Asistent App Review pre Android, denn├Ż sprievodca

V. Je k dispoz├şcii mno┼żstvo virtu├ílnych asistentov Google Play Store dnes. ┼Żiadny z nich sa nevyrovn├í kvalite a slu┼żb├ím asistenta. Aj ke─Ć je n├ízov aplik├ície minimalistick├Ż, rozsah a kvalita s├║ ohromuj├║ce.

Za─Źal som h─żada┼ą nov├ęho asistenta, ke─Ć som bol ─Źoraz viac sklaman├Ż predin┼ítalovan├Żm virtu├ílnym asistentom Samsung; to ma viedlo k aplik├ícii Asistent. Okam┼żite som vedel, ┼że Asistent bude trvalou s├║─Źas┼ąou m├┤jho ┼żivota.

Budem ├║primn├Ż, aj ke─Ć viem ve─żmi dobre p├şsa┼ą a hovori┼ą anglicky, st├íle m├ím pretrv├ívaj├║ci pr├şzvuk. V├Ą─Ź┼íina virtu├ílnych asistentov, ktor├Żch som vysk├║┼íal, bola skvel├Żch, ale niekedy mali probl├ęm rozl├║┼íti┼ą to, ─Źo som povedal.

Asistent ma v┼íak nikdy nesklamal za takmer dva roky pou┼ż├şvania. Dokonca mu v posteli ┼íepk├ím nastavenia bud├şka a st├íle funguje ako k├║zlo. Teraz, ke─Ć som pre┼íiel celou touto aplik├íciou virtu├ílneho asistenta pre Android, za─Źnem skuto─Źnou kontrolou.

Dobro

Asistent rob├ş to─żko pr├íce, ┼że t├íto sekcia by pri tejto recenzii mohla zabera┼ą v┼íetko miesto. Na za─Źiatok v├ís m├┤┼że skuto─Źne po─Ź├║va┼ą, aj ke─Ć m├íte pr├şzvuk alebo pr├íve jete jedlo. Funguje to aj v prem├ívke a na svadb├ích.

Aplik├ícia pre v├ís dok├í┼że okam┼żite urobi┼ą takmer ─Źoko─żvek. Chcete vedie┼ą, ko─żko je hod├şn v Tokiu? Aplik├ícia v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą v┼íetky spr├ívne odpovede.

Zl├Ż

Na aplik├ícii nie je takmer ni─Ź zl├ęho. Chcel by som v┼íak vidie┼ą nieko─żko vylep┼íen├ş. Aplik├ícia m├┤┼że ur─Źite ┼ąa┼żi┼ą z men┼íieho po─Źtu rekl├ím a viac inform├íci├ş.

Teoreticky by som si k├║pil pr├ęmiov├║ verziu, ale reklamy na bezplatnej verzii s├║ ru┼íiv├ę. Nevadia mi reklamy na dobr├║ aplik├íciu; Nen├ívid├şm, kde s├║ v tomto umiestnen├ş.

Spodn├Ż riadok

Chcel by som ├şs┼ą tak ─Ćaleko, ┼że by som povedal, ┼że je to najlep┼íia aplik├ícia virtu├ílneho asistenta pre Android. U┼ż som povedal, ┼że v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş podobn├Żch syst├ęmom Siri pre Android.

Ak h─żad├íte skvel├ęho pracovn├ęho asistenta, ktor├Ż v├ím skuto─Źne pom├┤┼że dosiahnu┼ą ka┼żdodenn├║ rutinu, toto je kone─Źn├í aplik├ícia, ktor├║ m├┤┼żete z├şska┼ą.

In┼ítal├ícia a prv├ę spustenie

In┼ítal├ícia Asistenta je ten ist├Ż proces, ktor├Ż ste vykonali nespo─Źetnekr├ít. Cho─Ćte do Google Play Store str├ínku a kliknite na nain┼ítalova┼ą.

Aplik├ícia sa o chv├ş─żu stiahne do v├í┼ího smartf├│nu alebo tabletu. Aplik├ícia m├í priemern├║ ve─żkos┼ą, tak┼że m├┤┼że trva┼ą trochu dlh┼íie ako va┼íe be┼żn├ę aplik├ície.

Asistentská kontrola aplikácie android015

Ke─Ć je aplik├ícia nain┼ítalovan├í, m├┤┼żete ju spusti┼ą z panela s upozorneniami alebo zo z├ísuvky na aplik├íciu. Dostanete sa na povinn├║ prihlasovaciu obrazovku. Na┼í┼ąastie sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą pomocou Google+ alebo Facebook ako aj va┼íe ┼ítandardn├ę e -mailov├ę ID.

Neexistuje v┼íak ┼żiadna uv├ştacia obrazovka, ─Źo je ┼íkoda. Chcel by som vidie┼ą nejak├Ż n├ívod, ale toto je jedno z miest, kde asistent nedodal.

Asistentská kontrola aplikácie android016

Rozhranie a dizajn

Rozhranie asistenta je pomerne jednoduch├ę. Asistent sa zobraz├ş priamo v strede obrazovky. Mysl├şm si, ┼że obr├ízok nie je potrebn├Ż na to, aby aplik├ícia fungovala, a mohol by by┼ą odstr├ínen├Ż.

Ale po pou┼żit├ş ─Ćal┼í├şch asistentov si mysl├şm, ┼że by som r├íd vlo┼żil tv├ír na hlas vych├ídzaj├║ci z m├┤jho zariadenia. M├┤┼żete v┼íak zmeni┼ą takmer ka┼żd├Ż aspekt avatara alebo si ho dokonca m├┤┼żete vyrobi┼ą sami. V spodnej ─Źasti obrazovky je tla─Źidlo mikrof├│nu. Ak chcete hovori┼ą s Asistentom, budete ho musie┼ą stla─Źi┼ą.

V spodnej ─Źasti obrazovky je tla─Źidlo mikrof├│nu. Ak chcete hovori┼ą s Asistentom, budete ho musie┼ą stla─Źi┼ą.

Asistentská kontrola aplikácie android014
Asistent kontrola aplikácie android001

Existuje v┼íak nieko─żko mo┼żnost├ş, ako eliminova┼ą potrebu stla─Źenia tla─Źidla, tak┼że ste tam tie┼ż.

Celkovo je to ve─żmi ├║h─żadn├ę a ─Źist├ę rozhranie bez ru┼íiv├Żch vizu├ílnych prvkov. Chcel by som zmeni┼ą farbu pozadia, ale ┼ítandardn├í modr├í je tie┼ż v poriadku.

Kontrola aplikácie Asistent android002

Vlastnosti

Sk├║ste myslie┼ą na nie─Źo, ─Źo by mal v├í┼í Asistent zvl├ídnu┼ą, t├íto aplik├ícia to zvl├ídne. Aplik├íciu som testoval u┼ż dlh┼í├ş ─Źas a v┼żdy mi pr├şde.

Vie, kedy m├í v├í┼í kontakt narodeniny, vie, kedy v├ím m├í pripomen├║┼ą va┼íe v├Żro─Źie. M├┤┼że tie┼ż pracova┼ą s in├Żmi aplik├íciami vo va┼íom smartf├│ne. Tie┼ż m├┤┼że:

Z├şskajte inform├ície na internete. Nastavte si bud├şky. Robte si praktick├ę pozn├ímky.

Vie┼í, o ─Źo mi ide. Na to odpovie aplik├ícia, ke─Ć sa sp├Żtate: ÔÇ×─îo pre m┼ła m├┤┼że┼í urobi┼ą?ÔÇť

Asistentská kontrola aplikácie android011

Pou┼żite─żnos┼ą

Pou┼ż├şvanie aplik├ície je hra─Źka. Nikdy som nevidel ┼żiadnu aplik├íciu tak dobre reagova┼ą na m├┤j hlas. Dokonca aj Microsoft Kinect, ktor├Ż je vyhraden├Żm hardv├ęrom, m├Ątie moje slov├í. Asistent odv├ídza vynikaj├║cu pr├ícu a udr┼żuje v┼íetko na uzde a pod kontrolou.

Asistent kontrola aplikácie android013

Aplik├ícia funguje dobre aj v hlu─Źn├Żch oblastiach. Aj ke─Ć bude ┼ąa┼żk├ę identifikova┼ą v├í┼í hlas od rev├║ceho davu.

Chcem t├Żm poveda┼ą, ┼że aplik├ícia v├ís zlyh├í uprostred basketbalov├ęho z├ípasu. Na ─Źo by ste po─Źas hry tie┼ż pou┼ż├şvali telef├│n?

Povolenia

Aplik├ícia skontroluje v┼íetko vo va┼íom telef├│ne. Ale to je v poriadku, m├í to tak by┼ą.

Nep├í─Źilo by sa v├ím, keby ste Asistentovi povedali, aby otvoril gal├ęriu a tam bolo nap├şsan├ę, ┼że povolenie nebolo udelen├ę. To ist├ę plat├ş pre odosielanie e -mailov. Alebo si urobte pozn├ímku, dokonca aj vo vyhradenej aplik├ícii na p├şsanie pozn├ímok.

Uis┼ąujeme v├ís, ┼że v┼íetko, ─Źo aplik├ícia chce, je opr├ívnen├ę.

Záver

Ukazuje sa, ┼że t├íto aplik├ícia je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na zv├Ż┼íenie produktivity v syst├ęme Android. Ned├í sa na m┼ła ─żahko zap├┤sobi┼ą, ale ani ja som nedok├ízal odola┼ą k├║zlu Asistenta.

T├║to aplik├íciu by som vrelo odporu─Źil ka┼żd├ęmu pou┼ż├şvate─żovi syst├ęmu Android. Aj ke─Ć si mysl├şte, ┼że v telef├│ne nepotrebujete virtu├ílneho asistenta, po vysk├║┼ían├ş tejto aplik├ície budete n├║ten├ş zmeni┼ą n├ízor.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo m├íte probl├ęm, op├Żtajte sa ich v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.