Asus TUF Gaming H3

Vo svete naloženom s 1337 blikajúcimi periférnymi zariadeniami RGB, viacnásobnými opletenými káblami, ovládacími skrinkami a značkami progamerov, by ste sa všetci mohli príliš ľahko ocitnúť pri vyprázdňovaní peňaženky, pokiaľ ide o príslušenstvo – a herné slúchadlá nie sú výnimkou. Zadajte Asus TUF Gaming H3.

Áno, majú trápne meno, ale my sme tomu už dávno odpustili. K dispozícii za niečo vyše 45 GBPkudrlinky rozpočet sada plechoviek poskytujú výkon a pohodlie, ktoré verí ich nenápadný vzhľad.

súvisiace: Najlepšie herné slúchadlá do roku 2020

Dizajn – nie hľadač, ale pohodlný na noggine

Náhlavná súprava TUF Gaming H3 nie je v žiadnom prípade škaredá, ale je dosť pozoruhodná – a to je v poriadku. Ak ste vyrastali z agresívnej honosnej estetiky, ktorá je zvyčajne spojená s výbavou na hry, nájdete dizajn Asus osviežujúci minimalistický dizajn.

Slúchadlá sú oblečené v plastovej a umelej koži a v rukách sa cítia dosť lacné a ľahké. Avšak vzhľadom na cenu H3 sa im môže ľahko odpustiť, že nemajú stavbu Rolls-Royce.

Napriek tomu sú hliníkové vidlice spájajúce ušné vankúšiky s čelným pásom pevné. Navyše sú k dispozícii v rôznych farbách, ak chcete do vecí pridať úvodné vzrušenie.

Asus TUF Gaming H3

Ľahký dizajn H3 sa môže zdať lacný, ale má aj obrovský bonus: pohodlie. Toto je neuveriteľne pohodlný model a nemal som problém preniesť tieto slúchadlá na dlhšie herné stretnutia. Musel som však nechať svoje uši „dýchať“ raz za čas, pretože veci sa môžu dosť zahriať – ale to je prípad väčšiny uší, ktoré som vyskúšal.

Pokiaľ ide o funkčnosť, existuje niekoľko negrov. Mikrofón je neodnímateľný, takže ak ho nepoužívate, musíte ho ohnúť z cesty. 3Aj zvukový kábel s priemerom 5 mm je pevne pripevnený na svojom mieste, čo znamená, že sa budete stretávať s jeho výmenou alebo opravou, ak dôjde k jeho budúcemu poškodeniu. Opäť platí, že za túto cenu by odstrániteľné komponenty boli trochu naťahovacie.

Asus TUF Gaming H3

Moja posledná kôra je s ovládacími prvkami. Aj keď nemám problém s kolébkou hlasitosti, ktorá sedí na ľavom poháriku na uši, tlačidlo na stlmenie mikrofónu, ktoré leží tesne nad ňou, sa mi zdá príliš pružné na môj vkus. Uprednostnil by som posuvný prepínač, ktorý by mohol byť menej náchylný k zlyhaniu; iba čas ukáže, ako dobre to drží.

Súvisiace: Najlepšie herná klávesnica

Zvuk a funkcie – Bvrecká tresku za babku

Komfort okrem toho, hra G3 H3 znie skvele. Nie sú až také silné, ako by naznačovala ich reklama, ale myslím si, že je to dobrá vec.

Po vybalení ponúka H3 ostré stredné a jasné výšky, s mierne prepracovaným basom, ktorý vám prináša väčšie ponorenie sa do strelcov s veľkým výbuchom, bez toho, aby sa zablokoval zvyšok audioscape.

Asus TUF Gaming H3

Inzeroval 7,1 Priestorový zvuk funguje tiež dobre, hoci Asus bol pri uvádzaní tejto funkcie na trh trochu drzý. Využíva Windows Sonic pre 7,1 shenanigany, z toho akékoľvek 3Výhodou môže byť aj káblová súprava s priemerom 0,5 mm. Napriek tomu to robí úžasnú prácu pri simulácii priestorového zvuku, najmä pre túto cenu, takže nechám jednu snímku.

Kvalita mikrofónu je tiež prekvapivo slušná; podarilo sa mi jasne vybrať moje výkriky frustrácie a spoluhráčov, ktoré vytekali z akéhokoľvek hluku v pozadí. Skutočnosť, že to funguje so všetkými konzolami a počítačmi, je čerešňa na vrchole už viac trvanlivého tortu.

Súvisiace: Najlepšie herná myš

Mali by ste si kúpiť Asus TUF Gaming H3?

Môžem s istotou povedať, že H3 sú jedným z absolútne najlepších súborov herných slúchadiel, ktoré môžete získať za túto cenu – a mohli by sa veľmi dobre stať našim novým šampiónom v oblasti rozpočtových slúchadiel.

Slúchadlá sú pohodlné, skvele znejú a zachytávajú čistý zvuk z mikrofónu, zatiaľ čo sa pekne hrajú s akýmkoľvek zariadením, ktoré vám záleží. Kvalita zostavy je jediným poklesom – a iba čas ukáže, aké problematické bude, ak vôbec.

Pokiaľ však ide o libru za librovú hodnotu, výkon a pohodlie, s Gaming H3 sa naozaj nemôžete pokaziť. Výborne, Asus.

Príspevok Asus TUF Gaming H3 sa ako prvý objavil na Dôveryhodných recenziách.