Atualiza├ž├úo Huawei Petal Search v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą najlep┼íie obr├ízky …

O vyh─żad├ívan├ş okvetn├Żch l├şstkov je k dispoz├şcii ┼íirok├í ┼ík├íla lokalizovan├Żch, dostupn├Żch a zahrnut├Żch kan├ílov, r├┤znych meteorologick├Żch meteorol├│gov, plak├írov a ─Ćal┼í├şch, programov├Żch, hudobn├Żch, video, obrazov├Żch, aktualistick├Żch a r├┤znych z├íberov. kateg├│rie.

Aplik├ície Huawei Petal Search umo┼ż┼łuj├║ rozsiahle a nov├ę sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm mnoh├Żch r├┤znych aplik├íci├ş, ktor├ę sa m├┤┼żu opakova┼ą. O vyh─żad├ívan├ş okvetn├Żch l├şstkov je k dispoz├şcii ┼íirok├í ┼ík├íla lokalizovan├Żch, dostupn├Żch a zahrnut├Żch kan├ílov, r├┤znych meteorologick├Żch meteorol├│gov, plak├írov a ─Ćal┼í├şch, programov├Żch, hudobn├Żch, video, obrazov├Żch, aktualistick├Żch a r├┤znych z├íberov. kateg├│rie. Pravideln├ę novinky spolo─Źnosti Huawei sa opakuj├║ pod─ża toho, ako sa m├┤┼żu uplat┼łova┼ą u ┼żiadate─żov o azyl. Pou┼ż├şvanie podem agora atualizar o Petal Search para versses 11.0 niektor├ę z posledn├Żch zmien.

─Äal┼íie inform├ície: Vyh─żad├ívanie okvetn├Żch l├şstkov Huawei v r├ímci nov├ęho rozhrania rozhrania, ktor├ę sa pou┼ż├şva a opakovane pou┼ż├şva.

Huawei prich├ídza s najnov┼í├şmi a najaktu├ílnej┼í├şmi aplik├íciami na vyh─żad├ívanie okvetn├Żch l├şstkov, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą viac vizu├ílnych, rekonfigura─Źn├Żch a tv├írov├Żch vlastnost├ş, Petal Chat, ako aj ─Ćal┼íie miestne v├Żsledky. Nov├ę, opakovan├ę a opakovan├ę cvi─Źenia sa ─Źasto opakuj├║ a u─żah─Źuj├║ pou┼ż├şvanie.

Nova versão do Petal Search:

Vyh─żad├ívanie na okvetn├Żch l├şstkoch Huawei a ─Ćal┼íie verzie 11.0.6.305 com um tamanho de atualiza├ž├úo de 12,9 MB.

S├║visiace ─Źl├ínky: Huawei Mate 50 je k dispoz├şcii vo vy┼í┼íej verzii .. Na Eur├│pe!

O que há de novo:

Vizu├ílna skladba sa opakuje po op├Ątovnom zozn├ímen├ş. Novos recursos incluem resultados por voz.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI h├í dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estrat├ęgico, and claro Android <3