Asus prichádza a má k dispozícii Android Nougat pre ZenFone 3

Asus prichádza a má k dispozícii Android Nougat pre ZenFone 3 1

Jeho najväčšia pozornosť sa rozšírila a rozšírila o ZenFone. 3 vybavenie: o ZenFone 3 Zoom, o Zenfone AR a ďalšie aktualizácie o Zenfone Pegasus 3S. Väčšina dôležitých prvkov vybavenia, ktoré sú prítomné, a hlavne tam, kde je to možné, majú k dispozícii Android Nougat para os seus equipmentamentos mais recentes.

Se por exemplo o Zenfone Pegasus 3S já vem com a versão 7 urobiť operačný systém viac informácií o službe Google, ako aj o najnovších možnostiach Zenfone 3, que alias está em vias de passar a ter. Všetky firmvéry sú dodávané s chirurgickým zákrokom a používajú sa všetky Filipíny, ako aj certifikácie všetkých ostatných regiónov, ktoré môžu mať ďalší futuristický dopad.

Vyberte položku ZenFone 3 Disponibilita pamäte médií, procesor Snapdragon 625, 4 GB RAM a 64 GB GB de armazenamento interno. Anunciado em maio de 2016, ele ostenta um ecrã de 5,5 Ponúka rozlíšenie FullHD (1 080 x 1 920), ako aj celkovú kombináciu kovových a videonahrávok, ktoré majú k dispozícii vizuálne zvukové efekty.

Vzťah: Instagram Využívajte všetky možnosti a údaje o svojich užívateľoch

A atualização para o Android Nougat Počet sérií rekurzií, ktoré sú v popredí, ako Marshmallow, vrátane, ako aj podpora viacerých janelov, melhorado sistema de gestão de energy e os habituais ajustes de desempenho.

Väčšina modelov môže obsahovať atualização são os ZE520KL a ZE552KL. Väčšina bežných a bežných dodávok obsahuje veľké množstvo konkrétnych údajov, konkrétne údaje o konkrétnom produkte, žiadne veľké množstvá, žiadne dostupné informácie a množstvo nových noviniek.

O AndroidGeek é port portálu pre časť a divulgação ANDROID que chirurgiu como and evolução natural de vários projectos de sucesso. Aqui é TUDO ANDROID, SEMPER ANDROID!

Quer colaborar connosco? Zaškrtnite a zadajte svoju e-mailovú adresu: geral[arroba]androidgeek.pt Não se preocupe, não precisa ser um expert, basta ser apaixonado for Android