AR Live View pre Mapy Google prerušené pre niektoré pixely 4 a 4 XL, ale prichádza fixácia

Google minulý rok spustil navigáciu Google Maps s rozšírenou realitou „Live View“, zdá sa však, že nie každý si ju mohol užiť. Pre niektoré pixely 4 vlastníka, táto funkcia sa nezobrazí, čo znamená, že mnohí s vlastnou vlajkovou loďou spoločnosti Google nebudú môcť používať jednu z najlepších funkcií služby Mapy Google.

Aj keď existuje niekoľko prehľadov týkajúcich sa chýbajúcej funkcie, ktoré sa datujú do septembra minulého roka, s niektorými zmiešanými pixelmi Pixel 3s, prevažná väčšina prehľadov za posledné mesiace sa týkala najnovšej technológie Pixel spoločnosti Google. 4 telefónov. Pre niektorých postihnutých nastavenie „chôdza“ v aplikácii toto nastavenie nemá, ale hlavným problémom je to, že tlačidlo na aktiváciu rozšírenej reality Live View v navigácii jednoducho neexistuje. Dokonca sme problém potvrdili na jednom z našich pixelov 4 XLS:

AR Live View pre Mapy Google prerušené pre niektoré pixely 4 a 4 XL, ale prichádza fixácia 1 AR Live View pre Mapy Google prerušené pre niektoré pixely 4 a 4 XL, ale prichádza fixácia 2

Živé zobrazenie zobrazené na OnePlus 7 Pro (vľavo), ale nie v pixeloch 4 XL (vpravo).

V prípade niektorých sa prechod na staršiu verziu aplikácií obnoví (v10.30).2 a 10,30.3 sa často odporúča na fórach podpory), ale v skutočnosti to nie je oprava.

Spoločnosť Google oslovila spoločnosť Google v tejto veci a spoločnosť jej oznámila, že problém sa týkal iba malej skupiny Pixel 4 majitelia a riešenie problému by sa malo rozšíriť, keď hovoríme. Medzitým sa tí, ktorých sa to týka, budú držať tradičných navigačných signálov zhora nadol.

zdroj:
Fórum pomoci pre Mapy Google (1), (2), (3)

Skúste postupovať