ASmart Remote IR: Univerz├ílny dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź pre Android

Vzdialen├Żm aplik├íci├ím pre Android zvy─Źajne ch├Żba predstavivos┼ą a dizajn. Dod├ívaj├║ sa s genericky vyzeraj├║cimi dia─żkov├Żmi ovl├ída─Źmi, ktor├ę jednoducho nevyzeraj├║ dobre.

Na┼í┼ąastie ASmart Remote IR nie je dod├ívan├Ż s jednoduch├Żm a barebone dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm. Dod├íva sa s mnoh├Żmi z nich, aby uspokojili v┼íetky va┼íe potreby dia─żkov├ęho ovl├ídania.

T├íto aplik├ícia sa umiestnila niekde v strede zoznamu najlep┼í├şch vzdialen├Żch aplik├íci├ş pre Android. Ke─Ć sa s aplik├íciou zozn├ímime podrobnej┼íie a pou┼żijeme ju na r├┤znych zariadeniach, mus├şm poveda┼ą, ┼że by sa mala umiestni┼ą ove─ża vy┼í┼íie.

Cover art

ASmart Remote IR: Univerz├ílny dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź pre Android 2

Dobro

Aplik├ícia m├í neuverite─żn├Ż dizajn. Niekto vynalo┼żil skuto─Źn├ę ├║silie pri navrhovan├ş tejto aplik├ície a ukazuje to. M├ím r├íd ─Źist├Ż vzh─żad a jemn├║ farebn├║ sch├ęmu, ktor├í sa deje.

Aplik├ícia funguje mimoriadne dobre aj so sortimentom zariaden├ş. ASmart Remote IR m├í jedine─Źn├Ż dizajn pre ka┼żd├ę dia─żkov├ę ovl├ídanie pre ka┼żd├ę zariadenie, ktor├ę m├┤┼że ovl├ída┼ą. T├íto bezplatn├í aplik├ícia dok├í┼że skuto─Źne ve─ża vec├ş hne─Ć po vybalen├ş.

Zl├Ż

O aplik├ícii m├┤┼żem poveda┼ą, ┼że je ve─żmi m├ílo. ├Üprimne povedan├ę, neviem si predstavi┼ą, ako by ma aplik├ícia sklamala. Testoval som to na DSLR, telev├şzore a klimatiz├ícii. Fungovalo to ve─żmi dobre so v┼íetk├Żmi tromi zariadeniami. Som si celkom ist├Ż, ┼że to bude fungova┼ą aj s ostatn├Żmi.

Jedin├í vec, ktor├í je takmer zl├í, je obrazovka nastavenia. Prospelo by mu nepreh─żadn├ę pozadie. Aplik├ícia obsahuje aj ru┼íiv├ę reklamy, ale s├║ dobre umiestnen├ę. Aplik├ícia m├┤┼że fungova┼ą iba na smartphones alebo tablety, ktor├ę sa dod├ívaj├║ s IR Blasterom.

Spodn├Ż riadok

Ak skuto─Źne potrebujete bezplatn├║ vzdialen├║ aplik├íciu pre Android, ASmart Remote IR rob├ş skvel├║ pr├ícu. Som celkom ohromen├Ż sp├┤sobom, ak├Żm aplik├ícia fungovala. Presuniem aplik├íciu o nieko─żko z├írezov aj v najlep┼íej vzdialenej aplik├ícii v zozname Android.

Aj ke─Ć aplik├ícia s va┼íou klimatiz├íciou nefunguje, st├íle ju m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą na ovl├ídanie zvukov├ęho syst├ęmu. To je skuto─Źn├í kr├ísa ASmart Remote IR.

Prv├ę spustenie

Z├şskanie aplik├ície na smartf├│ne alebo tablete s Androidom je ┼ítandardnou z├íle┼żitos┼ąou. Prejdite na str├ínku obchodu Google Play a kliknite na nain┼ítalova┼ą. Stiahnutie aplik├ície bude trva┼ą len chv├ş─żu. Ke─Ć┼że je bal├şk mal├Ż, z├şskajte aplik├íciu bu─Ć pomocou mobiln├Żch d├ít, alebo prostredn├şctvom pripojenia Wi-Fi.

ASmart Remote IR 001

Ke─Ć je aplik├ícia vo va┼íom zariaden├ş, spustite ju klepnut├şm na ikonu.

Aplik├ícia nem├í ┼żiadnu uv├ştaciu obrazovku ani n├ívod. Aplik├ícia je v┼íak ve─żmi dobre navrhnut├í, tak┼że som nemal probl├ęm zisti┼ą, ako ju pou┼ż├şva┼ą. Jeden poh─żad a viete, ─Źo je ─Źo, takto dobr├Ż je dizajn.

Rozhranie

┼Żel├ím si, aby v┼íetci v├Żvoj├íri za─Źali vytv├íra┼ą svoje aplik├ície takto. ASmart Remote IR je skvel├Żm pr├şkladom jednoduch├ęho a u┼żito─Źn├ęho dizajnu. V ┼żiadnom pr├şpade som sa po─Źas pou┼ż├şvania nemusel zastavi┼ą a prem├Ż┼í─ża┼ą nad t├Żm, ako aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą. Jednoduch├Ż dizajn u─żah─Źuje pou┼ż├şvanie v┼íetk├ęho.

ASmart Remote IR 002

Klepnut├şm na tla─Źidlo Prida┼ą nov├Ż dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź zobraz├şte r├┤zne zariadenia.

ASmart Remote IR 003

Klepnut├şm na typ spotrebi─Źa, ktor├Ż chcete ovl├ída┼ą, sa dostanete do zoznamu zna─Źiek. Ke─Ć si vyberiete zna─Źku, na obrazovke sa zobraz├ş dia─żkov├ę ovl├ídanie. Ste takmer pripraven├ş hodi┼ą sa.

Je to ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako spr├şstupni┼ą v┼íetko pou┼ż├şvate─żovi. P├í─Źia sa mi ve─żk├ę ikony priraden├ę jednotliv├Żm typom spotrebi─Źov.

Dia─żkov├ę ovl├ída─Źe

ASmart Remote IR je dod├ívan├Ż s r├┤znymi dia─żkov├Żmi ovl├ída─Źmi pre in├Ż typ spotrebi─Źov. Napr├şklad takto vyzer├í jedno dia─żkov├ę ovl├ídanie telev├şzora:

ASmart Remote IR 005

Ak potrebujete ┼ípeci├ílnu aplik├íciu na dia─żkov├ę ovl├ídanie telev├şzora pre Android, pozrite sa na zoznam. T├íto bezplatn├í dia─żkov├í aplik├ícia pre Android v┼íak fungovala ve─żmi dobre s moj├şm ned├ívnym telev├şzorom Samsung s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm Full HD.

Tu je dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź klimatiz├ície, aby ste videli rozdiel:

ASmart Remote IR 007

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na ASmart Remote IR je zahrnutie dia─żkov├Żch ovl├ída─Źov DSLR. Nejde o plnohodnotn├ę aplik├ície, ale o z├íkladn├ę tla─Źidl├í sp├║┼íte. Na ├║pln├ę vyu┼żitie fotoapar├ítu budete potrebova┼ą aj stat├şv.

Vyskúšal som aplikáciu na otcovom dôveryhodnom fotoaparáte Nikon 7100 a fungovala naozaj dobre.

ASmart Remote IR 009

Pou┼żitie

Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na ASmart Remote IR je, ┼że vie, ┼że nie ka┼żd├Ż dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź bude s va┼íim zariaden├şm fungova┼ą. Uk├í┼że v├ím teda ve─ża dia─żkov├Żch ovl├ída─Źov, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą predt├Żm, ako vyberiete ten, ktor├Ż funguje.

ASmart Remote IR 004

Hore vid├şte rozhranie dia─żkov├ęho testovania telev├şzora. T├íto obrazovka nie je skuto─Źn├Żm dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm telev├şzora. Je tu len na to, aby ste si vysk├║┼íali z├íkladn├ę ovl├ídacie prvky. T├íto funkcia v├ím pom├┤┼że r├Żchlo n├íjs┼ą dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź kompatibiln├Ż s va┼íim zariaden├şm.

ASmart Remote IR 006

Po v├Żbere dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa sa rozhranie roz┼í├şri. Tu n├íjdete dia─żkov├ę ovl├ídanie Blu-ray Sony. Na rozhran├ş je takmer ka┼żd├Ż hlavn├Ż ovl├ídac├ş prvok, ktor├Ż u─żah─Źuje pou┼ż├şvanie fyzick├ęho dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa.

ASmart Remote IR 010

Klepnut├şm na ikonu plus v pravom hornom rohu obrazovky prid├íte ─Ćal┼íie dia─żkov├ę ovl├ída─Źe. Pokia─ż viem, po─Źet dia─żkov├Żch ovl├ída─Źov, ktor├ę m├┤┼żete prida┼ą, nie je obmedzen├Ż.

Ak chcete, m├┤┼żete dokonca priradi┼ą dia─żkov├ę ovl├ída─Źe k ÔÇőÔÇőr├┤znym miestnostiam. T├íto funkcia v┼íak pr├şde vhod ─żu─Ćom bohat├Żm na chudnutie, ktor├ş maj├║ telev├şzor v ka┼żdej miestnosti.

Povolenia

T├íto aplik├ícia nevy┼żaduje ┼żiadne inform├ície z v├í┼ího zariadenia. ASmart Remote IR je jednou z najbezpe─Źnej┼í├şch univerz├ílnych vzdialen├Żch aplik├íci├ş pre Android. M├┤┼żete ho pou┼ż├şva┼ą bez ob├ív.

Záver:

Ako sa ukazuje, dizajn ASmart Remote IR ho odli┼íuje. Ostatn├ę konkuren─Źn├ę aplik├ície sa v tejto oblasti nepribli┼żuj├║. Aplik├ícia sa mi osved─Źila a d├║fam, ┼że aj v├ím.

ASmart Remote IR sa stal trval├Żm pobytom v mojom telef├│ne. M├íte vzdialen├║ aplik├íciu pre Android, ktor├í pod─ża v├ís prekon├íva t├║to? Ni┼ż┼íie n├ím povedzte, pre─Źo.