AppleVýkonný nový Mac Pro už čoskoro príde

AppleVýkonný nový Mac Pro už čoskoro príde 1

Kedy Apple predstavil svoj šialene výkonný nový Mac Pro minulú jar, predstavil powerhouse stroja, ktorý sa pýšil nielen pôsobivými technickými špecifikáciami, ale tiež znamenal návrat k tradičnejšiemu tvarovému faktoru AppleŠpičkové profesionálne stolné počítače Mac – niečo, za čo sa mnohí používatelia dožadovali, a Apple bolo sľubné splniť ju odvtedy, čo urobila neospravedlnenú voľbu dať formu tiež ďaleko pred funkciou so svojím zle prijatým valcovým dizajnom Mac Pro 2013.

Čo Apple nezdieľal veľa konkrétnych informácií bol presne kedy tento nový Mac Pro by dorazil po neurčitom časovom rámci „pádu“. Zatiaľ čo predčasný únik AppleWebové stránky navrhli vydanie zo septembra, teraz, keď sa september dostal a odišiel, je zrejmé, že to nebolo presné, hoci nie je jasné, či ApplePlány boli niekedy také ambiciózne, alebo to bolo iba skĺznutie zo strany spoločnosti. Niektorí používatelia to však pochopiteľne pýtajú, či by Mac Pro vôbec vôbec spôsobil pád.

Zatiaľ čo vo väčšine noviniek na jeseň dominovala nádej na nové AirPods Pro, ktoré rušia hluk, AppleJe to 16-palcový MacBook Pro, o ktorom sa veľa hovorí, a samozrejme jeho uvedenie na trh Apple TV +, zdá sa, že Apple stále ticho pripája svoj nový počítač Mac s príšerou a ak sa má veriť novej správe, vydanie môže byť konečne hneď za rohom.

Šialene výkonný

Apple s novým Mac Pro, ktorý začína na $, nestiahol žiadne údery5, 999 v „základnej“ konfigurácii – osemjadrový procesor Intel Xeon, 32 GB grafiky RAM, Radeon Pro 580X a 256 GB úložiska SSD. Je to však iba vstupný bod a tí, ktorí ju chcú oklamať na maximum, môžu ľahko minúť dobre na päť čísel tým, že prejdú na 18jadrový procesor Xeon, 1,5 TB grafiky RAM, 4TB SSD a AMD Radeon Pro Vega II Duo s 64 GB pamäte HBM2 – nehovoriac o všetkom, čo sa dá pridať vďaka ôsmim slotom PCI Express a až štyrom Thunderbolt 3 porty.

„Okamžité“ vydanie

Podľa jedného zo zdrojov MacRumors Apple aktualizovala svoj konfiguračný program Mac, ktorý používajú autorizovaní technici na pridanie pokynov na uvedenie nového počítača Mac Pro do režimu „DFU“.

Samotná aplikácia je už dlho k dispozícii pre servisných technikov a používa sa na spárovanie komponentov, ako je logická doska AppleJe bezpečnostný čip T2, ktorý sa nachádza v modeloch iMac Pro, Mac mini a MacBook. Voľba nového počítača Mac Pro však naznačuje, že je v podstate pripravená na uvedenie na trh a čoskoro bude uvedená na trh.

Apple sľúbil, že to príde tento rok a keď zostanú už len dva mesiace, čas sa kráti. na rozdiel od AppleSpotrebiteľské produkty ako AirPods a iPhone, Mac Mac nie je nič Apple sa pravdepodobne bude zaujímať o včasné prepustenie na sviatočnú nákupnú sezónu – toto je Mac pre špičkových profesionálov a pravdepodobne nebude na vianočných zoznamoch ľudí.

Žiadny čas fázy

Zatiaľ čo niektorí očakávali Apple usporiadať ďalšiu udalosť tento mesiac, aby sme oficiálne predstavili nový Mac Pro, vyzerá to, že sa to nestane, pretože Apple pochopiteľne má plné ruky s debutom Apple TV + a všetky udalosti, ktoré obklopujú jeho novú pôvodnú zostavu obsahu. Avšak, Apple už nám povedali všetko, čo potrebujeme vedieť o novom počítači Mac Pro minulú jar, takže nemá zmysel konať ďalšiu udalosť kvôli jeho vydaniu, najmä keď Apple môžu ísť s butikovými mediálnymi brífingmi, aké to bolo s iMac Pro 2017. Hoci skutočné vydanie tohto konkrétneho modelu skĺzlo do januára nasledujúceho roka, Apple v polovici decembra sa uskutočnili tlačové brífingy.

S Mac Pro sa to však zdá oveľa pravdepodobnejšie Apple plánuje dodržať svoj sľub a splniť ho do konca roku 2019, čo je určite vítaná správa pre veľké množstvo odborníkov, ktorí sa tešili na návrat do AppleJe modulárny a rozšíriteľný dizajn. Navyše, keďže nie je viazaný na skutočnú tlačovú udalosť, nový Mac Pro mohol byť oznámený prostredníctvom tlačovej správy každý deň.