As 5 alternat√≠vy k in√Ĺm verzi√°m ako Microsoft Office pre Android

O vosso smartphone pode ser um ferramenta de trabalho poderosa. Para isso s√≥ precisam usar as ferramentas certas. E uma dessas ferramentas que n√£o pode faltar √© viac ako jedna aplik√°cia ńćo povońĺuje, upravuje alebo upravuje dokumenty.

Medzi ńŹalŇ°ie moŇĺnosti patr√≠ bal√≠k Microsoft Office, ako aj ńŹalŇ°ie alternat√≠vy a aplik√°cie spolońćnosti Microsoft, ktor√© si m√īŇĺete vybraŇ• z mnoh√Ĺch zoznamov. alternat√≠vne alternat√≠vy ako Office que podem usar.

Alternat√≠vy k aplik√°cii Microsoft Office: alebo viac, ako pouŇĺ√≠vaŇ• Ňĺiadny Android

ŇĹiadna Google Play, existuj√ļ alternat√≠vne alternat√≠vy k kancel√°rii, ktor√° vŇ°ak zatiańĺ nem√° Ňĺiadne ofici√°lne moŇĺnosti. Asim, para vos poupar horas √† procura e comparisonando entre todas as aplik√°cie Kancel√°ria neexistuje v sluŇĺbe Google Playvybran√© ako mel√≥ny a an√°lisamos ako charakteristick√© znaky mnoh√Ĺch ńŹalŇ°√≠ch.

disk Google

O Podrobn√Ĺ popis spolońćnosti Google Medzi najobńĺ√ļbenejŇ°ie patria mnoh√© aplik√°cie, ktor√© sa m√īŇĺu l√≠Ň°iŇ• od ostatn√Ĺch bal√≠kov Microsoft Office a ńŹalŇ°√≠ch funkci√≠. disponibiln√© automatizovan√© zariadenia Bezprostredne po tom, ńćo d√ījde k automatick√©mu zn√≠Ňĺeniu r√Ĺchlosti, nie je potrebn√© ńćasto vykon√°vaŇ• Ňĺiadne str√°Ňĺne pr√°ce.

Apesar disso, ako aplik√°cie od spolońćnosti Google pripojte sa a pripojte sa k internetu, ńĆo m√īŇĺe znamenaŇ• modifik√°ciu parametrov Microsoft Office a nenarobenie probl√©mov.

Kancelársky balík

Out muito bom alternat√≠vne k bal√≠ku Microsoft Office K dispoz√≠cii je sada bal√≠kov Office, ktor√© si m√īŇĺete zaobstaraŇ•, a uloŇĺiŇ• do PDF, Wordu, Excelu a PowerPointu. ferramentas e controlos otimizados para ecr√£s sens√≠veis ao toque.

UplatŇąuj√ļ sa vŇ°etky d√īleŇĺit√© opatrenia ser uma aplica√ß√£o paga. De Gra√ßa, o utilizador s√≥ pode testar and aplica√ß√£o por 7 dias para visualizer e ler documentos. Se quisermoa edit√°-los, teremos que pagar 19,99 eura √ļpln√° zhoda.

S√ļvisiace ńćl√°nky: SpolońćnosŇ• Samsung pon√ļka produkty COVID da Pfizer

AndrOpen Office

Alternatívne alternatívy k jednoduchému rozhraniu a jednoduché alternatívy k softvéru Microsoft Office. Porém, o AndrOpen Office é um bom spojka Vizualizované a digitálne dokumenty bez otvoreného dokumentu.

Vstupuje ako jeden z najd√īleŇĺitejŇ°√≠ch textov, textov√Ĺch procesorov, folkov√Ĺch skladieb, prezent√°ci√≠ a editorov ekvaliz√©rov. Tudo isso numa aplica√ß√£o gratuita e f√°cil de usar.

Kancel√°ria Polaris

Para muitos, Kancel√°ria Polaris a alternat√≠vne alternat√≠vy k firm√°m Microsoft. Kombinovan√© pońć√≠tańćov√© efekty a vizu√°lne efekty s kompatibiln√Ĺmi dokumentmi MS Word, Excel, PowerPoint a Adobe PDF.

Tudo isso est√° inclu√≠do numa aplikańćn√° √ļroveŇą, que pode ser usada gratuitamente, apesar da exist√™ncia de uma assinatura paga que permite desbloquear add-ons extra para ter ainda mais da aplica√ß√£o.

Smart Office

Z√°very a alternat√≠vy k Microsoft Office com o SmartOfficeV√§ńćŇ°ina aplik√°ci√≠, ktor√© m√īŇĺete pouŇĺiŇ•, je kompatibiln√° s Microsoft Office a dokumentmi PDF, Ň°irokouhl√Ĺmi vizualiz√°ciami a edit√°rnymi funkciami, ktor√© nie s√ļ kompatibiln√© so smartf√≥nom alebo tabletom.

Vstupte do jednej z najd√īleŇĺitejŇ°√≠ch ńćinnost√≠ podpora je k dispoz√≠cii vo OneDrive, presnejŇ°ie, ako PDF a viac. Tudo isso de gra√ßa, embora haja uma Versao Pro que desbloqueia alguns recursos.