Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

AppleV hre Inventory System spolo─Źnosti Target sa objavuj├║ zvestovan├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş

AppleV hre Inventory System spolo─Źnosti Target sa objavuj├║ zvestovan├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş 1Na chv├ş─żu, Apple hovorilo sa, ┼że pracuje na sl├║chadl├ích s dlh├Żm ruk├ívom. Za─Ź├şna to vyzera┼ą, ┼że tieto f├ímy z├şskavaj├║ trakciu, preto┼że pod─ża ned├ívneho pozorovania sa v syst├ęme invent├íra spolo─Źnosti Target zistilo, ┼że tak├ęto zariadenie by mohlo ve─żmi dobre existova┼ą.

Pod─ża s├║pisu invent├íra sa uv├ídza Apple AirPods (gener├ícia X). Teraz by ste si mohli myslie┼ą, ┼że tento n├ízov by sa mohol vz┼ąahova┼ą na bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Apple rob├ş, ale cena 399,99 dol├írov jasne nazna─Źuje, ┼że by to mohlo by┼ą nie─Źo ├║plne in├ę. D├┤vodom je skuto─Źnos┼ą, ┼że s├║─Źasn├í cena AirPods Pro je 249 dol├írov, ─Źo znamen├í, ┼że cena 399,99 dol├írov je pr├şli┼í vysok├í na to, aby sme boli AirPods, ktor├ę pozn├íme.

Pod─ża spolo─Źnosti AppleInsider hovorili aj s nieko─żk├Żmi cie─żov├Żmi zamestnancami, ktor├ş tvrdia, ┼że stanovenie cien je presn├ę, ale n├ízov nemus├ş by┼ą. Je to tak preto, lebo tvrdia, ┼że je be┼żn├ę, ┼że maloobchodn├şk pou┼ż├şva z├ístupn├ę n├ízvy, ─Źo znamen├í, ┼że kone─Źn├Ż produkt by sa mohol naz├Żva┼ą nie─Źo in├ę.

Pr├íve teraz, Apple rob├ş z u┼í├ş sl├║chadl├í pod zna─Źkou Beats. Na rozdiel od nov├Żch farieb v┼íak Apple e┼íte ofici├ílne predstavi┼ą nov├ę modely. Nie je jasn├ę, ─Źi tieto nov├ę sl├║chadl├í nahradia zostavu Beats, ale mus├şme po─Źka┼ą a uvid├şme do 31. marca, Apple hovor├ş sa, ┼że hos┼ąuje udalos┼ą.

Vyplnen├ę. Pre─Ź├ştajte si viac o. zdroj: AppleInsider