Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple’s Over the Air OS Obnovy Rieši veľký Problém, Ktoré si Mnohí Používatelia sa nebudú Realizovať Potrebuje nápravu

Ota obnovy sa mi super nadšený, tu je dôvod, prečo

Schopnosť vykonať čisté obnoviť bez Mac alebo PC? Toto je niečo, čo som zúfalo čaká a je tu obrovský dôvodom.

Nahromadené príliš Veľa Softvér Koša v Priebehu Rokov? Apple”s Novým OS Obnovy Funkciu Bude Robiť Veci Lepšie (Dúfajme)

Mal som iPhone leží okolo, že jednoducho vypnúť náhodne. Tam bol žiadny vzor na to. Tam bol žiadne konkrétne percento, že zasiahnuť pred vypnutie aj stalo. To len urobil. Myslel som, že to bol umierajúci batérie tak, ako to mal okolo 80% zdravia. Tak som poslal cez telefón Apple, cvičili čisté obnovenie softvéru a vypnutie jednoducho prestal deje. Batéria bola v háji, nechápte ma zle. Ale skutočný vinník bol softvér.

Tento iPhone mal okolo 2 rokov za ota aktualizácie na seba, čo znamená, že bola plná odpadkov. To nutne potrebuje obnovu. A všetci vieme, ako to robíme – pripojenie k PC alebo Mac, stiahnuť firmware súbor a potom obnoviť. Iste, môžete to urobiť z Nastavenia, ale to nie je to isté. Ste v podstate len vymazanie súborov a nastavení a prináša späť na ‘zásob štátu” pomocou softvéru bitov, ktoré boli naakumulované v priebehu rokov.

Druhý príbeh – som mal Apple Watch Séria 0 a nainstaloval som watchOS beta na to. Samozrejme, nemohol som downgrade späť na verejnosti vydanie tak som nainštaloval každý a každý beta pred dosiahnutím konečného jeden. Ale napodiv, Apple Watch cítil pomaly, aj po resete. S podivnými zvrat udalostí, skončil som na nákup ďalšej Série 0 najnovším softvérom a to bolo výrazne rýchlejšie. Majte na pamäti, že nemôžete pripojiť Apple Watch k PC alebo Mac a vykonať čerstvé obnova firmware.

Tak, teraz si budú okamžite pochopiť, prečo ota obnovy funkciu má ma nadšený. Ak je niečo šialene zlé na vašom iPhone, iPad, iPod touch, alebo možno aj váš Apple Watchstačí stiahnuť celý firmware over the air, utrite vaše zariadenie čisté a priviesť do stavu, pomocou Vyhľadávania alebo iTunes. Ale s bezdrôtovo obnovu, nemusíte robiť vôbec. To je jednoducho čarovná. A ak ste boli vyskúšať beta softvér a niekedy chceli na prechod na staršiu verziu, potom by ste vedieť, že občas to jednoducho zlyhá. Raz som mal moment, kedy som mal na prechod na staršiu verziu beta predchádzajúcej beta build, po ktorom som znížená späť na verejnosti uvoľnenie. Len si predstavte, že nemajú na to, že na všetkých. Na všetkých!

Ota aktualizácie boli okolo roku iOS 5 dní, a zatiaľ čo oni sú skvelé, ale časom si začne všímať problémy vo vašom telefóne alebo tabletu, ktorá len čistú inštaláciu môže opraviť. A máme tendenciu vyhnúť sa ísť dole, že trasa, pretože pripojenie vodičov a majú na husle s iTunes a Finder nie je najkrajších vecí okolo.

V tejto chvíli je jasné, kedy bude táto funkcia vykonať rez na verejnosti. S iOS 13.4 alebo iOS 14? To je ťažké povedať. Ale ak to má prísť, budem používať sakra to.

Odoslať