ASUS ROG Phone III: výkonný herný smartphone, ktorý bude uvedený na trh v júli

Nedávno sme sa dozvedeli viac o dizajne telefónu ASUS ROG III. Teraz však značka potvrdila, že tento výkonný herný smartphone sa objaví až budúci mesiac.

Toto je dobrá správa pre hráčov, ktorí sú fanúšikmi sveta Android a hodnotného zariadenia, ktoré podporuje hodiny hrania.

ASUS ROG Phone III: výkonný herný smartphone, ktorý bude uvedený na trh v júli 1

ASUS ROG Phone III: smartfón pre hráčov sa objaví v júli

Spoločnosť ASUS v spolupráci s vývojovou spoločnosťou Tencent Games v utorok 23. júna potvrdila, že herný smartphone ASUS ROG Phone III bude uvedený na trh v júli v Číne.

Po tom, čo sa projekt stal známym únik ktorý ukázal praktické video vybavenie, teraz niečo nové chýbalo.

Tencent Games dostupné na vašom účte, čínska sociálna sieť Weibo, oficiálny plagát pre ASUS ROG Phone III.

ASUS ROG Phone III: výkonný herný smartphone, ktorý bude uvedený na trh v júli 2

Rok po uvedení telefónu ASUS ROG Phone II na trh v ázijskej krajine prichádza jeho nástupca, ktorého technické parametre spôsobili, že sa niekoľko fanúšikov vzdalo.

Čína je zatiaľ krajinou vybranou taiwanskou značkou na prvý predaj telefónu ROG III. Avšak vzhľadom na štruktúru predchádzajúcich vydaní, pravdepodobne v auguste a septembri, spoločnosť ASUS sprístupní výkonný herný smartphone pre zvyšok sveta.

Čo môžete očakávať od telefónu ASUS ROG III

Zatiaľ je k dispozícii málo potvrdených informácií o špecifikáciách tohto smartfónu pre hry ASUS. Predpokladá sa však, že zavádza oktadový procesor Qualcomm Snapdragon 865 (30 091 GHz) a obrazovku AMOLED Full HD + (1080 x 2340) s uhlopriečkou 659 palcov a mala by mať obnovovaciu frekvenciu 120 Hz.

Pokiaľ ide o RAM, mali by ste očakávať verziu 8 GB, 12 GB alebo 16 GB a 128 internej pamäte GB256 GB alebo 512 GB, bicie 50,800 mAh alebo 60 000 mAh bude podporovať 30 W rýchle nabíjanie.

ASUS ROG Phone III: výkonný herný smartphone, ktorý bude uvedený na trh v júli 3

Musíte priniesť sadu troch zadných kamier s rozlíšením 64 MP, 13 MP a Zoom, na prednej kamere však nie sú žiadne údaje.

Bude to smartphone s výraznými rozmermi, 171 x 78 x 9S priemerom 85 mm a hmotnosťou 240 gramov. Na obrazovke sa objaví čítačka odtlačkov prstov a rôzne funkcie pre hráčov.

O operačnom systéme nový ROG Phone III môže mať Android 10, ale s vlastným ROG rozhraním.