajne nachádza iba v slúchadlách za cenu najmenej 100 EUR. S Audio-Technica ATH-S200BT ju môžete získať za polovičnú cenu. S objemom sme nemali žiadne problémy, hoci to nie je ich silná stránka. Mali by sme radi bohatšie stredné frekvencie, ale na druhej strane je základňa hlboká a prenikajúca.

Melancholický tón Damiena Jurada bol týmito slúchadlami zosilnený, pričom stredobodom pozornosti boli jemné frekvencie skladby Allocate. Syntéza Weezerovej vízie Totos Africa mala dosť miesta, zatiaľ čo hymny podobné Yikes z Kanye West odolali našim testom počúvania.

Áno, mohlo to byť podrobnejšie na dotyk plošne – a nedostatok aptX je nešťastný – je však potrebné zohľadniť cenu. Je zriedkavé získať tento zvuk a vytvoriť kvalitu za túto cenu.

Potom je tu otázka životnosti batérie. Autonómia je 40 hodín: môžete ich používať celý týždeň bez obáv z nabíjania. Úplné nabitie trvá približne štyri hodiny cez port micro USB.

závery

ATH-S200BT je pár dobre vyrobených slúchadiel s výnimočným zvukom a vynikajúcou samostatnosťou. Ich funkcie sú omnoho lepšie ako ich skromné ​​ceny a ponúkajú autonómiu 40 hodín.

Aj keď sú pavilóny pohodlné, mysleli sme si, že sú na hlavu príliš tvrdé na dlhodobé použitie. Ale to je jediná nevýhoda s dobrým párom slúchadiel za dobrú cenu.