Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Astro.ID vám umožňuje zostaviť si vlastné herné slúchadlá – tu je to, čo som vytvoril na PAX East

Počas PAX East 2020 som mal možnosť stretnúť sa s Astro v ich stánku a vytvoriť si vlastný headset pomocou programu Astro.ID. Išiel som skepticky, že farebné možnosti budú zmysluplné, ale nechal som veriaceho v službe potom, čo bol schopný vyrobiť náhlavnú súpravu za menej ako 10 minút vo farbách, ktoré som si vybral.

Na základe rámu a vnútorných prvkov Astro A40 TR vám Astro.ID umožňuje prispôsobiť si rám, ušné vankúše (šitie), čelenku, koncovku mikrofónu, kábel a ušné štítky. Každý kus má na výber zo šiestich farieb: čierna, biela, modrá, červená, ružová a žltá. Potom máte k dispozícii dve rôzne možnosti štýlu značiek nad všetko ostatné.

Na povrchu sa to nezdá, že by kupujúcim zanechalo veľa možností, ale rozobrať ich a uvedomíte si, že vám to prinesie približne 90 000 farebných kombinácií a celkovo 270 000 kombinácií náhlavných súprav (zdá sa, že nemôžem robiť matematiku – ako je vidieť nižšie). Je pravda, že nie každé z týchto komba bude víťazom, ale znamená to, že je možné, že budete mať jedinú náhlavnú súpravu, ako je tá vaša na svete.

Osoba, s ktorou som hovoril, tiež poznamenáva, že tieto farebné varianty sú sezónne a nové farby nahrádzajú súčasné možnosti, čo vedie k ešte jedinečnejším kombináciám farieb. Slúchadlá Astro.ID A4 TR predávajú za 199,99 dolárov.

Nemal som šancu vyskúšať náhlavnú súpravu, ale urobíme úplnú kontrolu KnowTechie v nasledujúcich týždňoch. Tento priestor aktualizujeme, keď bude aktívny.

Co si myslis? Je program Astro's Astro.ID niečím, čo vás zaujíma? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo preneste diskusiu na našu Twitter alebo Facebook,

Odporúčania redaktorov:

Jednotke KnowTechie bola poskytnutá vzorová jednotka, ktorá pomohla s vytvorením tohto článku.

Astro.ID vám umožňuje zostaviť si vlastné herné slúchadlá - tu je to, čo som vytvoril na PAX East 1